320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Nonii, Iraan saatis mõned raketid USA baasile. Eesti meedia pole veel üles korjanud, eks hommikul loete
    All right, then. Keep your secrets.

    Seal nad uuendavad jooksvalt.

    VÕTMESÜNDMUSED:

    Iraan tulistas rakette USA kasutatava baasi pihta Iraagis

    Kommentaar


      Reisilennuk teel Iraanist Ukrainsse kukkus alla tund pärast raketitamist. Põnev. Iraan kogemata tund pärast pommitamist või mõni cool inside job, et iraan tunduks pahana, let the conspiracy theory's begin.

      Meie uudis ka: https://maailm.postimees.ee/6867002/...554.1568117267

      Pilte võite googeldada, vaevalt see nüüd tehniline rike oli kui lennukist on alles tolm.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Ei tea, kas Iraani presidendi ähvardusel ja Ukraina lennuki allakukkumisel on seos? Kuigi ju otseselt USA't sellise teoga ei halva.

        Iran’s President Hassan Rouhani made a veiled threat to inflict another Lockerbie on the United States.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
          Ei tea, kas Iraani presidendi ähvardusel ja Ukraina lennuki allakukkumisel on seos? Kuigi ju otseselt USA't sellise teoga ei halva.
          See oleks küll väga nigel Lockerbie.

          Kommentaar


            Pigem ütles mõnel õhutõrjujal puldis närv üles kui teadis, et iga hetk võib mõnelt USAF stealth lennumasinalt JDAMiga piki bilongi tulla.
            See Iraani armee on ju segu sovettide vanarauast ja kohalike Kulibinite soperdistest.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Pigem ütles mõnel õhutõrjujal puldis närv üles kui teadis, et iga hetk võib mõnelt USAF stealth lennumasinalt JDAMiga piki bilongi tulla.
              See Iraani armee on ju segu sovettide vanarauast ja kohalike Kulibinite soperdistest.
              +1.

              99% kindlusega võib väita, et alla tulistatud. Telegraphil on twitteris hea video turvakaamerast, kus ilusti peal kolm sähvatust. Esimene maapinnalt, teine õhust ja kolmas suur pauk maapinnalt.

              Flightradari lennuandmed kaovad ka hetkega ning piloot ei saatnud isegi hädakutsungit, mis oleks tavaolukorras absurdne. Lisaks videod kuidas leekides lennuk alla tuleb.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                +1.

                99% kindlusega võib väita, et alla tulistatud. Telegraphil on twitteris hea video turvakaamerast, kus ilusti peal kolm sähvatust. Esimene maapinnalt, teine õhust ja kolmas suur pauk maapinnalt.

                Flightradari lennuandmed kaovad ka hetkega ning piloot ei saatnud isegi hädakutsungit, mis oleks tavaolukorras absurdne. Lisaks videod kuidas leekides lennuk alla tuleb.
                Parandage kui eksin, aga see video pole confirmed ju? Kas tõesti on sellisel kellajal nii pime seal?

                Mina pakuks, et pigem on see usa oranzi riigipea super kaval manööver lasta alla mingid tsiviilikad, et maailm iraani peale vihane oleks or something.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Parandage kui eksin, aga see video pole confirmed ju? Kas tõesti on sellisel kellajal nii pime seal?

                  Mina pakuks, et pigem on see usa oranzi riigipea super kaval manööver lasta alla mingid tsiviilikad, et maailm iraani peale vihane oleks or something.
                  Pigem proovib Trump tähelepanu ära hajutada oma jamadest tagandamisprotessist. Selleks ka see radikaalne samm näitamaks oma valijatele - näete, mina kaitsen oma riiki ja liitlasi. Mina olen see kõige kõvem vend.

                  Kommentaar


                    Pigem tahab nokatseid müüa.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tegelikult on see kõik vaid promo Homelandi 8. hooajale*

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Mina pakuks, et pigem on see usa oranzi riigipea super kaval manööver lasta alla mingid tsiviilikad, et maailm iraani peale vihane oleks or something.
                        kellegil pole vaja iraani peale vihane olla or someting. Soleimani jäi lihtsalt kellelegi jalgu kusagil ja suht kõigi jaoks win-win olukord oli maha võtta. Trump sai drooniga lasta ja võimu näidata enne tulevasi valimisi ning iraanlased said usa evakueeritud baase raketiga lasta (aga igaks juhuks anti ette teada, et keegi viga ei saaks, sest reaalset konflikti pole vaja). Lihtsalt et nüüd see kuradi lennuk õnnetult ette jäi

                        Kommentaar


                          Okei, ega te nagu reaalselt ei arva, et see droonirünnak nüüd nii hetke emotsiooni ajendil tehti? Päris nii need asjad ei käi isegi Usas, et president enda suva järgi otsustab ühel hommikul kellegile atendaat korraldada.

                          Kusjuures kui see teema Twitteris aktiivne oli, siis ma postitasin sinna ka lingi: https://www.facebook.com/poliitikagu...837?__tn__=K-R

                          Võtab üsna hästi kokku kogu selle olukorra, lähtudes sellest mida me siiani teame.* Tegemist oli ilmselgelt väga raske valikuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Okei, ega te nagu reaalselt ei arva, et see droonirünnak nüüd nii hetke emotsiooni ajendil tehti? Päris nii need asjad ei käi isegi Usas, et president enda suva järgi otsustab ühel hommikul kellegile atendaat korraldada.

                            Kusjuures kui see teema Twitteris aktiivne oli, siis ma postitasin sinna ka lingi: https://www.facebook.com/poliitikagu...837?__tn__=K-R

                            Võtab üsna hästi kokku kogu selle olukorra, lähtudes sellest mida me siiani teame.* Tegemist oli ilmselgelt väga raske valikuga.

                            Total BS.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Total BS.
                              Okei ma loodan, et sa olid kärbes selle punkri seinal, kus Donaldile luureraport anti :P

                              Kommentaar


                                Tundub veits unreal, et ilma põhjalikuma kaalumiseta taoline atendaat korda saadetakse.
                                Mingi seltskond valmistas ju inteli ja analyysid ette presidendile, mitte et visati 30 rändom tegevuskava ette ja siis presku lambist valis 1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X