320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Jälle ma soovitan taxigo appi, mis on ka ikka sigaodav; saad šabloonidega taksod valida suvainimeste asemel ja viimati kui taksojuht mu majast mööda pani kohas, kus ümber keerata väga ei saanud, ei soostunud ta lihtsalt rohkem kui 2 euri vastu võtma vaatamata mu protestidele, et ma olin ainult koju suundumas ja absoluutselt ei huvita see 5min ajakulu 10km sõidu peale. Konkreetselt oli amigo takso valitud vist sealt.
    Taxigoga on ju taksosid tükk maad vähem. Ei?

    Kommentaar


      Ma ei tea kuda uberitel tavaliselt on läinud, aga see pilt, mis ma taxigost hetkel sain on oluliselt kehvem kui tavaliselt kui proovinud olen

      Kommentaar


        Taxigo mitte-keset-tööpäeva on suht tühi, ei?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Taxigo mitte-keset-tööpäeva on suht tühi, ei?
          Ma niiväga ööinimene enam ei ole, aga midagi on ikka leidnud kui juhus on tekkinud, miks peaks taksojuhid öösel vähemaktiivsed olema kui uberiomad? Pealegi ei pea häbiga lahkuma lakkutäisseltskonnaga pereema lasteautost vs kogenud professionaaliga, keda ei üllata ega huvita enam miski.

          Minu jaoks tohutult nigela nägemisega on muidugi kõige olulisem kollast märki näha, sest korra istusin oma korvpallurikasvu habemesse kasvanud näoga valesse toyotasse ja suht piinlik minule ja hirmuäratav teisele oli vist.

          Kommentaar


            Dunno, Taxigo sai siis maha lastud, kui ühelgi tippajal* kunagi mitte ühtegi (vähegi ok hinnaga) autot polnud ja sealt see mulje ka jäänud.

            * tippajad suhtelised, aga midagi stiilis hommik 8-9, tööpäeva öhtud 17-18, tööpäeva ööd 12-1 ja nädalavahetusel 1-3 äkki

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Dunno, Taxigo sai siis maha lastud, kui ühelgi tippajal* kunagi mitte ühtegi (vähegi ok hinnaga) autot polnud ja sealt see mulje ka jäänud.

              * tippajad suhtelised, aga tööpäeva ööd 12-1
              27min jäin hiljaks aga valikut nagu rohkem kui vaja ju

              Kommentaar


                Ei sõida liiga tihti taksoga, aga kui Yandexit valin, siis mulle tuleb alati "tasuta upgrade - comfort" peale. Tulemuseks elurott auto alati.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ei sõida liiga tihti taksoga, aga kui Yandexit valin, siis mulle tuleb alati "tasuta upgrade - comfort" peale. Tulemuseks elurott auto alati.
                  Kustuta ära see äpp.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kustuta ära see äpp.
                    Mis jutt! Yandexiga olen saanud ikkagi kogemuse, et sõidu ajal võttis politsei taksojuhi maha, selgus, et oli tööloata ukrainlane, kes sõitis vale nime all, ning pidin 1-2promillises joobes kirjutama protokolli või seletuse vms. Boonusena viskas mingi äge politseibuss mind koju. Uberi ja Boldiga pole kunagi midagi nii funi juhtunud.

                    Kommentaar


                      Reedel käisin vaktsineerimas, järgi kutsusin Bolti.

                      Auto tuli parklasse, sõitis mingile teisele pargitud autole sisse. Autojuht ütles, et oodake 1 minut. 5 minuti järel ma ütlesin, et cancelda ära, võtame teise auto. Ta pani süsteemi, et me ei tulnud kohale (selle trahvi tasus Bolt küll tagasi). Niisiis võtsime teise venna.

                      Igal pool saab kogemusi.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kellel vähegi varianti (load+kaine+saadavus+sihtkoha parkimise tsoonid) siis soovitan Bolt Drive praeguste hindade juures. Ca 50% soodsam taksodest kui lühikesed linna otsad ja võrdväärne isegi tõuksiga. Eks mingi hetk pull lõpeb ja kui klientuur käes, läheb Citybeele lähemale.

