320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mis ajast ja miks tõuksid sähkud on?
    sest tõukerattaid tõugatakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Taxigo on ka variant, neil ei kõigu hinnad nii palju.
      +1 alati sealt kiirelt leidnud ja valdavalt täitsa viisakad taksod ja soodsam kui bolt.

      Kommentaar


        Ma soovitan alati ka ,,Kained juhid Tallinnas'' gruppi kui on vaja ajapeale sõita või mõnda pikemat otsa, et oleks hea kokkuleppida. Ma ise leidnud alati 10 minutiga sealt kolimisteks, loomaga sõitmiseks, mingiteks teise linna pinnakale ja tagasi sõitudeks väga okei hinnaga + muidugi ala kell 5 hommikul lennujaama minekuks.

        Kommentaar


          Tundub, et ma jynxisin midagi eilsete postitustega ära.

          Või vabastas "big appitakso" mu mingisugusest nende peale pannud needusest

          Sest vahepeal sõitnud 3 otsa - kodust trenni, trennist rongijaama, rongijaamast kontorisse ja kõik 3 on olnud väga mõistliku hinnaga. Kaks isegi alla 4€, kodust trenni ots oli ka natukene pikem ja seega kallim.

          Äkki on tunneli lõpus veel valgust.
          Aga Taxigo tõmban ka alla, ehk teinekord nende pakkumine parim.

          Kommentaar


            Kas seda tõuksi rentimise/sõitmise võimalust on võimalik äpist kinni keerata?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kas seda tõuksi rentimise/sõitmise võimalust on võimalik äpist kinni keerata?
              Mis selle küsimusega mõeldud oli? Lugesin mitut pidi ja mõte jäi arusaamatuks.

              Kommentaar


                Eile mõtlesin, et kui tavalistel apitaksodel on tohutud kordajad peal, et annaks siis võimaluse Taxiego plarformile ka.

                Olin tipptunni ajal kesklinnas kontoris. Oli vaja sõita Ülemiste linnakusse.
                Tartu mnt oli muidugi umbes, aga app pakkus sõidu hinnaks 4,2 EUR (või oli 4,8 - selles osas 100% kindel pole - mõlemad need hinnad oleks heaks kiitnud). Kõigepealt oli mul kiri ees, et tellides saabub auto 12 minutiga. Vaatasin, et see olekski umbes paras aeg startida.
                Vajutasin "telli". Kahe minuti pärast oli auto all, mulle veidi ootamatult. Kobistasin siis ennast autosse. Juht ei suutnud ennast Eesti ega Inglise keeles väljendada.

                Hakkasime liikuma. Ülemiste ristmikult panime üle. Mõtlesin, et okay äkki siis keerame Ülemiste hotelli juurest ära kui seal liiklus hõredam. aga minu suureks üllatuseks panime veel edasi! Lennujaam oli juba omadega vasakut kätt. Küsisin juhilt, et "kuhu nüüd siis?" ... võimalik, et kui poleks küsinud siis oleks sõitnud Peetrisse välja.
                Siis tegi tagasipöörde, keeras sealt hotelli juurest Lennujaama teele ja suutis mind viia õige maja kõrvale. Kui näitasin käega, et "Näe, siit saab sisse keerata, sissepääs on maja ees" siis kehitas õlgu ja küsis, et kas maksan sularahas. Ma ütlesin, et mul on krediitkaardi andmed antud. Näitas mulle 6,8 EUR arvet, swipe'is makse sealt lõpuks läbi ja kõik.

                Ma kehitasin õlgu, astusin välja, jalutasin ise viimased sada meetrit ja mõtlesin, et mis just toimus...

