320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    No, aga miks bussijuht ei tohi olla uhke, et ta on sakslane? Vähemalt selles postimehe versioonis küll ei tundunud, et ta kedagi halvustaks vms.
    Sellest aru saamiseks peab teadma mis rahvusest teised bussijuhid on. Pakun, et sakslased nad ei ole.

    Minu linnas (Bergen) on enamus takso-ja bussijuhte välismaalased. "Seda bussi juhib sakslane" lauset saab ainult ühte pidi võtta.

    Kommentaar


      Mul ülejäänud töökaaslased on kõik mitte eestlased

      Kommentaar


        Keegi võiks seletada lihtsalt lahti, et mis ta valesti tegi. Ma üldiselt ei saa aru. Mõtlesin veel, et olen liberaalse maailmavaatega, aga ilmselt siis mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Keegi võiks seletada lihtsalt lahti, et mis ta valesti tegi. Ma üldiselt ei saa aru. Mõtlesin veel, et olen liberaalse maailmavaatega, aga ilmselt siis mitte.
          Loe korra siis jõuluvana mõtteid uuesti.

          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Sellest aru saamiseks peab teadma mis rahvusest teised bussijuhid on. Pakun, et sakslased nad ei ole.

          Minu linnas (Bergen) on enamus takso-ja bussijuhte välismaalased. "Seda bussi juhib sakslane" lauset saab ainult ühte pidi võtta.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kuidaspidi? Räägi see lahti palun.

            Toon veidi ekstreemse näite. Tartus kõik bussijuhid on Eestlased, venelased või ukrainlased. Kui üks bussijuht juhtuks olema kusagilt mujalt ja paneks bussi sildi, et 'Seda bussi juhib nigeerlane'.

            Kas siis ka laseksite ta lahti? Kui ei, siis miks üks olukord on diskrimineerimine ja teine ei ole?

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kuidaspidi? Räägi see lahti palun.

              Toon veidi ekstreemse näite. Tartus kõik bussijuhid on Eestlased, venelased või ukrainlased. Kui üks bussijuht juhtuks olema kusagilt mujalt ja paneks bussi sildi, et 'Seda bussi juhib nigeerlane'.

              Kas siis ka laseksite ta lahti? Kui ei, siis miks üks olukord on diskrimineerimine ja teine ei ole?
              Ma arvan, et nigeerlane (ükskõik milline neist) ei tahaks sellist silti oma bussi külge panna, sest see on siinses kultuuriruumis selgelt solvav. Küll aga ma arvan, et Saksamaal on nii mõnigi bussijuht, kes auga sellist silti sooviksid kanda, sest see oleks ennast ja enda rahvust teistest paremaks pidav ja ülistav, ning mis veel tähtsam, teisi selgelt häbistav. Seega su näited ei ole võrreldavad.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ja see on halb, et inimesed on uhked, et nad on sakslased?

                Kommentaar


                  Ma isiklikult muide ei arva, et nigeerlane on solvav. Aga võid sinna näitesse panna Kolumblane näiteks, sest latinosid küll negatiivselt ei vaadata ja nad on oma päritolu üle üsna uhked, et paneksid hea meelega säärase sildi. Ikka laseksid juhi lahti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ma isiklikult muide ei arva, et nigeerlane on solvav. Aga võid sinna näitesse panna Kolumblane näiteks, sest latinosid küll negatiivselt ei vaadata ja nad on oma päritolu üle üsna uhked, et paneksid hea meelega säärase sildi. Ikka laseksid juhi lahti?
                    Ei laseks, sest see ei ole kellegi suhtes alandav, kuna ühiskonnas ei ole taolisi hoiakuid.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Ma isiklikult muide ei arva, et nigeerlane on solvav. Aga võid sinna näitesse panna Kolumblane näiteks, sest latinosid küll negatiivselt ei vaadata ja nad on oma päritolu üle üsna uhked, et paneksid hea meelega säärase sildi. Ikka laseksid juhi lahti?
                      Mees, tegemist on Dresdeni linnaga, mis on reaalselt number 1 natside linn saksamaal, kelle jumal on hitler isiklikult. Mõistan, bussijuht teeb selle kavala lűkke, et ahoi, pagulased vőtavad mu töö ära ja jutud. Umbes nagu Kaalep ûritab om natsilembust varjata, läbi kavalate nippide.

                      Kommentaar


                        Kui sa mõtled nagu hitler, aga käitud nagu Dalai Lama, siis kas sa oled halb inimene?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Kuidaspidi? Räägi see lahti palun.

                          Toon veidi ekstreemse näite. Tartus kõik bussijuhid on Eestlased, venelased või ukrainlased. Kui üks bussijuht juhtuks olema kusagilt mujalt ja paneks bussi sildi, et 'Seda bussi juhib nigeerlane'.

                          Kas siis ka laseksite ta lahti? Kui ei, siis miks üks olukord on diskrimineerimine ja teine ei ole?
                          hui julgeb keegi neegrit lahti lasta

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            hui julgeb keegi neegrit lahti lasta
                            Pädevust ei hinnata rahvuse või nahavärvi järgi. Möödunud jalgpallihooajast võib ka näite võtta, kus ebapädev pallur lasti lahti olenemata säärastest faktoritest.
                            Nõmme Kalju ja Narva Transi vahelise Premium liiga kohtumise 68. minutil leidis aset harvanähtav intsident, kui Transi president Nikolai Burdakov valas oma pahameele välja keskkaitsja Abdoulaye Diallo peale. Diallo oli äsja püüdnud palli puhtaks lüüa, ent teinud ränga eksimuse, millest Kalju ründaja Liliu vormistas võiduväravaks osutunud tabamuse seisuks 3:2.


                            Ja sellise sõnavara kasutamine näitab lihtsalt sinu harimatuse taset.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              https://www.ohtuleht.ee/986874/fotod...hoiatusstreigi
                              Eriti "tore" on selle toimumine suure tormi päeval, et pensionäridel oleks eriti mõnus teisi apteeke taga otsida.
                              tormiga/ suure libedaga/ jne võiksid pensiokad riskide vältimiseks küll pigem võimalusel koju jääda
                              (ja edaspidiseks jõudu koguda),
                              sest näib, et kui piisavalt pikka üleminekuprioodi ei jää, vastab näit. kesklinna-Mustamäe suunal
                              uutele nõuetele ca 5 apteeki
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                tormiga/ suure libedaga/ jne võiksid pensiokad riskide vältimiseks küll pigem võimalusel koju jääda
                                (ja edaspidiseks jõudu koguda),
                                sest näib, et kui piisavalt pikka üleminekuprioodi ei jää, vastab näit. kesklinna-Mustamäe suunal
                                uutele nõuetele ca 5 apteeki
                                Oleks veel vaja aega juurde seaduse täitmiseks, seda just Tallinnas. Tooks Kenderi ka veel meelt avaldama jne.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X