320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise vaatan alati enne lennukisse astumist üle, et tegemist oleks ikka Boeingu või Airbusiga. Embraeridesse ei astu kunagi, ostan uued piletid kui selline ette tuleb. Muidu tuttavad vaatavad, et mingi vaene rott, sõidab Brasiilias toodetud saastlennukiga.

    Kommentaar


      Sõitsin täna jalkalt tagasi ja Taxify juhiks oli CM00/01 tuntud tõeline staarründaja Jan Õun. Saime natuke jalgpallist rääkida ja puha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sõitsin täna jalkalt tagasi ja Taxify juhiks oli CM00/01 tuntud tõeline staarründaja Jan Õun. Saime natuke jalgpallist rääkida ja puha.
        Eile oli mul ühe endise tuntud bändi solist.

        Pluss, mitu korda on ex-profijalrattur olnud ning korra ka staarfotograaf.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Eile oli mul ühe endise tuntud bändi solist.

          Pluss, mitu korda on ex-profijalrattur olnud ning korra ka staarfotograaf.
          Mul oli ükskord neeger ka!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mul oli ükskord neeger ka!
            Mul on olnud sitaks neegreid ja araablasi aga asiaate pole olnud.

            Mis me sellest järeldame? Eesti asiaadid on laisad ja neegrid töökad.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Mul on olnud sitaks neegreid ja araablasi aga asiaate pole olnud.

              Mis me sellest järeldame? Eesti asiaadid on laisad ja neegrid töökad.
              asiaadid toodavaid neid autosid, mida neegrid varastavad. Ehk mõlemad töökad.

              Kommentaar


                Autosid varastavad ju leedukad!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Hahaha, Yandexi muinasjutud jätkuvad. Uskumatu, et Eesti ajakirjanikud isegi sellise asja ära trükivad. Küsi ÜKSKÕIK MILLISELT Yandexi juhilt - iga viimane kui üks kellelt olen küsinud, ütlevad, et asi toimib ainult tänu price dumpingule. Et kui minule maksab ots 2,8€, teenib juht selle eest 6. Asjadele peale makstes pole turuosa just kuigi raske võita või kuidas?
                  Lisaks sõidavad 10st juhist 8 Google mapsi või Waze'iga.. täiesti oma kaardid my ass...

                  Olgu siis toodud mul eriti valusalt silma kriipinud osa -
                  Uber on Eestis tegutsenud juba hea mitu aastat, mis vahendtidega te nad viie kuuga kolmandaks tõrjusite?
                  Me oleme Uberiga võrreldes märksa väiksemad ja see võimaldab paremini uutele turgudele fookust seada. Tallinna ja Riia olid esimesed, kus Euroopa Liidus tegevust alustasime, ning meile oli väga oluline siin edu saavutada ja aru saada, kuidas teie riikides äri töötab. Panime siin tegevuse käivitamisel mängu palju inimressurssi.

                  Uberi jaoks on aga Tallinna väga kaugel…

                  Kas te saate siin esimeseks? Millal?

                  Esitan oma meeskonnale selle küsimuse iga päev. Arvan, et Tallinnas saab see keeruline olema, kuna see on Taxify kodulinn ning on selge, et konkurents on siin kõva.

                  Kuid küsimus on ka tehnoloogias. Yandex on tehnilist arengut saanud eri valdkondades ellu viia juba 20 aastat ja see on loonud meile vägagi korraliku võimekuse. Meil on näiteks täiesti oma kaardid ning nüüdseks peaksid ka tänavanimede tõlkes esinenud probleemid lahendatud olema. Arvan, et meil on ka maailma parimad juhtide aja optimiseerimise lahendused.

                  Kommentaar


                    Avastasin et mu praeguses telefonis pole taxifiy APPi. OK tõmbasin. Vaja telefoni number verifitseerida sms koodi põhjal. Kood tuli ilusti kohale, trükin sisse ja "Sorry, An Unknon error...".

                    Proovin teist korda veel, sama pull. Istugu sisse, jääb siis minu raha ka edaspidi uberile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Avastasin et mu praeguses telefonis pole taxifiy APPi. OK tõmbasin. Vaja telefoni number verifitseerida sms koodi põhjal. Kood tuli ilusti kohale, trükin sisse ja "Sorry, An Unknon error...".

                      Proovin teist korda veel, sama pull. Istugu sisse, jääb siis minu raha ka edaspidi uberile.
                      kui sul 2018.a okt ka taxifyd Eestis ei ole, siis... võiks peeglisse vaadata.

                      aga päriselt tähtsal tähelepanekul - olles viimased 3 aastat kasutanud ainult uberit ja taxifyd ning olles teinud üle 1000 sõidu oli küllaltki shokeeriv kuulata täna tulika taksojuhiga vesteldes sõnumit, et tal kasumlikum sõita tulikaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        kui sul 2018.a okt ka taxifyd Eestis ei ole, siis... võiks peeglisse vaadata.

                        aga päriselt tähtsal tähelepanekul - olles viimased 3 aastat kasutanud ainult uberit ja taxifyd ning olles teinud üle 1000 sõidu oli küllaltki shokeeriv kuulata täna tulika taksojuhiga vesteldes sõnumit, et tal kasumlikum sõita tulikaga.
                        Miks ei peaks olema, kui paljud inimesed tellivad veel telefoniga (shocking, I know) ja nende hind on kallim?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          kui sul 2018.a okt ka taxifyd Eestis ei ole, siis... võiks peeglisse vaadata.
                          telefoni sai vahetatud. Varem oli olemas ja kasutusel.

                          Kommentaar


                            Viimasel ajal on mul mingisugune veider promo Taxifyga sõites. Esmalt oli kõikidelt sõitudelt -30%. Nõnda sai 8€ maksva Uberi asemel sõita 3,5€ Taxifyga. Ja see promo ei läinud ära ka. Iga kord uuesti taksot tellides ütles, et saad -30%. Ajas juba üsna korralikult segadusse, et miks nii. Rääkisin juba kõigile, et midagi on väga valesti. Siis oli taas vaja taksot tellida ja võtsin Taxify lahti ning -30% asemel oli juba -45%! Ma rohkem pole julgenud äppi lahti teha. Võib-olla varsti makstakse taksosõidu teenuse eest peale
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea kui paljusid foorumlasi see puudutab, aga lihtsalt infoks, et alates 1. novembrist on Taxify tegutsemas ka Narvas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Ma ei tea kui paljusid foorumlasi see puudutab, aga lihtsalt infoks, et alates 1. novembrist on Taxify tegutsemas ka Narvas.
                                Lõpuks ometi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X