                Kui teeninduse tase ongi selline, siis jäi ilmselt minu viimaseks katseks nendega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Mis selle küsimusega mõeldud oli? Lugesin mitut pidi ja mõte jäi arusaamatuks.
                  Paned n.ö bänni peale (a la aastaks ajaks), et näiteks jokkis peaga poleks võimalik sõita.
                  Päris alkolukk pole, kuid võimalus siiski.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma pole vist kunagi varem täis peaga tõuksi võtnud. Aga täna sai selgeks, et mingit kontrolli pole ja see on ikka veidi persses. Mitu iganes promilli selline kergem joove on. Et, noh, saad aru, et oled totaalselt vittus, autorooli ei istuks ammu, aga saad veel toimuvast üsna aru. Natuke veini+2 õlut. Liikusin jala kodu poole, sest vanalinnast Kadriorgu takso 10€ on debiilne. Teele jäi tõuks, sellega sai 50 sendiga koju, aga üsna õudne oli. Küllap homme kaine peaga saab mõelda, et mida vittu ma tegin. Raudselt on nendele asjandustele mingit alkomeetrit vms. vaja. Kainelt vs täis peaga on ikka metsik vahe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ma pole vist kunagi varem täis peaga tõuksi võtnud. Aga täna sai selgeks, et mingit kontrolli pole ja see on ikka veidi persses. Mitu iganes promilli selline kergem joove on. Et, noh, saad aru, et oled totaalselt vittus, autorooli ei istuks ammu, aga saad veel toimuvast üsna aru. Natuke veini+2 õlut. Liikusin jala kodu poole, sest vanalinnast Kadriorgu takso 10€ on debiilne. Teele jäi tõuks, sellega sai 50 sendiga koju, aga üsna õudne oli. Küllap homme kaine peaga saab mõelda, et mida vittu ma tegin. Raudselt on nendele asjandustele mingit alkomeetrit vms. vaja. Kainelt vs täis peaga on ikka metsik vahe.
                      Tüüpiline. Kui endal täispeaga ei kanna ja kartus, et ei suuda käituda, siis keelame kõigile kõike ja paneme esiuudiseks ka igaks juhuks.

                      Kommentaar


                        Mul endal ei ole mõttessegi tulnud täispeaga ei autot, tasulist rollerit või muud kasutada. Sealjuures mul on enda tõuksiga 1000km kohe ees. Aga mul siiski hea meel kui ajakirjanik enda näoga tunnistaks, et "EKSPRESSI TEST: AJAKIRJANIK SÕITIS PURJUS PEAGA BOLT TÕUKERATTAGA". Teeme ära!

                        Ma kodanikuna imestan, et - mingit kontrolli ei ole, liiguvad ringi mehed sirge ja ja uhke seljaga. Põhimõtte pärast istuvad/astuvad juua täis peaga masina selga, mis võib teistele ohtu kujutada. Ja siis sirge seljaga tulevad kekutades jalamaid foorumisse - mingit kontrolli ei ole raisk, olen suur "V", aga oleks võinud kellelegi ju haiget teha, takistage mind palun!

                        Kommentaar


                          Kas kasutad kiivrit ka tõuksil?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ma pole vist kunagi varem täis peaga tõuksi võtnud. Aga täna sai selgeks, et mingit kontrolli pole ja see on ikka veidi persses. Mitu iganes promilli selline kergem joove on. Et, noh, saad aru, et oled totaalselt vittus, autorooli ei istuks ammu, aga saad veel toimuvast üsna aru. Natuke veini+2 õlut. Liikusin jala kodu poole, sest vanalinnast Kadriorgu takso 10€ on debiilne. Teele jäi tõuks, sellega sai 50 sendiga koju, aga üsna õudne oli. Küllap homme kaine peaga saab mõelda, et mida vittu ma tegin. Raudselt on nendele asjandustele mingit alkomeetrit vms. vaja. Kainelt vs täis peaga on ikka metsik vahe.
                            Suvel Tartus oli mul üks kultuurne õhtu. Palju sai joodud. Järgmine hommik kodust ärgates oli tükk tegemist, et pusle kokku panna. E-maili peal oli tõuksi rendi tšekk mida ma ilmselgelt ei mäletanud. Hakkasin oma elu pärast kartma tagant järgi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Tüüpiline. Kui endal täispeaga ei kanna ja kartus, et ei suuda käituda, siis keelame kõigile kõike ja paneme esiuudiseks ka igaks juhuks.
                              Me, myself & I.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Ma pole vist kunagi varem täis peaga tõuksi võtnud. Aga täna sai selgeks, et mingit kontrolli pole ja see on ikka veidi persses. Mitu iganes promilli selline kergem joove on. Et, noh, saad aru, et oled totaalselt vittus, autorooli ei istuks ammu, aga saad veel toimuvast üsna aru. Natuke veini+2 õlut. Liikusin jala kodu poole, sest vanalinnast Kadriorgu takso 10€ on debiilne. Teele jäi tõuks, sellega sai 50 sendiga koju, aga üsna õudne oli. Küllap homme kaine peaga saab mõelda, et mida vittu ma tegin. Raudselt on nendele asjandustele mingit alkomeetrit vms. vaja. Kainelt vs täis peaga on ikka metsik vahe.
                                Goddamn, sulle peab tulevikus koduteele veinipudeli kaasa andma, et see käes, ei hakka vähemalt tõuksi võtma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X