320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TÄHTIS TEADE
    ... teatas eile hilisõhtul Reformierakonna peakorteris ajakirjanikele, et kui tema saab ... asemel teha valitsuse, siis ta annab riigile tagasi ta isa ... poolt varastatud 10 ja rohkem miljonit eurot (kokku 49 miljonit) ning tasub ka nende hoidmise eest intressi summas 227 miljonit eurot. Ta lisas, et raha on ta nõus kohe peale peaministri ametivande andmist kasvõi isiklikult mustas kilekotis kohale tooma.

    Ajakirjanikud olid väga üllatunud ja presidendi kantseleist teatati, et ... seda teemat ei kommenteeri ja võtab paariks päevaks puhkuse.

    Siseminister ... aga teatas, et see teade tekitab temas hirmu ja läks koju puid lõhkuma.

    Kümme minutit hiljem teatas ... ajakirjanikele, et ... ei ole tegelikult tema tütar, vaid kasutütar ja mingit raha ta tema käest ei saa. Samas vihjas ta, et nooruses abiellus ta vaid selleks, et komparteilasena varjata omasooiharust ja samas deklareeris uhkusega, et noorukieast alates on ta olnud gei. ... tegelikuks isaks olevat ... sõnul tegelikult Edgar Savisaar.

    ... teatas seepeale, et kättemaksuks oma võõrasisale ... astub ta lähipäevil EKRE-sse.
    Ajakirjanikud ei uskunud oma kõrvu ja enamus neist siirdus lähimatesse Tallinna baaridesse informatsiooni seedima.

    PS: üldiselt väheusutav lugu.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      TÄHTIS TEADE
      ... teatas eile hilisõhtul Reformierakonna peakorteris ajakirjanikele, et kui tema saab ... asemel teha valitsuse, siis ta annab riigile tagasi ta isa ... poolt varastatud 10 ja rohkem miljonit eurot (kokku 49 miljonit) ning tasub ka nende hoidmise eest intressi summas 227 miljonit eurot. Ta lisas, et raha on ta nõus kohe peale peaministri ametivande andmist kasvõi isiklikult mustas kilekotis kohale tooma.

      Ajakirjanikud olid väga üllatunud ja presidendi kantseleist teatati, et ... seda teemat ei kommenteeri ja võtab paariks päevaks puhkuse.

      Siseminister ... aga teatas, et see teade tekitab temas hirmu ja läks koju puid lõhkuma.

      Kümme minutit hiljem teatas ... ajakirjanikele, et ... ei ole tegelikult tema tütar, vaid kasutütar ja mingit raha ta tema käest ei saa. Samas vihjas ta, et nooruses abiellus ta vaid selleks, et komparteilasena varjata omasooiharust ja samas deklareeris uhkusega, et noorukieast alates on ta olnud gei. ... tegelikuks isaks olevat ... sõnul tegelikult Edgar Savisaar.

      ... teatas seepeale, et kättemaksuks oma võõrasisale ... astub ta lähipäevil EKRE-sse.
      Ajakirjanikud ei uskunud oma kõrvu ja enamus neist siirdus lähimatesse Tallinna baaridesse informatsiooni seedima.

      PS: üldiselt väheusutav lugu.
      Mis asi see on?

      Kommentaar


        Poliitiline Kompass Eesti edition (varastatud r/Eesti-st)



        Kommentaar


          Aga Varro on küll väga närvis jälle oma peremeeste peale

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Aga Varro on küll väga närvis jälle oma peremeeste peale
            Huvitav, kas Varro näol on ka tegu inimesega, kes võib-olla ei peaks omama relvaluba? Mul on küll natukene kõhe tunne praegu, et tal kodus poolautomaatne vintpüss on.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Huvitav, kas Varro näol on ka tegu inimesega, kes võib-olla ei peaks omama relvaluba? Mul on küll natukene kõhe tunne praegu, et tal kodus poolautomaatne vintpüss on.
              kui sa pede pole, siis vast ei pea kartma.

              Kommentaar


                Andrus Karnau on oma vaenus Keskerakonna vastu nii pimedusega löödud, et lihtsale matemaatikale kohta ei ole enam. Öeldes, et 50 000 euri on nii üüratu summa, mille keskmise palga teenija koguks kokku 50 aastaga, kui kogu palga ainult selle tarbeks hoiaks.

