320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Inteka aeg oli vale, mis vale. Inimesed.
    Kusjuures ma ei mõelnud seda ainult selle eile avaldatud intervjuu kontekstis. Ka teistest hiljutistest suhtlemistest meediaga on Jüri kuidagi palju agressiivsem oma toonis.

    Surve on ilmselt tugev, aga ma kardan, et ta hakkab vaikselt Savisaar 2.0'ks muutuma ning mingi hetk tekib ka kibestumus kõigi ja kõige suhtes. Millest mul iseenesest on kahju, sest kunagi oli aeg, kus Ratas tundus mulle sümpaatse poliitikuna.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Oot oot... Hoiatasid keda?
      ... ja miks Mõnu teadis hoiatada?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        ... ja miks Mõnu teadis hoiatada?
        Ütleme nii, et kolleegid rääkisid teatud isiku kombest väga hoogsalt seksist rääkida. Tegu oli täisealiste inimestega ja üksik mees vist ikka üritab, noh.

        Kommentaar


          vähemalt naisi ikka sebis?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            vähemalt naisi ikka sebis?
            Sääraste heteronormatiivsete sõnavõttudega tuleks tänapäeva paradigmas väga ettevaatlik olla. Muidu võib sotsiaalõiguslik narratiiv sinu enda alla neelata.

            Kommentaar


              Apteegireform, kedagi ei üritata mõjutada, kedagi ei üritata survestada

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Kusjuures ma ei mõelnud seda ainult selle eile avaldatud intervjuu kontekstis. Ka teistest hiljutistest suhtlemistest meediaga on Jüri kuidagi palju agressiivsem oma toonis.

                Surve on ilmselt tugev, aga ma kardan, et ta hakkab vaikselt Savisaar 2.0'ks muutuma ning mingi hetk tekib ka kibestumus kõigi ja kõige suhtes. Millest mul iseenesest on kahju, sest kunagi oli aeg, kus Ratas tundus mulle sümpaatse poliitikuna.
                Surve tekitabki teatud vasturünnaku soovi, loomulikult, aga Savisaarega võrdlus ses osas on kohe kindlasti tugevasti liialdatud kui nüüd Mark Twaini kasutada.
                See EPL intekas oli väga-väga valel ajal igas mõttes Peaministri jaoks, kokku oli lepitud nn aastalõpuintekas, aga juhtus, mis juhtus ja ei tulnud kasuks ka rohked välisreisid.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Kui ma oleksin mingi üleriigilise ajalehe, näiteks Õhtulehe vms peatoimetaja, siis ma paneksin homsele esikaanele pildi Linnamäest ja nendest Benu omanikest. Ning pildi alla suurelt: "VÄRDJAKARI!".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Kui ma oleksin mingi üleriigilise ajalehe, näiteks Õhtulehe vms peatoimetaja, siis ma paneksin homsele esikaanele pildi Linnamäest ja nendest Benu omanikest. Ning pildi alla suurelt: "VÄRDJAKARI!".
                    Pole kursis, mis toimub?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Pole kursis, mis toimub?
                      Eile kukkus riigikogus läbi apteegireformi peatamise seaduseelnõu. Kui reform praegusel kujul 1. aprillil jõustub, tähendab see tänaste ketiapteekide lõppu. Seetõttu korraldavad apteegiketid üle Eesti täna kell 14.00 hoiatusstreigi.

                      Eriti "tore" on selle toimumine suure tormi päeval, et pensionäridel oleks eriti mõnus teisi apteeke taga otsida.

                      Kommentaar




                        Miks see oli välismaalaste vaenulik?
                        Kas ta ei sõidutanud välismaalasi vms?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          https://maailm.postimees.ee/6853071/...052.1560351187

                          Miks see oli välismaalaste vaenulik?
                          Kas ta ei sõidutanud välismaalasi vms?
                          No Dresden on suht putsis linn ja need inimesed seal on sellised.. noh, kuidas ma űtlen..pehmelt öeldes maalt ja hobusega.

                          Kommentaar


                            No, aga miks bussijuht ei tohi olla uhke, et ta on sakslane? Vähemalt selles postimehe versioonis küll ei tundunud, et ta kedagi halvustaks vms.

                            Kommentaar


                              Et mul on t-särk, eestlane olla on uhke ja hää. Ja siis kontoris tuleb ülemus ja laseb mu lahti sest ma diskrimineerin venelasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Et mul on t-särk, eestlane olla on uhke ja hää. Ja siis kontoris tuleb ülemus ja laseb mu lahti sest ma diskrimineerin venelasi.
                                Dollar, cmon. Ära mängi lolli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X