320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    väga huvitav vihma tax.
    libedaga on ju ohtlik sõita
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Aga kuhu need taksojuhid kadunud on? Teiste firmade alla, tootvale tööle? Sesmõttes et nõus see on jube mis Bolti ja Yandexi hindadega toimub. Ise kasutan taksot pea igapäevaselt ja vähe sellest et kallis on, väga tihti kui on vaja kuskile minna pole taksosid lihtsalt saada.

      Ei taha ka kuradi nurrikiisu taksodele jälle helistama hakata, aga varsti enam muud varianti väga pole.
      Meil toimetab Uber ka
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Aga kuhu need taksojuhid kadunud on? Teiste firmade alla, tootvale tööle? Sesmõttes et nõus see on jube mis Bolti ja Yandexi hindadega toimub. Ise kasutan taksot pea igapäevaselt ja vähe sellest et kallis on, väga tihti kui on vaja kuskile minna pole taksosid lihtsalt saada.

        Ei taha ka kuradi nurrikiisu taksodele jälle helistama hakata, aga varsti enam muud varianti väga pole.
        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Meil toimetab Uber ka
        Tegin testi, et kuidas praegu kodust (Tallinna naabervald) lennujaama saada.
        Bolt 11.40
        Uber 9.25
        Yandex 20

        Jep, tuleb ka Uber edaspidi valikusse võtta. Ma miskipärast arvasin, et neil teenus kallim, mistõttu pole viimasel aastal enam katsetanud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Uberi puhul on peamiseks probleemiks siiski ooteaeg. Kui takso tuleb 30 minutiga, siis võiks sama hästi juba bussiga minna...

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Tundub, et see äpitaksode kuldaeg on nüüdseks läbi saanud.

            Hindade subsideerimine läbi, juhte vähem, seega nõudlus-pakkumine tasakaal liikunud paigast ja pidevalt surge priciningu hinnad peal. Umbes poole ajast saaks Tallink taksoga odavamalt juba.

            Sellest viimasel ajal mitmel pool juttu olnud ka, seega ilmselt pole ma ainus, kes seda märganud.

            Näited siin ja siin .

            See selgitus, et nõudlus tõusnud tundub corporate bs. Kuidas on Tallinna kesklinna tulnud juurde meeletu mass inimesi võrreldes näiteks 2019 sama ajaga? Ja miks see mass sõidab järsku ka igasugustel suvalistel aegadel. Sellest, et vahemikus 16:45-17:45 on kesklinnas suurenenud nõudlus - igati arusaadav. Aga selliseid asju viskab pidevalt sisse ka mingi 20:00 jms.

            Et peab vist hakkama kiisude numbreid meelde tuletama, kui sellisel kujul pakkujaid veel alles ongi.
            Praegu mõjutavad pensionirahad ka jubedalt, sest need, kes muidu käisid bussiga võivad taksoga panna.

            Muidu põhjused

            1) Kütusehindade meeletu tõus ja tänu sellele paljud paratamatult lahkuvad ja ka mina sõitsin vahest hobikorras, aga kuna mul bensukas siis ei sõitnud ligi pool aastat kordagi
            2) Koroonaaeg jne ei teeninud rendiautot jne omades mitte midagi ehk paljud leidsid muud sissetulekuallikad
            3) Igasugused illegaalid, kes muidu Bolti sõitsid ei saa enam sõita, sest Maardust ei saa enam niimoodi teenindajakaarte ja uue seaduse kohaselt sa ei tohi enam peale ühte aastat sõita kui sa enda riigi lubasid kohalike vastu ei vaheta ehk igast küsitava päritoluga kriminaalsed nutellad on roolidest kadunud
            4) Paljud juhid on üle läinud Bolti/Wolti, kus küll mingitel tundidel teenib vähem, aga samas on palju rahulikum ja töö on megastabiilne vähemalt nii räägitakse

