320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma usun. Viska loosungeid, ole popp noorte seas, las võidavad teised.
    Reaalne, a ta vähemalt lubab muuta midagi. Teised paistavad same shit, different name.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Johnsoni valijad tunnevad ennast ära?
      See on loll pilt. Ehk mind häirib jubedalt see, et kui sa ei toeta kübaraid, Trumpi ja muud asja, siis pead justkui olema kuskil teises äärmuses. Mul oli mingi kolme aasta eest väga sotsist naissõber, kes hakkas tõsiselt mind fašismis süüdistama, kuna ma ütlesin, et minu arvates on õige, et piiril kontrollitakse sissetulijaid ja iga värviline pole automaatselt pagulane. See olla väga-väga vale. Ja kui ma ei viitsinud geiparaadile vabadusi toetama minna, siis ma olla ka kapinats. Ja kui ma ka praegu rääkisin, et ma ei toeta eurovisiooni antud variandis, siis ma olin ka homofoob. Ja kui ma oleks USA-s ja peaksin valima Trumpi või Sandersi vahel või oleksin UK-s ja peaksin valima Johnsoni ja Corbyni vahel, siis ma oleks suhtkoht kahvlis, kuna mõlema poole hüsteerilisus käib pehmelt öeldes närvidele. Kas enam ei saagi olla kuskil keskel, et las inimesed elavad, teevad asju, käivad tööl, vaatavad telekat ja kogu elu ei käi selle üle, et kas homod abielluvad, kas Aafrika põleb, kas vaesed saavad söönuks. Laske olla, noh.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Reaalne, a ta vähemalt lubab muuta midagi. Teised paistavad same shit, different name.
        Helme lubas ka muuta. Eks.

        Ja mida ta siis muudab? Vaestele anname, rikastelt võtame, kuni vaesed on pururikkad? Ehk nagu kuradi keskerakond.

        Kommentaar


          Take a chill pill, peremees. Täna on reede.

          Kommentaar


            Lihtne öelda, kui sa pole homo või aafrika (või kas või USA) näljane Ja kui sa pole fashide vastu, siis sa paraku oled nende poolt, isegi, kui sa ei ole tegelt.

            Su isikliku elu näidetega olen samas nõus.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Helme lubas ka muuta. Eks.

              Ja mida ta siis muudab? Vaestele anname, rikastelt võtame, kuni vaesed on pururikkad? Ehk nagu kuradi keskerakond.
              Medicare for all on põhijutt. Green new deal. Ning jah, ropprikaste maksustamine ka.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Corbynil oli tugev toetus leiboristide erakonna seas. Seal olid tema die-hard noored fännid. Riigis endas pigem mitte. Riigis oldi labourite poolt, aga Corbynit ei tahtnud keegi PM-ks. Sellest ka suur löök.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Medicare for all on põhijutt. Green new deal. Ning jah, ropprikaste maksustamine ka.
                  Endiselt. Trump lubas ka paljut muuta. Ropprikkaid ei maksustanud ka Obama, kuna, noh, valimiskampaaniad ja värgid.

                  Kommentaar


                    Corbyni hardcore toetajaid võib julgelt võrrelda mõne ususektiga. Kui Eestis on EKRE toetajatega enamasti võimalik mõistlikult argumenteerida(kui nad just budu, kaala või urmar pole), siis isegi muidu normaalsete ja haritud Corbyni hardcore fännidega arutelu ei vii mitte kuskile. Kui kõigile oli juba kaks aastat tagasi selge, et Corbynit ei valita kunagi peaministriks, siis nemad olid endiselt kindlad, et 2017 valimiste-eelne Tööpartei toetuse kasv kordub sel korral ka. Ja kui nad valimisi ei võida, siis süüdi on valetavad Toorid, meedia ja neli aastaaega. Aga kindlasti mitte Corbyn. Kõik, mis tema suust tuleb, on puhas kuld. Ning kui ta avaldab toetust Ladina-Ameerika diktaatoritele, terroristidele või tahab Skripali uurimise dokumente Venemaale saata, siis on taaskord meedia temast valesti aru saanud.

