320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    On ikka või? Miks EKRE seda teinud ei ole, ei tea, aga 200 puhul on lihtsalt alati olulisemad asjad ees kui liikmete taustakontroll. Laiskus on eriti absurdne, enamik back-officest (keda on käputäis inimesi) on viimase 2-3 kuu jooksul maganud keskmiselt 4-5 tundi ööpäevas.
    Teine asi on ka kogenematus, no selle peale ei tulnud keegi, et selline teema üles võetakse ja Eesti 200 esimesena ette võetakse. Natuke ebaaus muidugi ka, kujutan ette kuidas peale 2 hoiatust pääsevad kesk, reform ja muud oluliselt puhtamalt, kuna ega neid ka rahule ei jäeta, aga neil on aega vast kõige suuremad retsid välja visata vaikselt.
    Jube raske on tõesti karistusregistrit kontrollida. Terve üks tööpäev läheks nende 500 inimese jaoks. Košmaar.

    Kusjuures ma tean, et teil mingi sajakonna tüübiga selline reha tehti.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ilmselt kui poleks ühtegi krim. karistusega vana erakonnas. Hakkaks ajakirjandus tooma välja kes on väärkorras karistatud. Poleks neid. Vaadataks kelle vanemad on karistatud jne. Ehk nagu mõnu ütles. Valijat see huvitab minimaalset. Ajakirjanike rohkem. On lõbus vähemasti. Saab tuhnida ja teha midagi mis on suhteliselt kasutu tegevus.

      Kommentaar


        Suurtes erakondades on pigem probleem juba olemasolevad liikmed, vaevalt et iga joobes autoga sõitmise või baarikakluse puhul kohtust eraldi kiri partei kontorisse tuleb?

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Suurtes erakondades on pigem probleem juba olemasolevad liikmed, vaevalt et iga joobes autoga sõitmise või baarikakluse puhul kohtust eraldi kiri partei kontorisse tuleb?
          Selleks on koostööpartnerid, keda ma võin vajadusel soovitada (usutavasti kasutas ka EPL midagi taolist nt oma EKRE loo puhul, ma eriti ei usu, et Joosep trükkis 5000 nime käsitsi sisse ja maksis iga eest veel 4 eurot kah), kuid need maksavad ja seega kes tahaks raha kulutada, palju lõbusam on teatada, et nii ja nii palju liikmeid on. Korra aastas teeb meedia nimekirjadele tiiru ka, et põmst tuleb tasuta kätte.

          Ehk ainult laiskus ja ahnus.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Jube raske on tõesti karistusregistrit kontrollida. Terve üks tööpäev läheks nende 500 inimese jaoks. Košmaar.

            Kusjuures ma tean, et teil mingi sajakonna tüübiga selline reha tehti.
            Raske ei ole, aga nagu ma juba seletasin, alati on ka muid veel pakilisemaid asju teha. Teine ja veel olulisem asi on muidugi ka kogenematus. Muidu oleks mõni vabatahtlik äkki leitud, aga ju siis ei tulnud see pähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              On ikka või? Miks EKRE seda teinud ei ole, ei tea, aga 200 puhul on lihtsalt alati olulisemad asjad ees kui liikmete taustakontroll. Laiskus on eriti absurdne, enamik back-officest (keda on käputäis inimesi) on viimase 2-3 kuu jooksul maganud keskmiselt 4-5 tundi ööpäevas.
              Teine asi on ka kogenematus, no selle peale ei tulnud keegi, et selline teema üles võetakse ja Eesti 200 esimesena ette võetakse. Natuke ebaaus muidugi ka, kujutan ette kuidas peale 2 hoiatust pääsevad kesk, reform ja muud oluliselt puhtamalt, kuna ega neid ka rahule ei jäeta, aga neil on aega vast kõige suuremad retsid välja visata vaikselt.
              Kui sa poleks ise öelnud, et kandideerid E200 eest jne, siis kahtlustaksin, et sa oled mõne konkurendi troll, et uut erakonda võimalikult koomilisena kujutada. No ei saa ajada tõsimeeli sellist juttu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kui sa poleks ise öelnud, et kandideerid E200 eest jne, siis kahtlustaksin, et sa oled mõne konkurendi troll, et uut erakonda võimalikult koomilisena kujutada. No ei saa ajada tõsimeeli sellist juttu.
                Loodame, et nad valituks ei osutu. Siis nad ei saa enam üldse magada

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Kui sa poleks ise öelnud, et kandideerid E200 eest jne, siis kahtlustaksin, et sa oled mõne konkurendi troll, et uut erakonda võimalikult koomilisena kujutada. No ei saa ajada tõsimeeli sellist juttu.
                  Oled sa kunagi mõnda erakonda teinud? Iseenesest on vahva, et Eesti200 on tekitanud sellise kuvandi, et seal on mingi metsik raha, hulk inimesi jms taga. Reaalsuses koosneb erakond 95% ulatuses tavalistest, igapäevaselt mingit muud põhitööd tegevatest inimestest, kes üritavad näpistada aega siit ja sealt, et aidata kuidas saavad, olemata varem poliitikaga üldse mitte seotud. Seda kutsuda mingiks komöödiaks näitab pigem su võhiklikkust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Oled sa kunagi mõnda erakonda teinud? Iseenesest on vahva, et Eesti200 on tekitanud sellise kuvandi, et seal on mingi metsik raha, hulk inimesi jms taga. Reaalsuses koosneb erakond 95% ulatuses tavalistest, igapäevaselt mingit muud põhitööd tegevatest inimestest, kes üritavad näpistada aega siit ja sealt, et aidata kuidas saavad, olemata varem poliitikaga üldse mitte seotud. Seda kutsuda mingiks komöödiaks näitab pigem su võhiklikkust.
                    Tavaliselt, kui tehakse kümmet asja korraga ja minnakse tegema veel midagi, mida kunagi ennem teinud pole, siis see kukubki välja komöödia või tragöödiana.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Tavaliselt, kui tehakse kümmet asja korraga ja minnakse tegema veel midagi, mida kunagi ennem teinud pole, siis see kukubki välja komöödia või tragöödiana.
                      Poliitbroiler Rõivas, kes on ainult oma elus poliitikat teinud ja teeb seda igapäev ei ole üldse komööda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billybob Vaata postitust
                        Loodame, et nad valituks ei osutu. Siis nad ei saa enam üldse magada
                        Valituks saamine muudab nii mõndagi, esiteks tekib riigieelarveline toetus, mis tähendab, et inimesed saab palgale võtta, teiseks on valimised kõige keerulisem aeg.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Oled sa kunagi mõnda erakonda teinud? Iseenesest on vahva, et Eesti200 on tekitanud sellise kuvandi, et seal on mingi metsik raha, hulk inimesi jms taga. Reaalsuses koosneb erakond 95% ulatuses tavalistest, igapäevaselt mingit muud põhitööd tegevatest inimestest, kes üritavad näpistada aega siit ja sealt, et aidata kuidas saavad, olemata varem poliitikaga üldse mitte seotud. Seda kutsuda mingiks komöödiaks näitab pigem su võhiklikkust.
                          Sa omistad oponentidele mingeid absurdseid seisukohti ja siis lükkad neid justkui ümber. Keegi pole arvanud, et teil on mingi rahapuu olemas, pigem keegi ei kahtle, et need kahtlased avantüürid (mõned reklaamid, sakslasest päti soolo lapsevankriga jne) olidki tingitud sellest, et võrreldes suuremate erakondadega raha pole ning tuleb odavamate vahenditega pildil olla.
                          Kui te oleksite seda tehes ausad, polekski probleemi. Selle asemel ajate umbluud, et kõik mis te teete, on puhas idealism, tõlgendused aga pahatahtlikud ja kui midagi ei õnnestugi, siis see on juhus, nö kogemuste puudus ja kriitika on seetõttu paha ja kuri. Anna andeks, ma hammustasin sellise asja läbi juba noore inimesena, Res Publica ajal.
                          Näiteks see sinu näide, et erakonna ühe juhtliikme pätist vend astus erakonna liikmeks sest tahtis õde aidata. No selge see. Aga see jutt sinna juurde, et mis seal siis halba on, et inimene aitab õde - see ajab ju irvitama. Kui sa oleksid öelnud, et 500 liiget on liiga palju ja erakonna asutamiseks võiks olla nt 100 liiget - ehk tõesti. Aga hakata siinkohal umbes sama, et "ega mina, LeeRomeno, Gallacheriga tanklat röövimas ei käinud, vaid tema näitas tanklatöötajale tukki ja nõudis raha, mina olin lihtsalt abiks ja sõitsin minema, kui ta autosse hüppas."

                          Kommentaar


                            Kas foorumlane Gallacher ise ei ole mõelnud poliitikukarjäärist? Talent tundub naturaalne.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Keegi pole arvanud, et teil on mingi rahapuu olemas, pigem keegi ei kahtle, et need kahtlased avantüürid (mõned reklaamid, sakslasest päti soolo lapsevankriga jne) olidki tingitud sellest, et võrreldes suuremate erakondadega raha pole ning tuleb odavamate vahenditega pildil olla.
                              Asind pole selles, et raha poleks. Asind esiteks selles, et valitutel on raha põhimõtteliselt tasuta käes.
                              Teiseks, edukas ettevõtja ongi sellepärast jõukas, et ta suunab inimesi tegema tegemisi, mida teised väldivad, s.t ringist välja mõtlema, tegutsema.
                              Kui raha letti lüüa, siis ei aita enam ükski muinasjutt õnneliku lõpu poole.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Sa omistad oponentidele mingeid absurdseid seisukohti ja siis lükkad neid justkui ümber. Keegi pole arvanud, et teil on mingi rahapuu olemas, pigem keegi ei kahtle, et need kahtlased avantüürid (mõned reklaamid, sakslasest päti soolo lapsevankriga jne) olidki tingitud sellest, et võrreldes suuremate erakondadega raha pole ning tuleb odavamate vahenditega pildil olla.
                                Kui te oleksite seda tehes ausad, polekski probleemi. Selle asemel ajate umbluud, et kõik mis te teete, on puhas idealism, tõlgendused aga pahatahtlikud ja kui midagi ei õnnestugi, siis see on juhus, nö kogemuste puudus ja kriitika on seetõttu paha ja kuri. Anna andeks, ma hammustasin sellise asja läbi juba noore inimesena, Res Publica ajal.
                                Näiteks see sinu näide, et erakonna ühe juhtliikme pätist vend astus erakonna liikmeks sest tahtis õde aidata. No selge see. Aga see jutt sinna juurde, et mis seal siis halba on, et inimene aitab õde - see ajab ju irvitama. Kui sa oleksid öelnud, et 500 liiget on liiga palju ja erakonna asutamiseks võiks olla nt 100 liiget - ehk tõesti. Aga hakata siinkohal umbes sama, et "ega mina, LeeRomeno, Gallacheriga tanklat röövimas ei käinud, vaid tema näitas tanklatöötajale tukki ja nõudis raha, mina olin lihtsalt abiks ja sõitsin minema, kui ta autosse hüppas."
                                Maailm on värviline, mitte must ja valge ja iga ukse taga ei ole ka kolli. Maailmas on ka hulk inimesi, kes omast arust hammustasid läbi ka selle, et tegelikult tahavad meid reptiilid kontrollida. Eesti 200 ei ole Res Publica.
                                Pole kunagi väitnud ka, et Eesti 200s oleks kõik inimesed mingid idealistid ja suure missiooni peal väljas, aga seda väidan kindlasti, et selliseid inimesi on palju, kasvõi enda näitel. Mul polnud absoluutselt mitte mingit vajadust selle teemaga tegeda ja mitte mingit kasu ma sellest peale kogemuse ei saa, aga sarnaselt teistele, ei ole mul mingit huvi ärgata ühel hetkel Ungari stiilis riigis.
                                Põnev ka näha, et oma sugulaste aitamine on midagi irvitama ajavat, eks igas suguvõsas on asjad omamoodi. Ja ma ju täpselt seda ütlesingi, on olemas tobedad seadused ja regulatsioonid, mille täitmiseks JOKK skeem on minu jaoks täiesti okey lahendus. See 500 liikme nõue on üks nendest, sellepärast ei ole mul ka mingit südamevalu, et erakonna moodustamiseks kutsuti sinna sõpru, sugulasi ja pereliikmeid.
                                Sellest viimasest võrdlusest ei saa üldse aru...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X