            Muidu ma ei olnud viitsinud üle poole aasta sõita, aga Septis üks nv käisin, sest autole uusi talvekaid vaja+akut+esiklaasi vahetust jne ja mõtlesin, et huvipärastki võiks taas selle raha sõita. Mõlemal päeval nii R kui L läksin kell 21.00 välja ja tulin 05.00 ehk 8h. Tunni neto oli 25 eurot per tund. LHV ettevõtluskaardiga saad siis 20 eurot tund. Ütleme nii, et lisasissetulekuks/ootamatuteks kuludeks/investeerimiseks/tavatööks on see hetkel väga okei. Muidugi eks see viskab kopa ette ja ma ei viitsi arvatavasti järgmised pool aastat enam sõita taas kui just autole ei peaks midagi vaja olema.

            Kommentaar


              Taxigo on ka variant, neil ei kõigu hinnad nii palju.

              Kommentaar


                Kiisudele helistades on sama jama, lihtsalt pole taksosid . Kunagi sai ka ette tellida kellaaja peale, kui sul oli vaja nt. kl 4 öösel lennujaama saada. Nüüd enam mitte . No ja reede õhtul kl 23 paiku sa lennujaamast linna ei saagi taksoga, lihtsalt pole ....

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Uberi puhul on peamiseks probleemiks siiski ooteaeg. Kui takso tuleb 30 minutiga, siis võiks sama hästi juba bussiga minna...
                  Kusjuures ühel reedel mingi kell 17 vms oli vaja saada äärelinnast südalinna. Isegi Bolti helikopterit polnud võimalik tellida, sest neid lihtsalt polnud saada. Ja ootaeg oli Uberil tol korral 16-st minutit (suht-koht selle ajaga isegi tuli kohale...mõni minut vast peale). Üldjuhul jääb see neil mingi 5-10 minuti vahele.

                  e: ma überdan siis, kui bolt käsikiimleb
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Kiisudele helistades on sama jama, lihtsalt pole taksosid . Kunagi sai ka ette tellida kellaaja peale, kui sul oli vaja nt. kl 4 öösel lennujaama saada. Nüüd enam mitte . No ja reede õhtul kl 23 paiku sa lennujaamast linna ei saagi taksoga, lihtsalt pole ....
                    Mul oli kevadel varahommikul lennukile ka minnes jama taksot saada. Juht, kelle lõpus sain, ütleski, et hommikul 4-6 on üsna hõre taksodega ja mul joppas, et ta viitsis kaugemalt ette sõita.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Meil toimetab Uber ka
                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Tegin testi, et kuidas praegu kodust (Tallinna naabervald) lennujaama saada.
                      Bolt 11.40
                      Uber 9.25
                      Yandex 20

                      Jep, tuleb ka Uber edaspidi valikusse võtta. Ma miskipärast arvasin, et neil teenus kallim, mistõttu pole viimasel aastal enam katsetanud.
                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Uberi puhul on peamiseks probleemiks siiski ooteaeg. Kui takso tuleb 30 minutiga, siis võiks sama hästi juba bussiga minna...
                      Yep, nagu öeldud siis Juuberi saamine on pmst nagu loosiauhind.
                      Neil tõesti on sageli kõige madalam hind, aga väga harva kui saab sellise ajaga auto, et oodata tasuks.

                      Kuigi paaril korral suve jooksul joppas. Tunnetuslikult ütleks, et 10st korrast 1-2 on Uberil reaalne variant pakkuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Inimesed panevad elektritõuksiga ringi nüüd. Disruption!
                        Panen isegi, see pole teema.

                        Tõuksil on teatud piirangud, hetkel enim ilm.
                        Aga muidu tempo osas on tunnetuslikult sähkud väga alahinnatud.

                        Näiteks suvel aktiivselt Pirital rannavollet mängimas käies oli sähku valge vahega kiireim sõiduriist. Kiirem kui oma auto, kiirem kui takso, kiirem kui buss. Narva mnt algusest Pirita Surfiklubi juurde tuli tipptunnil ajaks 16 minutit kopikatega.

