320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ainuke normaalne E200, mis mina tean, on mersu üks mudel

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      No asi ju vastupidine, provokatsioonist poleks E200 absoluutselt mitte mingit kasu olnud sõltumata sellest, kas see oleks õnnestunud või mitte. Seal puudub igasugune loogika, sellepärast ei olegi mul mingit põhjust eeldada, et mu tuttavad mulle valetavad.
      Loogikaküsimus... kas ette planeerimata provokatsioon ei olegi provokatsioon?


      Tere Larabla

      Ei ole EKRE valija ja ei ole Nazio fänn. Better luck next time...
      Täpsustus, EKRE on minu maitsele liiga populistlik ja segapudru programmiga, mis kõigub vastavalt tuule suunale paremalt vasakule ja vastupidi.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Loogikaküsimus... kas ette planeerimata provokatsioon ei olegi provokatsioon?


        Tere Larabla

        Ei ole EKRE valija ja ei ole Nazio fänn. Better luck next time...
        Umm, muidugi on mõlemad provokatsioonid? ei ole eriti keeruline küsimus...

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Loogikaküsimus... kas ette planeerimata provokatsioon ei olegi provokatsioon?


          Tere Larabla

          Ei ole EKRE valija ja ei ole Nazio fänn. Better luck next time...
          Täpsustus, EKRE on minu maitsele liiga populistlik ja segapudru programmiga, mis kõigub vastavalt tuule suunale paremalt vasakule ja vastupidi.
          Aaa, lihtsalt olid 10 aastat Lazio avatariga? Ära luiska, Vänt-etta!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            No kuule nii palju ma olen moodsatel aegadel arenenud küll, et tean kui vale on teha ennatlike järeldusi väliste tunnuste põhjal. Mussolini mustsärklaseks teeb mind teie rikutud mõistus, rohkem sallivust kodanikud kaasfoorumlased! Tegelikult olen ma araabia juurtega prantsuse vahetusüliõpilane, kes on Võrtsjärve limnoloogiajaamas praktikal.