                Kaassaatejuht Harry Tuul, kellest ma enam lugu pean, ei tee sellest üldsegi välja. Kuidas nad mõlemad sellise pimedusega ikka löödud on?

                Küsikski mõnuagendilt, kas saatejuhtidel üldiselt ei lubata parandada oma kaaslase lapsusi?

                Kuulake saate algusest paar minutit
                Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.

                Kommentaar


                  Keskmise palgaga muude olmekulutuste kõrval koguda vaba raha 50 000, mida siis tuimalt erakonnale annetada? Noh, ma usun, et siis on matemaatika korrektne. Palju see Viiol on suutnud ligi 20 aastaga koguda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Andrus Karnau on oma vaenus Keskerakonna vastu nii pimedusega löödud, et lihtsale matemaatikale kohta ei ole enam. Öeldes, et 50 000 euri on nii üüratu summa, mille keskmise palga teenija koguks kokku 50 aastaga, kui kogu palga ainult selle tarbeks hoiaks.

                    Kaassaatejuht Harry Tuul, kellest ma enam lugu pean, ei tee sellest üldsegi välja. Kuidas nad mõlemad sellise pimedusega ikka löödud on?

                    Küsikski mõnuagendilt, kas saatejuhtidel üldiselt ei lubata parandada oma kaaslase lapsusi?

                    Kuulake saate algusest paar minutit
                    https://r2.err.ee/1094708/olukorrast...nau-harry-tuul
                    Ma arvan, et kui tavaline inimene suudaks keskmise palgaga ja lapse kõrvalt 50 000 koguda, siis faking erakonnale annetamine oleks küll viimane koht, kuhu see raista. Väga ebausutav väide.

                    Kommentaar


                      Jäi mulle ka see kõrva. Ja ma oleks Mõnu arvutuskäigu loogikaga nõus, kui Karnau ei oleks eraldi lisanud, et selle juures ühtki muud kulutust ei tehta. Et mingi loogikaviga seal ikkagi oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Aga Varro on küll väga närvis jälle oma peremeeste peale
                        Huvitav miks Varrole üldse relvi vaja.

                        Te olete kuulnud, et on öeldud: Silm silma ja hammas hamba
                        vastu! Aga mina ütlen teile: Ärge pange vastu inimesele, kes
                        teile kurja teeb, vaid kui keegi lööb sulle vastu paremat
                        põske, keera talle ka teine ette! Ja sellele, kes tahab sinuga kohut käia ning võtta su särki - jäta talle ka kuub!


                        Jumal kaitseb - Valveteenus ja ööpäevaringne ühendus aastast 7–2 eKr.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Huvitav miks Varrole üldse relvi vaja.

                          Te olete kuulnud, et on öeldud: Silm silma ja hammas hamba
                          vastu! Aga mina ütlen teile: Ärge pange vastu inimesele, kes
                          teile kurja teeb, vaid kui keegi lööb sulle vastu paremat
                          põske, keera talle ka teine ette! Ja sellele, kes tahab sinuga kohut käia ning võtta su särki - jäta talle ka kuub!


                          Jumal kaitseb - Valveteenus ja ööpäevaringne ühendus aastast 7–2 eKr.
                          See ei kehti uskmatute vastu!

                          Kommentaar


                            Piibel ju iganenud. 2000 aastat tagasi polnud homosid, toleraste ega mustanahalisi, kelle eest pidi end kaitsma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Piibel ju iganenud. 2000 aastat tagasi polnud homosid, toleraste ega mustanahalisi, kelle eest pidi end kaitsma.
                              Ma ei tea. Ma lugesin äsja keiser Nero raamatut ja tol ajal olid kõik väidetavalt parajad martsandrid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ma ei tea. Ma lugesin äsja keiser Nero raamatut ja tol ajal olid kõik väidetavalt parajad martsandrid.
                                Nad polnud siis kristlased. Agrippina võrgutas peale selle veel ise poja ära... Aga muidugi võib tolleaegsetesse elulooraamatutesse suhtuma veidi või veelgi suurema reservatsiooniga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X