                        Okay, olen selle seljas ka vähe kaskadöör ja kurvid võtan selle 25/22 km/h mis ta välja võtab, aga arvestades ummikuid, peatusi jne siis on see täiesti legit variant.

                        Kõige pikem ots suve peale tuli TTÜ Spordihoonest Torupilli Selverisse. Äkki 31 minutit võis selle ajaks olla.

                        Kui aga nüüd äpiTAKSOde konteksti asetada siis sähkud ja Bolt Drive peaksid selgelt ju VÄHENDAMA nõudlust, olles alternatiivideks taksodele. Aga ilma mingi loogilise selgituseta väidab Bolti PR inimene, et nõudlus on hoopis nõnda tõusnud, et hinnad kõrged. Võta nüüd siis kinni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Mul oli kevadel varahommikul lennukile ka minnes jama taksot saada. Juht, kelle lõpus sain, ütleski, et hommikul 4-6 on üsna hõre taksodega ja mul joppas, et ta viitsis kaugemalt ette sõita.
                          Lennukile minnes soovitan juba tellida Tulika/Tallinki vms.
                          Nendega endiselt töötab see, et helistad eelmisel õhtul ja tellid kella peale.

                          Kallim küll kui tavaline, aga kindlus olemas ja see maksab (lennukile minnes vähemalt) ka midagi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Praegu mõjutavad pensionirahad ka jubedalt, sest need, kes muidu käisid bussiga võivad taksoga panna.

                            Muidu põhjused

                            1) Kütusehindade meeletu tõus ja tänu sellele paljud paratamatult lahkuvad ja ka mina sõitsin vahest hobikorras, aga kuna mul bensukas siis ei sõitnud ligi pool aastat kordagi
                            2) Koroonaaeg jne ei teeninud rendiautot jne omades mitte midagi ehk paljud leidsid muud sissetulekuallikad
                            3) Igasugused illegaalid, kes muidu Bolti sõitsid ei saa enam sõita, sest Maardust ei saa enam niimoodi teenindajakaarte ja uue seaduse kohaselt sa ei tohi enam peale ühte aastat sõita kui sa enda riigi lubasid kohalike vastu ei vaheta ehk igast küsitava päritoluga kriminaalsed nutellad on roolidest kadunud
                            4) Paljud juhid on üle läinud Bolti/Wolti, kus küll mingitel tundidel teenib vähem, aga samas on palju rahulikum ja töö on megastabiilne vähemalt nii räägitakse

                            Muidu ma ei olnud viitsinud üle poole aasta sõita, aga Septis üks nv käisin, sest autole uusi talvekaid vaja+akut+esiklaasi vahetust jne ja mõtlesin, et huvipärastki võiks taas selle raha sõita. Mõlemal päeval nii R kui L läksin kell 21.00 välja ja tulin 05.00 ehk 8h. Tunni neto oli 25 eurot per tund. LHV ettevõtluskaardiga saad siis 20 eurot tund. Ütleme nii, et lisasissetulekuks/ootamatuteks kuludeks/investeerimiseks/tavatööks on see hetkel väga okei. Muidugi eks see viskab kopa ette ja ma ei viitsi arvatavasti järgmised pool aastat enam sõita taas kui just autole ei peaks midagi vaja olema.
                            Pensionirahad teemaks pole, muutust märkasin alates juuli algusest.

                            Aga tänud lahti kirjutamast, need neli punkti tunduvad kõik sellised, mis võiksid tõepoolest juhtide arvu (ehk pakkumist) mõjutada.
                            Annab endiselt kindlust, et olen sellega õigel teel, et tasakaalu viis paigast pakkumine mitte nõudlus.

                            Kommentaar


                              Mis ajast ja miks tõuksid sähkud on?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Lennukile minnes soovitan juba tellida Tulika/Tallinki vms.
                                Nendega endiselt töötab see, et helistad eelmisel õhtul ja tellid kella peale.

                                Kallim küll kui tavaline, aga kindlus olemas ja see maksab (lennukile minnes vähemalt) ka midagi!
                                Õige, see on aastaid töötanud ja töötab ka praegu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X