            Kommentaar


              *Limnoloogia ehk järveteadus
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                No asi ju vastupidine, provokatsioonist poleks E200 absoluutselt mitte mingit kasu olnud sõltumata sellest, kas see oleks õnnestunud või mitte. Seal puudub igasugune loogika, sellepärast ei olegi mul mingit põhjust eeldada, et mu tuttavad mulle valetavad.
                Sul on kas kujutlusvõimet vähe või lihtsalt demagoogitsed. Ilmselgelt oli ju provokatsiooni eesmärk lavastada konflikt, lootuses, et sakslasega läheb nii nagu Tarandiga. Et saaks seda avalikkuse ette paisata kui "näe, fašistlikud kaikamehed on juba nii jultunuks läinud, et peksid Vabaduse väljakul juhuslikult lapsevankriga möödunud noort isa, kes juhtumisi osutus Eesti 200 liikmeks". Miks muidu lapse ema hooölega eemalt filmis? Pole vist vaja öelda, et provokatsiooni õnnestumisel oleks löödud kaks kärbest sama hoobiga - demoniseerida ideoloogilist vastast (kaudselt ka EKREt, kuigi nad polnud selle meeleavaldusega seotud) ning tekitada süütu kannataja oreooli endale. See, et su tuttavatel on isegi sulle piinlik tunnistada, et see asi läbi kukkus, on inimlikult arusaadav. Ja kui sa ütled, et see on ekrelik vandenõuteooria, siis pmst samale järeldusele jõudis ka muidu nii liberaalne Postimees.
                Saavutati aga vaid seda, et väidetavalt selle tsirkuse tulemusel lõpetas Draamateater koostöö fotograaf Mats Õunaga, kes juhuslikult sündmuste keskele sattus ja kellele ometi midagi ette heita justkui ei saaks. Ma ei tea, kas see tõele vastab aga selline väide ringi liigub, mõni ajakirjanik võiks täpsustada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Sul on kas kujutlusvõimet vähe või lihtsalt demagoogitsed. Ilmselgelt oli ju provokatsiooni eesmärk lavastada konflikt, lootuses, et sakslasega läheb nii nagu Tarandiga. Et saaks seda avalikkuse ette paisata kui "näe, fašistlikud kaikamehed on juba nii jultunuks läinud, et peksid Vabaduse väljakul juhuslikult lapsevankriga möödunud noort isa, kes juhtumisi osutus Eesti 200 liikmeks". Miks muidu lapse ema hooölega eemalt filmis? Pole vist vaja öelda, et provokatsiooni õnnestumisel oleks löödud kaks kärbest sama hoobiga - demoniseerida ideoloogilist vastast (kaudselt ka EKREt, kuigi nad polnud selle meeleavaldusega seotud) ning tekitada süütu kannataja oreooli endale. See, et su tuttavatel on isegi sulle piinlik tunnistada, et see asi läbi kukkus, on inimlikult arusaadav. Ja kui sa ütled, et see on ekrelik vandenõuteooria, siis pmst samale järeldusele jõudis ka muidu nii liberaalne Postimees.
                  Saavutati aga vaid seda, et väidetavalt selle tsirkuse tulemusel lõpetas Draamateater koostöö fotograaf Mats Õunaga, kes juhuslikult sündmuste keskele sattus ja kellele ometi midagi ette heita justkui ei saaks. Ma ei tea, kas see tõele vastab aga selline väide ringi liigub, mõni ajakirjanik võiks täpsustada.
                  Kas kõike juhivad juudid ja reptiilid? Ehk see olla kogu taustainfo järgi ühe antifaliku trolli loll üritua, mille peale ev200s tehti robustset facepalmi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas kõike juhivad juudid ja reptiilid? Ehk see olla kogu taustainfo järgi ühe antifaliku trolli loll üritua, mille peale ev200s tehti robustset facepalmi.
                    Ei, juudid ja reptiilid ei juhi. Või kui juhivad, siis ilmselt ka PM toimetust.
                    Aga oskad sa öelda, kas see Õuna kohta käiv jutt on tõsi või mitte?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Ei, juudid ja reptiilid ei juhi. Või kui juhivad, siis ilmselt ka PM toimetust.
                      Aga oskad sa öelda, kas see Õuna kohta käiv jutt on tõsi või mitte?
                      Draamateatrit mõtled? Pole kuskil kinnitust saanud. Üritasime täna saada.

                      Kommentaar


                        Kes sul ikka telefonile vastab. Saatke sõnum pigem. https://www.facebook.com/mats.oun

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          äbiv mõte seisneb kusjuures selles, et ei tegeleta viha õhutamise jms vaid pakutaks reaalselt lahendusi reaalsetele probleemidele.

                          Halva kokkusattumuse tõttu sattus Eesti 200 üritus samasse kohta (Kohvik Moskva) samal ajal kui seltskond vabakal jauras ja see sakslane olevatki suhteliselt lühikese süütenööriga tegelane, aga originaalis läks ta ikkagi E200 üritusele ja sellest koosviibimisest väljakul ei teadnud midagi.

                          E200 taga on ikkagi mõtlevad inimesed
                          ok m8

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Aga seda, et see ei olnud läbimõeldud tegevus usun küll, kui inimesed, kelle aususes mul pole mingit põhjust kahelda, seda mulle ütlevad. Lihtne ja loogiline.


                            kuna sul 2 sõbrantsi ütlevad, et ei olnud läbimõeldud tegevus, siis on kõik so fine? Ja pead ise sellist loogikat omades kaine peaga veel täiesti normaalseks visata ise selliseid väiteid:

                            aga igas asjas vandenõud näha on lihtsalt EKRE. Terve maailm on ju nende vastu ja nemad on ainuke lootuskiir eestluse säilimise ja 100 miljoni piiril tungleva vägistaja vahel.
                            see seis on meil eestis ikka päris putsis kui LeeRomeno sugused inimesed ka on ennast katki teinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Sul on kas kujutlusvõimet vähe või lihtsalt demagoogitsed. Ilmselgelt oli ju provokatsiooni eesmärk lavastada konflikt, lootuses, et sakslasega läheb nii nagu Tarandiga. Et saaks seda avalikkuse ette paisata kui "näe, fašistlikud kaikamehed on juba nii jultunuks läinud, et peksid Vabaduse väljakul juhuslikult lapsevankriga möödunud noort isa, kes juhtumisi osutus Eesti 200 liikmeks". Miks muidu lapse ema hooölega eemalt filmis? Pole vist vaja öelda, et provokatsiooni õnnestumisel oleks löödud kaks kärbest sama hoobiga - demoniseerida ideoloogilist vastast (kaudselt ka EKREt, kuigi nad polnud selle meeleavaldusega seotud) ning tekitada süütu kannataja oreooli endale. See, et su tuttavatel on isegi sulle piinlik tunnistada, et see asi läbi kukkus, on inimlikult arusaadav. Ja kui sa ütled, et see on ekrelik vandenõuteooria, siis pmst samale järeldusele jõudis ka muidu nii liberaalne Postimees.
                              Saavutati aga vaid seda, et väidetavalt selle tsirkuse tulemusel lõpetas Draamateater koostöö fotograaf Mats Õunaga, kes juhuslikult sündmuste keskele sattus ja kellele ometi midagi ette heita justkui ei saaks. Ma ei tea, kas see tõele vastab aga selline väide ringi liigub, mõni ajakirjanik võiks täpsustada.
                              Ja see et sakslasega läheb nii nagu Tarandiga oleks hea mismõttes? EKRE naudib iga provokatsiooni või konflikti, sest nende valijaskond on suures osas tavameedia tarbimisest võõrdunud ja sealt suurt midagi niikuinii ei usu. Igasugu rünnakut nähaksegi kui järjekordset lavastust kuidas "kartellerakonnad" "kartellmeediaga" tõelisi rahvuslasi maha suruvad. Niiet sellistest konfliktidest võidab ainult EKRE. Sotsid, kes on avalikult EKREga plõksinud näevad seda oma reitingute pealt ja võrdlustest EKRE reitinguga.
                              Taaskord, see, et E200 üritus, kus avalikustati Ruslan Trochynski liitumine erakonnaga + sõnumi "postiviine alternatiiv" tutvustamine ja meeleavalduse sattumine täpselt samasse kohta samal ajal oli vägagi juhuslik. Kogu selle sõnumi point on see, et poliitika ei peaks olema vastandumine ja hirmutamine, mingi seltskonna rammimine lapsevankriga ei ole mitte mingis otsas sellega kooskõlas.
                              Terve plats oli kaameraid ja meediat täis, mis imelikult põhjusel oleks keegi pidanud sellele sakslasele juhuslikult kümpi sõitma? Kuidas see huvitav oleks välja pidanud nägema? Kus on loogika?
                              Ja siis peale seda intsitenti läks see seltskond otse avalikule E200 üritusele tulla taaskord kaamerate ette, kelle nad ise sinna kutsunud olid. Kõlab tõesti nagu läbimõeldud provokatsioon ja "so close" et ei oleks vahele jäädud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust


                                kuna sul 2 sõbrantsi ütlevad, et ei olnud läbimõeldud tegevus, siis on kõik so fine? Ja pead ise sellist loogikat omades kaine peaga veel täiesti normaalseks visata ise selliseid väiteid:



                                see seis on meil eestis ikka päris putsis kui LeeRomeno sugused inimesed ka on ennast katki teinud.
                                Pole üldse katki ja tegu pole sõbrannadega. Asi ei ole ainult ütlemises vaid selle tegevuse tegemise jaoks puudus igasugune vajadus ja sellise tegevuskava puhul kuidagi "süütult" pääseda oleks olnud võimatu. Saaks aru veel kui see sakslane oleks neeger olnud, aga jumala eest ta ei paistnud ju millegiga silma, ilma ise provotseerimata poleks keegi teda ju puutunud ja sõita vankriga kaamerate ees kellegile otsa? No kuule...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X