320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas teie olete ka kuidagi nendes aruteludes ühe või teise poole valinud?
    Ma ei ole apteegireformi aruteludes väga osalenud, jah.


    Miks? Tähtis teema ju riigile.
    Väga palju on riigile tähtsaid teemasid. Eks peaminister osalebki kõikidel teemadel, mis on tähtsad.


    See siis ei ole tähtis?
    Ikka on. Ütlesin, et olen seal väga palju osalenud. Olen nendel koosolekutel olnud, jah.

    ...


    fun. kuigi siin vist pigem ajakirjaniku kõrvakuulmises küsimus.

    Kommentaar


      Armastuse Saal pisut soft jutuka nimi - pakun välja "Nussisahver"

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tegelikult ma täitsa usun, et ta ei ajanud enda arvates alaealist taga. Aga umbes kolme lausega piitsutamisest räâkima hakata suudab ta küll.
        Kui lugeda neid ridu, siis eeldaks küll, et taktikta on selline, et no ta ütles küll, et on 13 ja värki, aga ma ei uskunud teda.

        edit: okei postimehest otse ei lase enam pasteda, fuck off postimees.

        "armastuse saal on üles ehitaitd nii, et seal endale konto teinud inimene võib valida endale vestluses nimeks mida iganes. igal sisselogimisel saad sa valida endale täiesti uue nime. ma ei ole kunagi eeldanud, et inimesed seal enda kohta tõtt räägivad. pigem tundubki see jututuba koht, kus inimesed käivad seksujuttu ajamas."
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          https://epl.delfi.ee/uudised/suur-in...ta?id=88404335

          Kas mulle tundub või on Ratas viimasel ajal palju rohkem ärritunud olekuga? Kui alguses olid tema vastused niisama ümmargused mullid, siis nüüd käib veidi agressiivset vaibi ka läbi.
          Inteka aeg oli vale, mis vale. Inimesed.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kui lugeda neid ridu, siis eeldaks küll, et taktikta on selline, et no ta ütles küll, et on 13 ja värki, aga ma ei uskunud teda.

            edit: okei postimehest otse ei lase enam pasteda, fuck off postimees.

            "armastuse saal on üles ehitaitd nii, et seal endale konto teinud inimene võib valida endale vestluses nimeks mida iganes. igal sisselogimisel saad sa valida endale täiesti uue nime. ma ei ole kunagi eeldanud, et inimesed seal enda kohta tõtt räägivad. pigem tundubki see jututuba koht, kus inimesed käivad seksujuttu ajamas."
            Ma veel mõne kuu eest hoiatasin teda, et olgu ettevaatlikum enda tegemistega.
            Sisuliselt see laul uuesti https://www.youtube.com/watch?v=oI70tnHvZqo

            Kommentaar


              Mnjah, lugesin seda Ratase usutlust Joosep Tiksiga. Sõna on vaba jne, aga minule pole Joosep Tiks kunagi tundunud päris ajakrijanikuna, pigem sellise baka tudengina, kes kooli kõrval valla lehes midagi kirjutab. Meenub esimene tema artikkel,mida lugesin.

              Üks rahvuslikult meelestatud meestesalk istub ümber laua. Parasjagu kõva õllevint on juba sees ning jälle peksab keegi mõõgaga vastu lauda ja karjub silencium. Kusjuures, kui selle metallijupi kohta mõõk öelda, saab keegi korporant jälle targasti parandada – rapiiriga on tegemist. Siis on ka naiskorporatsioonid, kus koos ollakse vagurad: alkoholile nulltolerants ja kokku tullakse kuduma.


              Selline lõik tema artikklist

              Aga ei, korporatsioonidega liitub iga sügis Tartus ja Tallinnas arvatavasti tuhandeid tudengeid. On olemas ka üliõpilasseltsid ning tõe huvides olgu täpsustatud, et need ei ole korporatsioonid. Samas pole ma nende olemuslikust vahest kunagi aru saanud. Seltsid vist lubavad liikmeteks nii mehi kui naisi, väga uuendusmeelne neist.

