320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mis sa üldsegi vaidled, pärast valimisi lõpetatakse ka seakisa, seekord oli esimest korda erand. Õigemini siiski teist korda, esimest korda kuulsime hirmujutte pärast Ossi ja Co. ettevõtmisi Rõivase suhtes. Mäletad kindlasti. Savika ajal võis jah Kesknädal kisada, aga ma ei ole seda meediat tarbinud.

    Sellist olukorda, kus valimistel võimu kaotanud parteid koos ajakirjanduse ja presidendiga võimuletulejaid rappisid pole varem olnud. Katsuge üle olla.
    Kuule, mees, mida sa ajad? 2015, peale valimisi: https://www.delfi.ee/news/paevauudis...st?id=71328005

    Küllap leiad ise veel rohkem näiteid. Kui vaid guugeldada viitsiksid. Aga see vist polegi sinu eesmärk. Sinu eesmärk on lihtsalt jama ajada.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Kuule, mees, mida sa ajad? 2015, peale valimisi: https://www.delfi.ee/news/paevauudis...st?id=71328005

      Küllap leiad ise veel rohkem näiteid. Kui vaid guugeldada viitsiksid. Aga see vist polegi sinu eesmärk. Sinu eesmärk on lihtsalt jama ajada.
      Ära nüüd liiga hoogu ka mine, see oli ju vaid EKRE. Ma mõtleks ikka nii, et lisaks kaotajaparteidele ka ajakirjandus kaasa kisaks ja äkki president ka.

      PS: ma ei hakanud seda EKRE avaldust läbi lugema, liiga pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ära nüüd liiga hoogu ka mine, see oli ju vaid EKRE. Ma mõtleks ikka nii, et lisaks kaotajaparteidele ka ajakirjandus kaasa kisaks ja äkki president ka.

        PS: ma ei hakanud seda EKRE avaldust läbi lugema, liiga pikk.
        Ma ei tea, kas mingi Alzheimeri-test on olemas, aga mine tee see arsti juures ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Ma ei tea, kas mingi Alzheimeri-test on olemas, aga mine tee see arsti juures ära.
          Ära tee, lihtsalt. Pole mõtet.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ära nüüd liiga hoogu ka mine, see oli ju vaid EKRE. Ma mõtleks ikka nii, et lisaks kaotajaparteidele ka ajakirjandus kaasa kisaks ja äkki president ka.

            PS: ma ei hakanud seda EKRE avaldust läbi lugema, liiga pikk.
            Ref tegelt võitis valimised mitte ei kaotanud. Nad lihtsalt ei saanud valitsusse

            Kommentaar


              Ses osas on EKRE heas pildis praegu. Kõik otsused teeb justkui Kesk. Kui asi toimib, siis saab öelda, et me aitasime kaasa, valitsus toimib. Kui ei toimi, siis saab öelda, et kuradi Kiik jälle!

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Ref tegelt võitis valimised mitte ei kaotanud. Nad lihtsalt ei saanud valitsusse
                Nad olid liiga bravuuri täis. Sõerd ei jätnud ÄP debatis Kiigele võimalusepoegagi, jätmaks jõusse 500 eurost tulumaksuvabastust. Kummalised probleemid tegelt.

                Kommentaar


                  Praeguse kriisi valguses on väga-väga palju tegureid, mis teevad sellest katastroofi ja väga mitmes mõttes keerulise olukorra. Närve kulub palju.

                  Paraku on aga nii, et meie valitsuse koosseis on peamine põhjus närvikuluks, sest kunagi ei tea, mis sealt tuleb ja head tuleb vähe ning sedagi üldjuhul liiga hilja.

                  Mõnes mõttes on see olukord anutd valitsusele miski, mille nad ise omale kaela tõmbasid - headel aegadel hakati reservi kulutama tuleviku arvelt, et populistlikke lubadusi täita. Küllap usuti, et tulevik on alles kaugel ja neid siis enam pole. Natuke vara jõudis see tulevik neil kätte.

                  Kui kahe kõrva vahel puhub tuul ja ainuke motiveerija on ülitugev võimuiharus, siis ei ole muud oodata. Reserveerin siin eraldi kiituse Jüri Luigele, kes ei peaks ülejäänud puupeadega koos valitsuses olema (Kiigel on ka veel võimalus).
                  Pärnu JK Poseidon

                  Kommentaar


                    No urmps teab täpselt ja tundub, et elab hästi ja on rahul, etnoh yolo.

                    Kommentaar


                      Huvitav, et kui Trump on USAs isegi vabariiklastelt ikka korralikult koslepit saanud täieliku ebakompetentsuse eest kriisi haldamisel, siis Eestis vast ei tundu EKRE valijat see Helme Trumpist inspireeritud hanerasva asi ikka üldse kottivat, reitingud muudkui tõusevad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Huvitav, et kui Trump on USAs isegi vabariiklastelt ikka korralikult koslepit saanud täieliku ebakompetentsuse eest kriisi haldamisel, siis Eestis vast ei tundu EKRE valijat see Helme Trumpist inspireeritud hanerasva asi ikka üldse kottivat, reitingud muudkui tõusevad.
                        Eestlasele meeldib karmi käega juhtimine. Ja issi patud poja lunastab oma karmi "minu vastutusalas sellist korralagedust ei ole" ja "eile andsin korralduse 2 jardi laenata, praegu ei ole aeg sente lugeda" suhtumisega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Huvitav, et kui Trump on USAs isegi vabariiklastelt ikka korralikult koslepit saanud täieliku ebakompetentsuse eest kriisi haldamisel, siis Eestis vast ei tundu EKRE valijat see Helme Trumpist inspireeritud hanerasva asi ikka üldse kottivat, reitingud muudkui tõusevad.
                          Trump’s approval rating rises, boosting chances of winning second term

                          uups vale kuupäev


                          õige:
                          Trump’s approval rating is rising slightly amid the coronavirus pandemic

                          Kommentaar


                            Ilmselt pikas plaanis hakkab populaarsust murendama peagi väljakannatamatuks muutuv KOSU, mis paljude arvates tuleb oluliselt karmim kui oli MASU. Siis vaadatakse kindlasti valitsuse poole ja kui sealt lahendusi ei tule, tõuseb protestihäälte osakaal kogu potist korralikult. Ilmselt on see leib Eesti200 toetusele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
                              Praeguse kriisi valguses on väga-väga palju tegureid, mis teevad sellest katastroofi ja väga mitmes mõttes keerulise olukorra. Närve kulub palju.

                              Paraku on aga nii, et meie valitsuse koosseis on peamine põhjus närvikuluks, sest kunagi ei tea, mis sealt tuleb ja head tuleb vähe ning sedagi üldjuhul liiga hilja.

                              Mõnes mõttes on see olukord anutd valitsusele miski, mille nad ise omale kaela tõmbasid - headel aegadel hakati reservi kulutama tuleviku arvelt, et populistlikke lubadusi täita. Küllap usuti, et tulevik on alles kaugel ja neid siis enam pole. Natuke vara jõudis see tulevik neil kätte.

                              Kui kahe kõrva vahel puhub tuul ja ainuke motiveerija on ülitugev võimuiharus, siis ei ole muud oodata. Reserveerin siin eraldi kiituse Jüri Luigele, kes ei peaks ülejäänud puupeadega koos valitsuses olema (Kiigel on ka veel võimalus).
                              Mille peale reserviraha kulutama hakati?
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Hmm okey, ju siis sattusin mingi fake news allika peale. Tegelikult loogiline jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X