320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Aga kui kogu tegevus oli "lühikese süütenööriga" sakslase omaalgatus, siis miks lapse ema seda eemalt telefoniga filmima hakkas? Kas see on normaalne reaktsioon olukorrale kus lapse isa paneb oma võsukese keset potentsiaalselt ohtlikku situatsiooni?
    äää ... antud juhtum on vist liiga elektrit täis, et seda arvamust tõstatada*, aga - jah, see on normaalne reaktsioon(?). filmimine on tänapäeval omamoodi relv ja omab korralekutsuvat reaktsiooni ju. vt ka StopXam

    * - eriti kui antud juhtumi arutamisest väga huvitatud pole
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Ei läinud just väga kaua kui sama mängu käigus õnnestus veel teinegi omavärav lüüa.
      http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kadri-napritson-acuna-mu-pere-ja-soprade-elu-on-pooratud-pea-peale?id=84757591

      No mida te ronite poliitikasse kui ikka absoluutselt kriitikat ei talu. Sellised labiilsed inimesed võiks enda ja pere vaimse tervise huvides küll mingi muu hobi leida. Põhiline on see, et kõik teised on pahad ja süüdi, täpselt sama muster nagu suvalisel telegram.ee vandenõuteoreetikul, kui faktid räägivad sinu fanaatilise usu vastu, siis häda neile faktidele!
      Kriitikal ja isiklikel ähvardustel ja solvangutel (eriti veel naisterahva vastu, kes lihtsalt läks vahele) on ikka päris suur vahe.

      Kommentaar


        Varro Vooglaid pöördus Eesti Rahvusringhäälingu vastu kohtusse

        Ma usun, et see istung algab umbes nõnda:

        Kohtunik: Kui tihti te mõtlete geiseksile?
        Varro: Ma ei mõtle iialgi geiseksile
        Kohtunik: Aga te just ütlesite ju geiseks
        Varro: Ma ei mõelnud sellele
        Kohtunik: Te ei mõelnud, mida te ütlesite?
        Varro: Ma ei kujutanud seda ette
        Kohtunik: Ei kujutanud mida ette?
        Varro: Visuaalselt, noh, mehi seda tegema
        Kohtunik: Aga te just kirjeldasite praegu geiseksi
        Varro: No see on nagu .. jumala ette kujutamine, abstraktsemalt
        Kohtunik: Teie kaebus põhineb vääral faktiväitel, mitte abstraktsioonil
        Varro: No see ERRi väide kolmest korrast rohkem oli igal juhul otsene vale
        Kohtunik: Kui palju siis tavaline homoseksuaal geiseksile mõtleb?
        Varro: Kust mina seda teadma peaksin?
        Kohtunik: Te palute ju ümber lükata väite, et mõtlete geiseksile kolm korda rohkem kui tavaline homo
        Varro: Ma ei mõtle ju üldse geiseksile, mitu korda ma pean seda ütlema
        Kohtunik: Kui te olete nii veendunud, millest te EI mõtle, peate te sellele ikkagi päris palju mõelnud olema?
        Varro: Ma ei mõtle geiseksile!
        Kohtunik: Kell on 8:05 ja me oleme siiski geiseksist teie soovil juba viis minutit rääkinud. Tavaline homo pole ilmselt veel ärganudki.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ränderaamistik võeti vastu. Nüüd saame ainult oodata eesti lõppu ja rahvusriigi hävinemist. Sajad ja sajad mustud tulevad meile siia meie naisi vägistama. EKREl tulevad mustad jõulud, sest nende pasakampaania ei läinud jälle läbi. Vaesekesed.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Varro Vooglaid pöördus Eesti Rahvusringhäälingu vastu kohtusse

            Ma usun, et see istung algab umbes nõnda:

            Kohtunik: Kui tihti te mõtlete geiseksile?
            Varro: Ma ei mõtle iialgi geiseksile
            Kohtunik: Aga te just ütlesite ju geiseks
            Varro: Ma ei mõelnud sellele
            Kohtunik: Te ei mõelnud, mida te ütlesite?
            Varro: Ma ei kujutanud seda ette
            Kohtunik: Ei kujutanud mida ette?
            Varro: Visuaalselt, noh, mehi seda tegema
            Kohtunik: Aga te just kirjeldasite praegu geiseksi
            Varro: No see on nagu .. jumala ette kujutamine, abstraktsemalt
            Kohtunik: Teie kaebus põhineb vääral faktiväitel, mitte abstraktsioonil
            Varro: No see ERRi väide kolmest korrast rohkem oli igal juhul otsene vale
            Kohtunik: Kui palju siis tavaline homoseksuaal geiseksile mõtleb?
            Varro: Kust mina seda teadma peaksin?
            Kohtunik: Te palute ju ümber lükata väite, et mõtlete geiseksile kolm korda rohkem kui tavaline homo
            Varro: Ma ei mõtle ju üldse geiseksile, mitu korda ma pean seda ütlema
            Kohtunik: Kui te olete nii veendunud, millest te EI mõtle, peate te sellele ikkagi päris palju mõelnud olema?
            Varro: Ma ei mõtle geiseksile!
            Kohtunik: Kell on 8:05 ja me oleme siiski geiseksist teie soovil juba viis minutit rääkinud. Tavaline homo pole ilmselt veel ärganudki.
            Toff, viisakas oleks laenatud teksti puhul siiski ka algallikale viidata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Toff, viisakas oleks laenatud teksti puhul siiski ka algallikale viidata.
              Ta tahtis kogu glory endale varastada, et kõik näeksid kui awesome ta on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ränderaamistik võeti vastu. Nüüd saame ainult oodata eesti lõppu ja rahvusriigi hävinemist. Sajad ja sajad mustud tulevad meile siia meie naisi vägistama. EKREl tulevad mustad jõulud, sest nende pasakampaania ei läinud jälle läbi. Vaesekesed.
                Mhm, kusjuures need miljonid teavad, et Läti näiteks ei hääletanud poolt, seega nad sinna ei lähe.

                Kommentaar


                  Õigus. Ma ei läheks ka lätti. Raha seal ei ole ja naised on ka koledad.

                  Kommentaar


                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ränderaamistik võeti vastu. Nüüd saame ainult oodata eesti lõppu ja rahvusriigi hävinemist. Sajad ja sajad mustud tulevad meile siia meie naisi vägistama. EKREl tulevad mustad jõulud, sest nende pasakampaania ei läinud jälle läbi. Vaesekesed.
                      EKREl tulevad suurepärased jõulud, sest nende reiting ainult tõuseb selle peale. Paar sellist kampaaniat veel järgmise kahe kuu jooksul ja ollakse Keskiga sama pulga peal valimisteks....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ränderaamistik võeti vastu. Nüüd saame ainult oodata eesti lõppu ja rahvusriigi hävinemist. Sajad ja sajad mustud tulevad meile siia meie naisi vägistama. EKREl tulevad mustad jõulud, sest nende pasakampaania ei läinud jälle läbi. Vaesekesed.
                        Nagu vanasõna ütleb, siis ega tali taeva ning neeger tulemata jää. Seega ära tee nalja siin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Nagu vanasõna ütleb, siis ega tali taeva ning neeger tulemata jää. Seega ära tee nalja siin.
                          Pohhui. Elame ja naudime, saabki õppida võib-olla uusi niggah nalju kui gängstad kohal. Seniks :

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Pohhui. Elame ja naudime, saabki õppida võib-olla uusi niggah nalju kui gängstad kohal. Seniks :
                            Ma kogun kive juba, et saaks loopima minna. Tellisin raudninadega talvesaapad ka, et saaks ikka jalaga perse korralikult äsada. Mina olen massiimigratsiooniks valmis. Eesti suveräänsus tuleb tagada!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ma kogun kive juba, et saaks loopima minna. Tellisin raudninadega talvesaapad ka, et saaks ikka jalaga perse korralikult äsada. Mina olen massiimigratsiooniks valmis. Eesti suveräänsus tuleb tagada!!!

                              Kommentaar


                                Kui jagada eesti PL klubid erakondade baasil, siis seis oleks järgmine :

                                Levadia - Keskerakond
                                Nõmme Kalju - Sotsid
                                Viljandi Tulevik - Rohelised
                                Kuressaare - Vabaerakond
                                Pärnu Vaprus- Reformierakond
                                Narva Trans - Keskerakond
                                Tallinna Kalev - Reformierakond/Sotsid/Keskerakond
                                Flora - Reformierakond/EKRE
                                Tammeka - Sotsid/Rohelised
                                Paide- Reformierakond/Sotsid/EKRE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X