Lehekülg 22, kokku 23 EsimeneEsimene ... 12181920212223 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 456
    Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Ise vaatan alati enne lennukisse astumist üle, et tegemist oleks ikka Boeingu või Airbusiga. Embraeridesse ei astu kunagi, ostan uued piletid kui selline ette tuleb. Muidu tuttavad vaatavad, et mingi vaene rott, sõidab Brasiilias toodetud saastlennukiga.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sõitsin täna jalkalt tagasi ja Taxify juhiks oli CM00/01 tuntud tõeline staarründaja Jan Õun. Saime natuke jalgpallist rääkida ja puha.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sõitsin täna jalkalt tagasi ja Taxify juhiks oli CM00/01 tuntud tõeline staarründaja Jan Õun. Saime natuke jalgpallist rääkida ja puha.
    Eile oli mul ühe endise tuntud bändi solist.

Pluss, mitu korda on ex-profijalrattur olnud ning korra ka staarfotograaf.
    Victoria Concordia Crescit

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Eile oli mul ühe endise tuntud bändi solist.

Pluss, mitu korda on ex-profijalrattur olnud ning korra ka staarfotograaf.
    Mul oli ükskord neeger ka!

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul oli ükskord neeger ka!
    Mul on olnud sitaks neegreid ja araablasi aga asiaate pole olnud.

Mis me sellest järeldame? Eesti asiaadid on laisad ja neegrid töökad.
    Victoria Concordia Crescit

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Mul on olnud sitaks neegreid ja araablasi aga asiaate pole olnud.

Mis me sellest järeldame? Eesti asiaadid on laisad ja neegrid töökad.
    asiaadid toodavaid neid autosid, mida neegrid varastavad. Ehk mõlemad töökad.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Autosid varastavad ju leedukad!
    Invest In Africa

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Hahaha, Yandexi muinasjutud jätkuvad. Uskumatu, et Eesti ajakirjanikud isegi sellise asja ära trükivad. Küsi ÜKSKÕIK MILLISELT Yandexi juhilt - iga viimane kui üks kellelt olen küsinud, ütlevad, et asi toimib ainult tänu price dumpingule. Et kui minule maksab ots 2,8€, teenib juht selle eest 6. Asjadele peale makstes pole turuosa just kuigi raske võita või kuidas?
    Lisaks sõidavad 10st juhist 8 Google mapsi või Waze'iga.. täiesti oma kaardid my ass...

Olgu siis toodud mul eriti valusalt silma kriipinud osa -
    Uber on Eestis tegutsenud juba hea mitu aastat, mis vahendtidega te nad viie kuuga kolmandaks tõrjusite?
    Me oleme Uberiga võrreldes märksa väiksemad ja see võimaldab paremini uutele turgudele fookust seada. Tallinna ja Riia olid esimesed, kus Euroopa Liidus tegevust alustasime, ning meile oli väga oluline siin edu saavutada ja aru saada, kuidas teie riikides äri töötab. Panime siin tegevuse käivitamisel mängu palju inimressurssi.

Uberi jaoks on aga Tallinna väga kaugel…

Kas te saate siin esimeseks? Millal?

Esitan oma meeskonnale selle küsimuse iga päev. Arvan, et Tallinnas saab see keeruline olema, kuna see on Taxify kodulinn ning on selge, et konkurents on siin kõva.

Kuid küsimus on ka tehnoloogias. Yandex on tehnilist arengut saanud eri valdkondades ellu viia juba 20 aastat ja see on loonud meile vägagi korraliku võimekuse. Meil on näiteks täiesti oma kaardid ning nüüdseks peaksid ka tänavanimede tõlkes esinenud probleemid lahendatud olema. Arvan, et meil on ka maailma parimad juhtide aja optimiseerimise lahendused.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Avastasin et mu praeguses telefonis pole taxifiy APPi. OK tõmbasin. Vaja telefoni number verifitseerida sms koodi põhjal. Kood tuli ilusti kohale, trükin sisse ja "Sorry, An Unknon error...".

Proovin teist korda veel, sama pull. Istugu sisse, jääb siis minu raha ka edaspidi uberile.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Avastasin et mu praeguses telefonis pole taxifiy APPi. OK tõmbasin. Vaja telefoni number verifitseerida sms koodi põhjal. Kood tuli ilusti kohale, trükin sisse ja "Sorry, An Unknon error...".

