320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Nägin uudist, et Pavo Raudsepp kandideerib Vabaerakonna nimekirjas. Aga mis sai siis kurikuulsast Rahva Ühtsuse Erakonnast? Ei osalegi seekordsetel valimistel?
    Kunagine sümpaatne suusavana on nüüd täiesti peast segane

    Kommentaar


      Rohelistes need 2 vinget cougarit :
      Lisatud failid
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Kas Anu Saagimil on silikoonid?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kas Anu Saagimil on silikoonid?
          biolagunevad nagu rohelistele kombeks
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            biolagunevad nagu rohelistele kombeks
            Kindel, et mitte taaskasutatavad?

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.
              Mul on hea meel ,et siin teema õigesse suunda läks. See vaidlus ei vii mitte kuskile.
              Kiskuski selliseks gay paari tülli minekuks. (olen seda kõrvalt näinud)
              Jätke mind siis aasta parima teemavahetuse nominatsioonil meelde!

              Kommentaar


                Algselt postitas Fc.
                vaidlus ei vii mitte kuskile.
                No siis vöib ju kohe terve foorumi lukku panna? Miks sa üldse registreerusid siis? ��
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc.
                  Peaasjalikult sinu postituste peale erutust otsimas.
                  Ajad logo tõttu vist Nasfaliga segi. Aga vastus seegi. Kainet pead ja mõistvat meelt, ihaleja! Tsau.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    krt see Siim ajab oksele juba - ma olen eluaeg reffi valinud, aga nüüd hakkan kahtlema vaikselt - kui sihuke molkus soojendab kaudselt end mu hääle paistel....Viimsis on tegu ikka Breznevi-laadse tootega tema näol

                    Kommentaar


                      https://www.theguardian.com/educatio...rents-complain

                      nonii budu, keda sellises olukorras vihkama peab?

                      Kommentaar


                        97a3a52dea27cc6d83-67654089.jpg

                        Milf i kategooriasse sobib kenasti.

                        Kommentaar


                          http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mar...us?id=85195657 Hommikul lugesin seda ja mõtlesin, et kui nihkes peab olema inimene, kes sellist teksti toetada saab. Ma mõtlen siin eelkõige retoorikat, mitte niivõrd kajastatud ideid. Kui ma toetaks selgelt mingit erakonda, siis kui minu erakonna juht sellise teksti saadaks, siis ma ilmselt üritaks juhti vahetada või vahetaks erakonda.

                          Kommentaar


                            Ja veel, mis on naljakas. EPL on nüüd mingi paar nädalat avaldanud nimekirju krimkorras karistatud parteilastest.
                            Tähelepanek 1: kuna EKRE avaldati vist teisena, siis EKRE toetajad kisavad siiani, et miks ainult meie! Kui näidatakse teisi lugusid, siis sellest aru ei saada, vaid jauratakse endiselt edasi.
                            Tähelepanek 2 (veel piinlikum): Täna avaldati sotside nimekirjas olnud kurjategijad. Ja just nüüd, mingi seitsmenda loo peale reageerivad inimõiguslased ja üürgavad, et ikka nii ei tohiks teha ja see pole ajakirjandus ja üleüldse. Faking variserid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja veel, mis on naljakas. EPL on nüüd mingi paar nädalat avaldanud nimekirju krimkorras karistatud parteilastest.
                              Tähelepanek 1: kuna EKRE avaldati vist teisena, siis EKRE toetajad kisavad siiani, et miks ainult meie! Kui näidatakse teisi lugusid, siis sellest aru ei saada, vaid jauratakse endiselt edasi.
                              Tähelepanek 2 (veel piinlikum): Täna avaldati sotside nimekirjas olnud kurjategijad. Ja just nüüd, mingi seitsmenda loo peale reageerivad inimõiguslased ja üürgavad, et ikka nii ei tohiks teha ja see pole ajakirjandus ja üleüldse. Faking variserid.
                              Ma olen seda tähelepanekut 2 jauranud juba E200 loost saati. Aga pole kahjuks inimõiguslane, keegi ei pööra tähelepanu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mar...us?id=85195657 Hommikul lugesin seda ja mõtlesin, et kui nihkes peab olema inimene, kes sellist teksti toetada saab. Ma mõtlen siin eelkõige retoorikat, mitte niivõrd kajastatud ideid. Kui ma toetaks selgelt mingit erakonda, siis kui minu erakonna juht sellise teksti saadaks, siis ma ilmselt üritaks juhti vahetada või vahetaks erakonda.
                                Lisaks nende auesimees esines ka huvitava innovaatilise ettepanekuga inimeste sügavkülmutamise teemadel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X