                    Corbyn lubas nüüd küll Leiboristide juhi kohalt taanduda, kuid see avaldus oli pehmelt öeldes kummaline. Rääkis midagi stiilis, et tahab veel nii kaua juht olla kui analüüsitakse, miks need valimised kaotati. Mulle tundub, et ta soovib kindlustada Corbyn vol.2 valimist juhiks. Et noh, sarnane paduvasakpoolne iba, lihtsalt teise inimese suust. Sügavalt loodan, et seda ei juhtu.

                    Valimistulemused on okeid. Hetkeseisus vist parim lahendus. Tooride nii suur enamus tähendab, et ERG-l on vähem võimalusi pehmet Brexitit torpedeerida. Ning pehmest Brexitist paremat lahendust hetkel ei ole. Jah, UK on nii peale EL-st lahkumist kehvemas seisus kui varem, sest peavad endiselt järgima enamikke eurodirektiive, kuid kaotavad hääleõiguse(sarnaselt Norrale), kuid nö. "rahva tahet" on järgitud ja saab hakata tegelema pärisprobleemidega enda tekitatud pseudoprobleemi asemel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      Eks sa otsusta nüüd ise kas ma olen padusots või mitte
                      muidugi oled seda peab vaatama ikka kohalikus spektris. USA loogika alusel on kogu euroopa rõvedad kommunistid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Endiselt. Trump lubas ka paljut muuta. Ropprikkaid ei maksustanud ka Obama, kuna, noh, valimiskampaaniad ja värgid.
                        Tegelikult sa ju ei arva, et 40 aastat sama liini ajanud tegelane on võrreldav valetava kriminaalist nartsissistiga, kes on erinevatel aegadel erinevatele parteidele toetust avaldanud või corporate rahade peal kandideerinud establishment demmiga.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Tegelikult sa ju ei arva, et 40 aastat sama liini ajanud tegelane on võrreldav valetava kriminaalist nartsissistiga, kes on erinevatel aegadel erinevatele parteidele toetust avaldanud või corporate rahade peal kandideerinud establishment demmiga.
                          Ei arva, aga kas 40 aastat sama liini ajanud vend veidi vananenud pole?
                          Et valime kuradi Arnold Rüütli?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ei arva, aga kas 40 aastat sama liini ajanud vend veidi vananenud pole?
                            Et valime kuradi Arnold Rüütli?
                            Ei nõustu võrdlusega, aga pigem progressiivne vanur, kui status quo obama lite’id (no pun intended). Nooremat alternatiivi lihtsalt pole.

                            Ja kõrvalise märkusena, see noorim kandidaat on ju kohe eriti õudne elukas.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Miks see Sandersi vanus ette jääb? Pollide liider Biden on 77, tema põhikonkurent Warren on 70 ja uus must hobune Bloomberg on ka 77. Üsna sarnane kamp kõik. Sandersil on vähemalt selline "ma nii vana mees, et mul on täiesti savi, mida keegi arvab minust" vaib juures.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Miks see Sandersi vanus ette jääb? Pollide liider Biden on 77, tema põhikonkurent Warren on 70 ja uus must hobune Bloomberg on ka 77. Üsna sarnane kamp kõik. Sandersil on vähemalt selline "ma nii vana mees, et mul on täiesti savi, mida keegi arvab minust" vaib juures.
                                Nii Sandersil kui Warrenil, kes mõlemad suht selgelt kõige vasakpoolsemad kandidaadid, on see sama kuradi probleem mis on Corbynil ja mis oli teatud määral ka Hillaryl. Oma erakonna valijate seas on nad populaarsed muidugi, ilmselge et Demokraatide seas leidub 20-40% selgelt vasakule äärmuse poole kalduvaid inimesi, nagu ka Britide puhul Leiboristidel, kellel ongi Bernie maania.

                                Aga kui sa üleriiklikel valimistel lähed Trumpi vastu paduvasakpoolsete kandidaatidega kelle likeability üldise massi hulgas võibolla kõige suurem pole, on kaotus oluliselt tõenäolisem.

                                Proovi mõni vabariiklane panna Bernie poolt hääletama. Sama ka Warreni poolt. Samas kui Trump ikka väga vastukarva on, siis ma kujuta ette, et Joe Biden on suht ideaalne pigem tsentri poole kalduv kompromissikandidaat kelle taha võib astuda, isegi kui ta väga ei meeldi.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X