              Kurat mingit taustatööd võiks ikka teha, tra Wikipediat kasutada v nii, isegi põhikooli õpilased, keda õpetan saavad sellega hakkama ja suudaksid parema jutukese kokku panna, raisk. FAKTIKONTROLL.


              Peale seda oli raske temasse tõsiselt suhtuta. Ratase usutlus, no kurat, Mikk Salule ega Hvovtovile poleks Ratas niimoodi lajatanud. See mulje, et tööd teevad lapsajakirjanikud ainult kasvab.

              Mõnuagent ja foorum, parandage või laitke mind, olen patune, sest pettusin ajakirjanduses.

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Mnjah, lugesin seda Ratase usutlust Joosep Tiksiga. Sõna on vaba jne, aga minule pole Joosep Tiks kunagi tundunud päris ajakrijanikuna, pigem sellise baka tudengina, kes kooli kõrval valla lehes midagi kirjutab. Meenub esimene tema artikkel,mida lugesin.

                Üks rahvuslikult meelestatud meestesalk istub ümber laua. Parasjagu kõva õllevint on juba sees ning jälle peksab keegi mõõgaga vastu lauda ja karjub silencium. Kusjuures, kui selle metallijupi kohta mõõk öelda, saab keegi korporant jälle targasti parandada – rapiiriga on tegemist. Siis on ka naiskorporatsioonid, kus koos ollakse vagurad: alkoholile nulltolerants ja kokku tullakse kuduma.


                Selline lõik tema artikklist

                Aga ei, korporatsioonidega liitub iga sügis Tartus ja Tallinnas arvatavasti tuhandeid tudengeid. On olemas ka üliõpilasseltsid ning tõe huvides olgu täpsustatud, et need ei ole korporatsioonid. Samas pole ma nende olemuslikust vahest kunagi aru saanud. Seltsid vist lubavad liikmeteks nii mehi kui naisi, väga uuendusmeelne neist.

                Kurat mingit taustatööd võiks ikka teha, tra Wikipediat kasutada v nii, isegi põhikooli õpilased, keda õpetan saavad sellega hakkama ja suudaksid parema jutukese kokku panna, raisk. FAKTIKONTROLL.


                Peale seda oli raske temasse tõsiselt suhtuta. Ratase usutlus, no kurat, Mikk Salule ega Hvovtovile poleks Ratas niimoodi lajatanud. See mulje, et tööd teevad lapsajakirjanikud ainult kasvab.

                Mõnuagent ja foorum, parandage või laitke mind, olen patune, sest pettusin ajakirjanduses.
                Me oleme kõik ämbreid kolistanud. Intervjuu oli sellest hoolimata hea. Ja Tiks on väga hea ajakirjanik.

                Ja Mikk Salu oleks ilmselt Ratase veel rohkem närvi ajanud. Intekas sellise vormina pole Hvostovi rida. Ses osas, et ma ise ajakirjanikuna pean ennast jube kehvaks intervjuude tegijaks. Ja ses osas pani Tiks ikka mütsi maha võtma. Ehk ta tõi Ratase väga enda tüüpilisest ümara vastuse Jürist välja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Mnjah, lugesin seda Ratase usutlust Joosep Tiksiga. Sõna on vaba jne, aga minule pole Joosep Tiks kunagi tundunud päris ajakrijanikuna, pigem sellise baka tudengina, kes kooli kõrval valla lehes midagi kirjutab. Meenub esimene tema artikkel,mida lugesin.

                  Üks rahvuslikult meelestatud meestesalk istub ümber laua. Parasjagu kõva õllevint on juba sees ning jälle peksab keegi mõõgaga vastu lauda ja karjub silencium. Kusjuures, kui selle metallijupi kohta mõõk öelda, saab keegi korporant jälle targasti parandada – rapiiriga on tegemist. Siis on ka naiskorporatsioonid, kus koos ollakse vagurad: alkoholile nulltolerants ja kokku tullakse kuduma.


