320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viitan sellele, et E200 ei paku sisuliselt midagi uut.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Viitan sellele, et E200 ei paku sisuliselt midagi uut.
      See, kas E200l programmis on midagi uut või mitte on igaühe enda otsustada. Minu arust on juba kogu programmiline ülesehitus Eesti politiikas midagi täiesti uut, aga see selleks. Kus tuleb siin seos selle lennukiga on aga endiselt täiesti arusaamatu...

      Kommentaar


        valiks kasvõi E200 kohalikel valimistel, et ei peaks selliseid kohalikke omavalitsejaid taluma

        "Randjärv on tunnistanud, et Viimsi valitsemisega tal mingeid kokkupuuteid ei ole, kuid tema nimi seostub hästi Viimsi hüüdlausega «Rannarahva kodu»."

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          See 2+1 on ilmselgelt poolik lahendus. Võrreldes Lääne-Euroopaga on Eesti oma teedeehituselt 50 aastat maas. Häbilugu, et üldse arvatakse, et 2+1 teed võiksid olla lahendus, eriti arvestades seda, et autosid tuleb järjest juurde.
          Lääne-Euroopast oleme maas pigem selles osas, et autosid tuleb järjest juurde. laiemate teede ehitamine pole kunagi lahendus, see lükkab probleemi lihtsalt teise kohta.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Lääne-Euroopast oleme maas pigem selles osas, et autosid tuleb järjest juurde. laiemate teede ehitamine pole kunagi lahendus, see lükkab probleemi lihtsalt teise kohta.
            Tahad väita, et kui infrastruktuuri ei arendata, siis inimesed jätavad seepärast autod ostmata? Sina tõstatad siinkohal üldsegi uue probleemi - autostumine. Mina pole autostumist probleemiks toonud, vaid väitsin, et laiemad teed on ohutumad, kiiremad ja igatpidi mugavamad. Seda, miks kõik autostub, on muu temaatika. Ja tunduks jabur seda lahendada seeläbi, et infrastruktuuri edasi ei arenda.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              See, kas E200l programmis on midagi uut või mitte on igaühe enda otsustada. Minu arust on juba kogu programmiline ülesehitus Eesti politiikas midagi täiesti uut, aga see selleks. Kus tuleb siin seos selle lennukiga on aga endiselt täiesti arusaamatu...
              Sõnad ja mõtted võivad ilusad olla. Tegusi saadab pigem aga palaganiga rikastatud maitse. Ehk siis kõik see, millest nii mõnigi valija väsinud on.

              Lennuk on tore mõte ja vägevalt tehtud...jokk tegelikult. Selline üleolevsuhtumine väsitab.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Kui sa nüüd räägid sellest, et kampaaniad kasutavad sama valemit, siis see on ju loogiline.

                praegu kehtib küll kõigile välireklaami keeld,

                aga jah, kõik kasutavad "sama valemit" ja üritavad keelust üle astuda

                2010
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Lääne-Euroopast oleme maas pigem selles osas, et autosid tuleb järjest juurde. laiemate teede ehitamine pole kunagi lahendus, see lükkab probleemi lihtsalt teise kohta.
                  Tallinn-Tartu 2+2 ehitamine ei ole laiema tee ehitamine, et läbilaskevõimalust parandada, vaid tegemist on puhtalt ohutuse ja ajavõiduga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Tallinn-Tartu 2+2 ehitamine ei ole laiema tee ehitamine, et läbilaskevõimalust parandada, vaid tegemist on puhtalt ohutuse ja ajavõiduga.
                    Suurem osa siinsest debatist ongi teemal, et ohutuse mõttes piisab arvestatavas osas tollest maanteest ka 2+1 lahendusest, mitte ei ole vaja tunduvalt kallimat ja kohalikele inimestele ning keskkonnale palju suuremaid negatiivseid tagajärgi kaasatoovat 2+2 varianti. Mitte keegi ei väida, et praegune 1+1 on piisav ega väida, et mingit arendamist pole vaja.

                    Praeguse liiklustiheduse juures Paidest Tartu poole jäävas tee osas ohutuse pärast küll neljarealise tee järgi vajadust pole. Neil, kes tingimata seda tahavad, kipub argumentatsioon taanduma ikkagi ainult mugavuse ja prestiiži küsimuste peale, mingit sisulist põhjust 2+2 eelistamiseks 2+1-le ju ei ole.

                    Kommentaar


                      Ajakirjandusest loetu põhjal on mu lemmikvalijad Soomes elavad eestlased, kes seda e-värki väga ei usalda.

                      Kommentaar


                        Siit saab lugeda programmide kulude kohta: https://www.rahandusministeerium.ee/...mide-analuusid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Siit saab lugeda programmide kulude kohta: https://www.rahandusministeerium.ee/...mide-analuusid
                          üleliia ei keskendunud, aga nagu eeldatav oli, ei suuda ministeerium lubadusi hinnata. aga eks nii on hea lubadusi välja käia ka (ei räägi nüüd ainult E200st).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            üleliia ei keskendunud, aga nagu eeldatav oli, ei suuda ministeerium lubadusi hinnata. aga eks nii on hea lubadusi välja käia ka (ei räägi nüüd ainult E200st).
                            Ma ise olen väga pettunud selles analüüsis, üks asi on selles, et ei suudeta lubadusi hinnata, teine asi on see, et need hinnangud tunduvad olevat aiateibad. Näiteks kui 2+1 maanteede välja ehitamine (Eesti 200 programmis) maksab 400 miljonit, siis 2+2 maanteede (näiteks Reformi programmis, mis on tegelikult oluliselt kulukamad) ehitamine on poole võrra odavam, ehk 200 milli.

                            Kommentaar


                              See lennukikampaania paneb küll lihtsalt õlgu kehitama. Mida sellega öelda tahetakse? Mis on selle eesmärk? Mida annab selline "reklaam", mille puhul peab pmst ise ajakirjandusele teada andma, et panime sellise asja püsti? Kuidas see erakonnale valijaid juurde tooma peaks? Täiesti arusaamatu.

                              Kommentaar


                                Kovalenko tuli kord olympicus pokkerilauda 100 euriga. Tõstis 93le eurile, foldis ületõstele ning näitas kunne. Majandusmagister, lol.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X