320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Markko Märtin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Markko Märtin\'

    Mina küll ei taha, et Markko Fordi jääks. Ford pole ju Märtinile ühelgi aastal teiste tiimsega võrdset või paremat autot pakkunud. Samuti on aastast aastasse olnud jamad auto vastupidavuse, aerodünaamikaga jne... Palju parem variant oleks minu arvates Peugeot, aga ka Sidruniga sõitmine poleks kõige hullem.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Markko Märtin\'

      PSA Gruppi kuuluvad Peugeot ja Citroėn teatasid, et loobuvad autoralli MM-sarjast pärast järgmist 2005. aastat.

      Viimase viie aasta jooksul on meeskonnad omavahel jaganud kõik meeskondlikud tiitlid.

      PSA Grupi selline otsus on seotud kulude kokkuhoiuga ning seab kahtluse alla kogu autoralli MM-sarja edasise tuleviku.

      Ei tea kuhu siis märtin läheb kui peugeot 2005.aastal ära lõpetab.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Markko Märtin\'

        tee avatakse ladadele ja mosudele

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Markko Märtin\'

          ma arvan et märtin läheb siis subarusse, aga pole kindel kas ta peugeoti üldse läheb.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Markko Märtin\'

            Algselt postitas eika


            Mina küll ei taha, et Markko Fordi jääks. Ford pole ju Märtinile ühelgi aastal teiste tiimsega võrdset või paremat autot pakkunud. Samuti on aastast aastasse olnud jamad auto vastupidavuse, aerodünaamikaga jne... Palju parem variant oleks minu arvates Peugeot, aga ka Sidruniga sõitmine poleks kõige hullem.
            nät.:P Kas mitte eelmine hoaeg ei olnud markkol kõige rohkem kiiruskatsete võitusid? Kas see tähendab, et auto ei olnud teistega konkurentsi võimeline vastupidavuse asjus jään sinuag nõusse, pärast 2002 aastat muutus ford kiiremaks, kuid oma eelmise leivaka - vastupidavuse osalt sitemaks. Ma usun, et ford suudab vabalt konkurentsi pakkuda kõigile tiimidele, eriti veel tulevikus, kui WRC saab Fordi konserni põhipiffiks. Märtin Fordi ja maailmameistriks

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Markko Märtin\'

              Ma ei näe võimalust, et WRC sari saaks oma praegusel kujul jätkuda. Paari autovalmistaja omavahelist võitlust MM-sarjaks nimetada on ju ometi liiast. Võibolla kunagi formuleerub uus sari praeguse junior wrc baasilt, kuid see pole ka enam see.
              Its the end of the world and i know it!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                asi oleks veel enamvähem ok..kui seda kuradi Superrallifuckingsüsteemi ei tuleks. tõeliselt haige pask mõte minuarust. Võiksid jätkata nii, nagu viiamstel etappidel, et katkestajad saavad testimise huvides edasi sõita, kuid väljaspool arvestust.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                  vahepeal oli juttu et nii nissan,honda ka toyota plaanivad wrc-ga ühineda ja tegelt ju võiks ka bmw,audi ja ka mersu selle sarjaga ühineda.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                    No kui Sidrun ja Peugeot lahkuvad, siis peab Markko kindlasti minema Fordi.
                    Tegelikult WRC tulevik pole midagi nii hull: 2005 peaks liituma Suzuki, samal aastal peaks täishooaja tegema ka Mitsu ja Skoda. Sellisel juhul oleks 5 tipptiimi + erasõitjad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                      Algselt postitas eika
                      Tegelikult WRC tulevik pole midagi nii hull: 2005 peaks liituma Suzuki, samal aastal peaks täishooaja tegema ka Mitsu ja Skoda. Sellisel juhul oleks 5 tipptiimi + erasõitjad.
                      tänases taustsüsteemis ei julgeks küll skodat, mitsut ja suzukit tipptiimideks nimetada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                        Algselt postitas SleepWalking


                        Algselt postitas eika
                        Tegelikult WRC tulevik pole midagi nii hull: 2005 peaks liituma Suzuki, samal aastal peaks täishooaja tegema ka Mitsu ja Skoda. Sellisel juhul oleks 5 tipptiimi + erasõitjad.
                        tänases taustsüsteemis ei julgeks küll skodat, mitsut ja suzukit tipptiimideks nimetada.
                        Mnjah, peaks ennast tõesti parandama: Sellisel juhul oleks 5 tiimi + erasõitjad

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                          Mul ei ole muud öelda kui, et Markko ruulib täiega Pane samas vaimus edasi Markko!!!!
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                            jah markko ruulib täiega.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                              Ajakirja Autosport andmetel on Markko Märtin allkirjastanud Peugeot meeskonnaga kaheaastase lepingu, mida tema mäned˛er Paul Turner tühistada püüab.

                              Ajakirja allikas kinnitas, et Märtin sõlmis Peugeot’ga lepingu septembri keskel, kui Fordi tiimi saatus veel lahtine oli. Ford teatas sel nädalal, et jätkab autoralli maailmameistrivõistlustel veel neli hooaega. Peugeot teatas neljapäeval aga üllatuslikult, et loobub autoralli MM-sarjas osalemast pärast tulevast hooaega.

                              Peugeot’sse siirduv Märtin võib 2006. aastal töötuks jääda, kuna hetkel on kindel vaid Fordi ja Subaru meeskondade tulevik.

                              „Mingit hoiatust ei olnud, kui välja arvata eile (kolmapäeval – toimetaja) kuuldud mõned pisidetailid,“ lausus Märtini mäned˛er Paul Turner. „Tunnistan, et mulle hakkas olukord muret valmistama. Pean Markko ja advokaatidega nüüd maha istuma.“

                              „Tegemist on meeletu tagasilöögiga autoralli MM-sarja jaoks,“ lisas Turner.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                                subarusse ta ju saaks, kui ta vähem palka küsiks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X