                  Selline lõik tema artikklist

                  Aga ei, korporatsioonidega liitub iga sügis Tartus ja Tallinnas arvatavasti tuhandeid tudengeid. On olemas ka üliõpilasseltsid ning tõe huvides olgu täpsustatud, et need ei ole korporatsioonid. Samas pole ma nende olemuslikust vahest kunagi aru saanud. Seltsid vist lubavad liikmeteks nii mehi kui naisi, väga uuendusmeelne neist.

                  Kurat mingit taustatööd võiks ikka teha, tra Wikipediat kasutada v nii, isegi põhikooli õpilased, keda õpetan saavad sellega hakkama ja suudaksid parema jutukese kokku panna, raisk. FAKTIKONTROLL.


                  Peale seda oli raske temasse tõsiselt suhtuta. Ratase usutlus, no kurat, Mikk Salule ega Hvovtovile poleks Ratas niimoodi lajatanud. See mulje, et tööd teevad lapsajakirjanikud ainult kasvab.

                  Mõnuagent ja foorum, parandage või laitke mind, olen patune, sest pettusin ajakirjanduses.
                  Tiks on väga hea ajakirjanik ja sinu jutt siin ei õigusta kuidagi Jüri süüdimatust ja suutmatust.

                  Kommentaar


                    sinu jutt siin ei õigusta kuidagi Jüri süüdimatust ja suutmatust.
                    Palun näita, kus ma Jüri õigustaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      Palun näita, kus ma Jüri õigustaks?
                      Ratase usutlus, no kurat, Mikk Salule ega Hvovtovile poleks Ratas niimoodi lajatanud.
                      Veidi patroniseeriv tundus, et nagu sellisele ajakirjanikule võibki sellist jama ajada.

                      Minu paha, kui sa nii ei mõelnud!

                      Kommentaar


                        Minu pettumus oli selles, et usutlust lugedes jäi mulle mulje, et Jüri hakkas liialt domineerima seda ja sõitis Tiksist üle, selline mlje jäi mulle. Minu meelest ei saanud Tiks lõpuni välja ohje enda kätte tagasi. Ehk lugesin ja mõistsin usutlust valesti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas matys Vaata postitust
                          Minu pettumus oli selles, et usutlust lugedes jäi mulle mulje, et Jüri hakkas liialt domineerima seda ja sõitis Tiksist üle, selline mlje jäi mulle. Minu meelest ei saanud Tiks lõpuni välja ohje enda kätte tagasi. Ehk lugesin ja mõistsin usutlust valesti.
                          Passiivagressiivsus töötab ka kohati. Selle intekaga tegi Ratas endale pigem kahju. Alati rahulik peaminister oli korraga agressiivne ja ilmselgelt kõigest väsinud. Ehk intervjueerimine on väga keeruline kunst, kuna konfliktses seisus oled intervjueerijana ka rünnatav. Tiks tõmbas jala tagasi ja lasi Ratasel ise endale kahju teha. Psühholoogiline õppeintekas kõigile ajakirjanikele, et kuidas jääda enda agenda juurde, kui sul on vastas peaminister.

                          Kommentaar


                            Ehk mina sain kunagi Ekspressi tööle tänu ühele videointekale, kus ma tuimalt küsisin sama küsimust uuesti ja uuesti, kuigi vastaspool ajas mingit oma joga. See nõuab tugevat enesekontrolli ja väga tugevat tahtmist see vastus kätte saada. Tiks tegi seda ja meeletult hästi. Imo oleks see parem olnud, kui nad oleksid selle videosse teinud. Siis saaksid ise ka näha, kuidas peaminister on kohe algusest peale ründav ise. Tekstina läheb see kaduma.

                            Kommentaar


                              Sattusin kuulama Vikerraadio saate viimast 15min, ka ikka päris küte õkkond oli. https://vikerraadio.err.ee/1012283/s...on-peaminister

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma veel mõne kuu eest hoiatasin teda, et olgu ettevaatlikum enda tegemistega.
                                Oot oot... Hoiatasid keda?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X