                        Ise taksode puhul viitsinud teha alati turu-uuringut ja vaatan jooksvalt kui kiire ja mis saadavus/hinnad on Yandex/Bolt. Kui neil high peak siis vahel visanud Uberile pilgu ja tundub, et mõni üksik juht veel ikka kasutab sedagi Tallinnas.

                        Kommentaar


                          Tundub, et see äpitaksode kuldaeg on nüüdseks läbi saanud.

                          Hindade subsideerimine läbi, juhte vähem, seega nõudlus-pakkumine tasakaal liikunud paigast ja pidevalt surge priciningu hinnad peal. Umbes poole ajast saaks Tallink taksoga odavamalt juba.

                          Sellest viimasel ajal mitmel pool juttu olnud ka, seega ilmselt pole ma ainus, kes seda märganud.

                          Näited siin ja siin .

                          See selgitus, et nõudlus tõusnud tundub corporate bs. Kuidas on Tallinna kesklinna tulnud juurde meeletu mass inimesi võrreldes näiteks 2019 sama ajaga? Ja miks see mass sõidab järsku ka igasugustel suvalistel aegadel. Sellest, et vahemikus 16:45-17:45 on kesklinnas suurenenud nõudlus - igati arusaadav. Aga selliseid asju viskab pidevalt sisse ka mingi 20:00 jms.

                          Et peab vist hakkama kiisude numbreid meelde tuletama, kui sellisel kujul pakkujaid veel alles ongi.

                          Kommentaar


                            Inimesed panevad elektritõuksiga ringi nüüd. Disruption!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Tundub, et see äpitaksode kuldaeg on nüüdseks läbi saanud.

                              Hindade subsideerimine läbi, juhte vähem, seega nõudlus-pakkumine tasakaal liikunud paigast ja pidevalt surge priciningu hinnad peal. Umbes poole ajast saaks Tallink taksoga odavamalt juba.

                              Sellest viimasel ajal mitmel pool juttu olnud ka, seega ilmselt pole ma ainus, kes seda märganud.

                              Näited siin ja siin .

                              See selgitus, et nõudlus tõusnud tundub corporate bs. Kuidas on Tallinna kesklinna tulnud juurde meeletu mass inimesi võrreldes näiteks 2019 sama ajaga? Ja miks see mass sõidab järsku ka igasugustel suvalistel aegadel. Sellest, et vahemikus 16:45-17:45 on kesklinnas suurenenud nõudlus - igati arusaadav. Aga selliseid asju viskab pidevalt sisse ka mingi 20:00 jms.

                              Et peab vist hakkama kiisude numbreid meelde tuletama, kui sellisel kujul pakkujaid veel alles ongi.
                              elasin mitu aastat viimsis. sellel ajal näitas app veel ära kus kõik autod asuvad ehk umbes sai aru sellest, et mis see "nõudlus" on.

                              liikusin 10-13 vahel kesklinna tööle, nädalas umbes 3x.

                              100% olukordadest kui vihma hakkas sadama tõusis hind 50% või rohkem, autod passisid kõik samamoodi edasi, sest viimsi vahel teatud kellaaegadel inimesed lihtsalt ei liigu, väga huvitav vihma tax.

                              absoluutselt iga taksojuht kinnitas ka, et ootas ikka normaalselt, sellepärast et selle kella eesmärk ongi linna saada kliendiga, et veab kui ülde saab, tavaliselt lähed tühjalt linna.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Aga kuhu need taksojuhid kadunud on? Teiste firmade alla, tootvale tööle? Sesmõttes et nõus see on jube mis Bolti ja Yandexi hindadega toimub. Ise kasutan taksot pea igapäevaselt ja vähe sellest et kallis on, väga tihti kui on vaja kuskile minna pole taksosid lihtsalt saada.

                                Ei taha ka kuradi nurrikiisu taksodele jälle helistama hakata, aga varsti enam muud varianti väga pole.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X