Proovin teist korda veel, sama pull. Istugu sisse, jääb siis minu raha ka edaspidi uberile.
    kui sul 2018.a okt ka taxifyd Eestis ei ole, siis... võiks peeglisse vaadata.

aga päriselt tähtsal tähelepanekul - olles viimased 3 aastat kasutanud ainult uberit ja taxifyd ning olles teinud üle 1000 sõidu oli küllaltki shokeeriv kuulata täna tulika taksojuhiga vesteldes sõnumit, et tal kasumlikum sõita tulikaga.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

aga päriselt tähtsal tähelepanekul - olles viimased 3 aastat kasutanud ainult uberit ja taxifyd ning olles teinud üle 1000 sõidu oli küllaltki shokeeriv kuulata täna tulika taksojuhiga vesteldes sõnumit, et tal kasumlikum sõita tulikaga.
    Miks ei peaks olema, kui paljud inimesed tellivad veel telefoniga (shocking, I know) ja nende hind on kallim?

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    telefoni sai vahetatud. Varem oli olemas ja kasutusel.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Viimasel ajal on mul mingisugune veider promo Taxifyga sõites. Esmalt oli kõikidelt sõitudelt -30%. Nõnda sai 8€ maksva Uberi asemel sõita 3,5€ Taxifyga. Ja see promo ei läinud ära ka. Iga kord uuesti taksot tellides ütles, et saad -30%. Ajas juba üsna korralikult segadusse, et miks nii. Rääkisin juba kõigile, et midagi on väga valesti. Siis oli taas vaja taksot tellida ja võtsin Taxify lahti ning -30% asemel oli juba -45%! Ma rohkem pole julgenud äppi lahti teha. Võib-olla varsti makstakse taksosõidu teenuse eest peale
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Ma ei tea kui paljusid foorumlasi see puudutab, aga lihtsalt infoks, et alates 1. novembrist on Taxify tegutsemas ka Narvas.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ma ei tea kui paljusid foorumlasi see puudutab, aga lihtsalt infoks, et alates 1. novembrist on Taxify tegutsemas ka Narvas.
    Lõpuks ometi!

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Sõitsin reede öösel seti taksoga väikse otsa ja 2,5e asemel küsiti 3 eurot!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Miks ei peaks olema, kui paljud inimesed tellivad veel telefoniga (shocking, I know) ja nende hind on kallim?
    See Taxify uus hinnaalgoritm on veits katki. Kui mingit mäsu ei ole, siis on norm, aga kui tellimuste arv läheb punasesse siis lähevad ka hinnad. Peale ühte korda, kus natukene tonksus peaga sai tavapärase 3.50 eest 7.50 makstud olen silmad lahti hoidnud. Selliseid 3.50 asemel 10-15-20 eurtsiseid pakkumisi on järjest tihedamini. Tõsi need on küll, mitte Basic tüüpi massinatele, kuid viimasel 8 korral (Tallinnas) pole Basicut saadaval olnud (olenemata kellaajast ja piirkonnast). Aga sellist ülbust nagu eelmine kuu Riias oli pole ma siin kohanud. 1 pilt ütleb rohkem, kui tuhat ranti....

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Äpitaksode juhid põhjustavad tavataksodest kaks korda sagedamini õnnetusi (2)

Hakkasin mõtlema, et kas see võib olla tingitud sellest, et poldid suhtlevad oma "baasiga" telefoni või tahvlit näppides, mistõttu tähelepanu on häiritud? Samas kui tavataksod suhtlevad:
    kššš-kššš
    See oli erakordselt jabur uudis, mis vajaks veidi selgitust. Kuidas on võimalik, et äpitaksod teevad tavaliiklejast 8 korda sagedamini avariisid? Kas siin on ühte patta löödud penskaritest suvilaomanikud, kes aastas alla 5000km liiklevad ja äpijuhid, kes kütavad 100 000+ ja võetud statistika kindlustatud perioodi järgi? Kui per 100 000km üks kindel grupp on 8 korda ohtlikum liikluses kui keskmine, siis selline grupp tuleks liiklusest kiirelt iga hinna eest eemaldada kui me tahame üldse mingist liiklusohutuse arengust rääkida.

Reservmängija Kasutaja nikitheone avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

Minul oli just üks ebameeldiv juhtum boltiga. Tellisin sadamasse takso, näitab, et ühe minuti pärast kohal. Ootan 2 minutit ja siis tuleb teada, et nelja minuti pärast, sest juht lõpetab eelnevat tööd. Ootan ja siis juht pargib ennast kuhugi 100 meetrit eemale ja annab teada, et on kohal. Saadan talle sõnumi - kus? ja alles selle peale tuli ilustati õigesse kohta. Tuligi välja, et juht oli paras jorss.
    Mia san mia

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Uberiga selline kogemus, et näitas et juht saabub 1min pärast. Sättisin end alla, trepist alla minnes tuli teade, et juht on kohal. Alla jõudes tuli teade, et juht tühistas sõidu. Uber kasseeris mult 3,50€ mitte kohale ilmumise eest.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud