320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Artur Pikk (Riia FS, Läti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    lisaks selle et Artur Pikk on 27 aastane, vanus kus veel arenemisvõimeline. kui mehel vähegi veel ambitsiooni on saada kvaliteedilt paremaks mängijaks, siis kindlasti on Ungari kõrgliiga parem koht kui Soome kõrgliiga, sest saad tunduvalt kõrgetasemelisemaid mänge, mis ju mängijat arendabki. Lisaks on kindlasti ka Ungari liigast lihtsam edasi saada kui kusagilt Soome liigast. Soome kõrgliiga peaks pigem selline karjääri lõpetamise koht olema
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Soome kõrgliiga on UEFA pingereas tugevuselt 44. kohal, Ungari oma 28. kohal. Soome parim sats piirdus tänavu Euroopa liiga play-off'iga (Eesti sama), Ungari parim sats mängis Meistrite liiga alagrupiturniiril Juve ja Barcaga. Ungari paremuselt teine sats jõudis Euroopa liiga play-off'i ilma meistrite teekonna õlekõrreta, mis aitas nii KuPS-i kui Florat.

      Ja kui nüüd tulla ilmselt kõige olulisema punktini ehk selleni, et jalgpalluri amet on meestele töökohaks, siis Ungaris on ca viis korda kõrgemad palgad kui Soomes. Isegi Ungari esiliigas ei ole probleem teenida näiteks 3000-4000 eurot. Soomes ... sinna kõrgliigasse tõusnud jalgpallurid valivad Eesti, sest saavad siin paremat palka. Ehk isegi kui Ungari esiliiga palga väljavaade on parem Soome kõrgliiga omast, rääkimata Ungari kõrgliiga palgast, kui õnnestub sats ka püsima jätta, siis on see ju mehe enda vaatest väga loogiline samm.

      Muidugi fänni vaatest peaks iga Eesti jalgpallur püüdlema kogu aeg ainsa võimsama klubi, liiga ja saavutuste suunas, eelistama medaliheitlust väljalangemisheitlusele jne, aga arvestades Eesti jalgpalli positsiooni maailmas, siis on enam kui loogiline, et majanduslik pool määrab väga palju. Võib-olla tippjalgpallis pole vahet, kas teenid aastas kolm või neli miljonit (rääkimata kolmeteistkümnest või neljateistkümnest), aga Eesti koondislase jaoks on väga suur erinevus, kas teenid 2000, 4000, 8000, 16 000 või 32 000 eurot kuus.
      Kõik need saavutused on uhked Ungari klubide poolt, kuid ometigi meie mees ei lähe ju nendesse kahte klubisse. Lisaks sellele on Ungari klubid alles viimasel kahel aastal uuesti UEFA pingereas punkte hakanud saama. 2017/18 oli Ungari ju 36. Ja Soome 38. eelnimetatud pingereas.

      See kõik selleks muidugi, kuna palga teema ongi kõige tähtsam palluritele ja olen ise ka suhteliselt kindel, et Pikk selle järgi otsuse tegi. Huvitav palju need palgad siis seal Soomes on, et meie pallurid lausa kodumaale naasevad seal mängimise asemel. Ma ise muidugi kindel pole, kuid Ojamaa puhul võis rolli mängida äkki Euroopas mängimine ja kasvõi lihtsalt see, et saab koju tagasi.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        lisaks selle et Artur Pikk on 27 aastane, vanus kus veel arenemisvõimeline. kui mehel vähegi veel ambitsiooni on saada kvaliteedilt paremaks mängijaks, siis kindlasti on Ungari kõrgliiga parem koht kui Soome kõrgliiga, sest saad tunduvalt kõrgetasemelisemaid mänge, mis ju mängijat arendabki. Lisaks on kindlasti ka Ungari liigast lihtsam edasi saada kui kusagilt Soome liigast. Soome kõrgliiga peaks pigem selline karjääri lõpetamise koht olema
        Ma ei tea kas nüüd mingit suurt arengut siin 27-aastaselt võib oodata. Ungari kõrgliigas sellisest klubist saad ilmselt ainult edasi teise Ungari klubisse. Praegu paistab üldse, et antud meeskond kukub kõrgliigast välja ja siis ei räägi me mingitest kõrgetasemelistest mängudest. Isiklikult ütleks, et Kupsist oleks ilmselt lihtsam olnud koos Euroopa mängudega saada paremasse klubisse kui DVTK-st aga eks seda näitab tulevik.

        Olen nüüd võib-olla tõesti liiga palju negatiivsust siia teemasse toonud ja ise ikkagi loodan, et mehel läheb hästi. Kui töötab kõvasti ja suudab klubisse sellise muutuse tuua, et nad suudavad püsima jääda siis ehk on veel paremad jahimaad ootamas. Edu ja jaksu!

        Kommentaar


          #64


          Ei tea kui usaldusväärne, kuid siin aasta brutopalgad
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            http://futisforum2.org/index.php?topic=232991.0

            Ei tea kui usaldusväärne, kuid siin aasta brutopalgad
            90% eelarvest peatreeneritele? See tundub küll absurdne.

            Kommentaar


              #66
              Ungari alaliit väidab, et tegelikult oli 2018/19 hooajal liiga keskmine palk 4847€, aga selle viivad üles ikkagi tippklubid, kus tõesti tase ja palgad on väga korralikul tasemel. Ma julgen ennustada, et Pika palk jääb juba hetkel mainitud 3000-4000€ ümber, mis muidugi on korralik teenistus ja ilmselgelt on Ungaris teenitud 4000€ teine kui Soomes teenitud 4000€, et majanduslikult igas mõttes mõistlikum Ungarit Soomele eelistada. UEFA liigade pingerida on aga sellistes võrdlustes hästi subjektiivne tabel, mis kajastab siiski tippklubide taset, mitte liiga üldist keskmist taset. Ilmselgelt ei ole Horvaatia Euroopa TOP15 keskmise tasemega liiga ega Bate poolt üles ehitatud Valgevene nii kõva liiga, nagu ta tabelis tippaegadel olnud on. Ja mis konkreetse klubi tasemesse puutub, siis ma julgen öelda, et Eesti tippklubid hätta ei jääks. Aga loomulikult tuleb sellised pakkumised võtta, nii kaua kui selliseidki on, lihtsalt mu ootused Pikale on olnud sellised Ferencvarose klassi lepingud, et selles plaanis mu jaoks jätkuvalt pettumus, aga ju see reaalne seis on.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ungari alaliit väidab, et tegelikult oli 2018/19 hooajal liiga keskmine palk 4847€, aga selle viivad üles ikkagi tippklubid, kus tõesti tase ja palgad on väga korralikul tasemel. Ma julgen ennustada, et Pika palk jääb juba hetkel mainitud 3000-4000€ ümber, mis muidugi on korralik teenistus ja ilmselgelt on Ungaris teenitud 4000€ teine kui Soomes teenitud 4000€, et majanduslikult igas mõttes mõistlikum Ungarit Soomele eelistada. UEFA liigade pingerida on aga sellistes võrdlustes hästi subjektiivne tabel, mis kajastab siiski tippklubide taset, mitte liiga üldist keskmist taset. Ilmselgelt ei ole Horvaatia Euroopa TOP15 keskmise tasemega liiga ega Bate poolt üles ehitatud Valgevene nii kõva liiga, nagu ta tabelis tippaegadel olnud on. Ja mis konkreetse klubi tasemesse puutub, siis ma julgen öelda, et Eesti tippklubid hätta ei jääks. Aga loomulikult tuleb sellised pakkumised võtta, nii kaua kui selliseidki on, lihtsalt mu ootused Pikale on olnud sellised Ferencvarose klassi lepingud, et selles plaanis mu jaoks jätkuvalt pettumus, aga ju see reaalne seis on.
                Kas see keskmine palk ei või olla koos noormängijate lepingutega? Ma ei tahaks uskuda, et nt. Baranovi ja Pika palgavahe mitmekordne oleks.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Kas see keskmine palk ei või olla koos noormängijate lepingutega? Ma ei tahaks uskuda, et nt. Baranovi ja Pika palgavahe mitmekordne oleks.
                  Ja palju Baranov teenib?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Kas see keskmine palk ei või olla koos noormängijate lepingutega? Ma ei tahaks uskuda, et nt. Baranovi ja Pika palgavahe mitmekordne oleks.
                    Eks ta ikka on jah. Mu pakkumine ilmselt veidi tagasihoidlik oli, aga mingitest rahamägedest me selle klubi puhul küll vaevalt rääkida saame. Käärid liiga ülemise ja alumise otsa vahel on muidugi paljudes liigades väga suured, et on mängijaid, kes Ungaris teenivad julgelt üle viiekohalise alguse ja siis mõni väiksema klubi noormängija saab kopikaid. Ja noh, on meil lõunanaabrite juureski liigasiseselt tavapärane, et ühte väljakut jagavad mängijad, kellele palgapäeval tuleb kontole 10000€ ja kellele 500€ ning kohaliku spordipoe kinkekaart.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas plain Vaata postitust
                      Ma ei tea kas nüüd mingit suurt arengut siin 27-aastaselt võib oodata. Ungari kõrgliigas sellisest klubist saad ilmselt ainult edasi teise Ungari klubisse. Praegu paistab üldse, et antud meeskond kukub kõrgliigast välja ja siis ei räägi me mingitest kõrgetasemelistest mängudest. Isiklikult ütleks, et Kupsist oleks ilmselt lihtsam olnud koos Euroopa mängudega saada paremasse klubisse kui DVTK-st aga eks seda näitab tulevik.

                      Olen nüüd võib-olla tõesti liiga palju negatiivsust siia teemasse toonud ja ise ikkagi loodan, et mehel läheb hästi. Kui töötab kõvasti ja suudab klubisse sellise muutuse tuua, et nad suudavad püsima jääda siis ehk on veel paremad jahimaad ootamas. Edu ja jaksu!
                      foorum selleks ongi et oma arvamust avaldada ega kõik ei peagi kõigiga ju nõustuma.
                      oma nägemus ongi pigem, et mees seal kasvõi liigasiseselt edasi läheks. ses suhtes alustada nõrgast klubist polegi ju halb, peaasi et põhimeheks saaks, sest pingipoisiks jäädes on arvatavasti ainult hooaja lõpuni lepingut.
                      Kui nüüd aga rääkida Ferencvarosest ja teistest suurtest, siis kas Pikal oli Soomes nii kõva hooaeg et oleks lootust olnud?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        foorum selleks ongi et oma arvamust avaldada ega kõik ei peagi kõigiga ju nõustuma.
                        oma nägemus ongi pigem, et mees seal kasvõi liigasiseselt edasi läheks. ses suhtes alustada nõrgast klubist polegi ju halb, peaasi et põhimeheks saaks, sest pingipoisiks jäädes on arvatavasti ainult hooaja lõpuni lepingut.
                        Kui nüüd aga rääkida Ferencvarosest ja teistest suurtest, siis kas Pikal oli Soomes nii kõva hooaeg et oleks lootust olnud?
                        Kusjuures Pikk ei andnud endale väga aegagi Soomes tegude tegemiseks. Kuna ta läks Soome alles Augusti lõpus, siis jõudis mängida ainult 8 mängu Veikkausligas ja 3 mängu Euroopas. Euroopas ma tean, et ta sai ühe väravasöödu aga selle kohta kuidas ta täpselt mängis neis mängudes ei kujuta ette. Ise pigem olekski lootnud, et äkki ta teeb ühe hooaja otsast lõpuni ära Soomes nii, et enne on meeskonnaga hooaja ettevalmistuses ka osalenud. Sellise vundamendi pealt oleks võinud ehk ühe võimsa hooaja küll teha. Pikk on aga otsustanud poole hooaja pealt kuskile teise klubisse minna kus ei ole just kõige parem olukord.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Eks ta ikka on jah. Mu pakkumine ilmselt veidi tagasihoidlik oli, aga mingitest rahamägedest me selle klubi puhul küll vaevalt rääkida saame. Käärid liiga ülemise ja alumise otsa vahel on muidugi paljudes liigades väga suured, et on mängijaid, kes Ungaris teenivad julgelt üle viiekohalise alguse ja siis mõni väiksema klubi noormängija saab kopikaid.
                          Rahamägesid polegi vaja, kui palgavahe on juba kasvõi näiteks paarituhandeline, liiga keskmine tase (jättes UEFA pingerea kõrvale) on kõrgem, ilm on soojem ja elu on täpselt poole odavam.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #73
                            Eks saame ise lähemalt näha 12. jaanuaril Ungari klubi taset 😅

                            Kommentaar


                              #74
                              Natuke tausta klubis toimuva kohta: https://soccernet.ee/artikkel/ungari...-vaga-tosiselt
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ja palju Baranov teenib?
                                Ma täpselt Baranovi palganumbrit ei tea, aga et umbes perspektiivi paika saaks, siis eelmisel hooajal teenis Paralimni(enne liiga poolelijätmist 10. meeskond) odavaim leegionär hooaja jooksul kuuekohalise summa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X