320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ma ei tea kui paljusid foorumlasi see puudutab, aga lihtsalt infoks, et alates 1. novembrist on Taxify tegutsemas ka Narvas.
    Sõitsin reede öösel seti taksoga väikse otsa ja 2,5e asemel küsiti 3 eurot!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Miks ei peaks olema, kui paljud inimesed tellivad veel telefoniga (shocking, I know) ja nende hind on kallim?
      See Taxify uus hinnaalgoritm on veits katki. Kui mingit mäsu ei ole, siis on norm, aga kui tellimuste arv läheb punasesse siis lähevad ka hinnad. Peale ühte korda, kus natukene tonksus peaga sai tavapärase 3.50 eest 7.50 makstud olen silmad lahti hoidnud. Selliseid 3.50 asemel 10-15-20 eurtsiseid pakkumisi on järjest tihedamini. Tõsi need on küll, mitte Basic tüüpi massinatele, kuid viimasel 8 korral (Tallinnas) pole Basicut saadaval olnud (olenemata kellaajast ja piirkonnast). Aga sellist ülbust nagu eelmine kuu Riias oli pole ma siin kohanud. 1 pilt ütleb rohkem, kui tuhat ranti....

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Äpitaksode juhid põhjustavad tavataksodest kaks korda sagedamini õnnetusi (2)

        Hakkasin mõtlema, et kas see võib olla tingitud sellest, et poldid suhtlevad oma "baasiga" telefoni või tahvlit näppides, mistõttu tähelepanu on häiritud? Samas kui tavataksod suhtlevad:
        kššš-kššš
        See oli erakordselt jabur uudis, mis vajaks veidi selgitust. Kuidas on võimalik, et äpitaksod teevad tavaliiklejast 8 korda sagedamini avariisid? Kas siin on ühte patta löödud penskaritest suvilaomanikud, kes aastas alla 5000km liiklevad ja äpijuhid, kes kütavad 100 000+ ja võetud statistika kindlustatud perioodi järgi? Kui per 100 000km üks kindel grupp on 8 korda ohtlikum liikluses kui keskmine, siis selline grupp tuleks liiklusest kiirelt iga hinna eest eemaldada kui me tahame üldse mingist liiklusohutuse arengust rääkida.

        Kommentaar


          Minul oli just üks ebameeldiv juhtum boltiga. Tellisin sadamasse takso, näitab, et ühe minuti pärast kohal. Ootan 2 minutit ja siis tuleb teada, et nelja minuti pärast, sest juht lõpetab eelnevat tööd. Ootan ja siis juht pargib ennast kuhugi 100 meetrit eemale ja annab teada, et on kohal. Saadan talle sõnumi - kus? ja alles selle peale tuli ilustati õigesse kohta. Tuligi välja, et juht oli paras jorss.
          Mia san mia

          Kommentaar


            Uberiga selline kogemus, et näitas et juht saabub 1min pärast. Sättisin end alla, trepist alla minnes tuli teade, et juht on kohal. Alla jõudes tuli teade, et juht tühistas sõidu. Uber kasseeris mult 3,50€ mitte kohale ilmumise eest.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Uberiga selline kogemus, et näitas et juht saabub 1min pärast. Sättisin end alla, trepist alla minnes tuli teade, et juht on kohal. Alla jõudes tuli teade, et juht tühistas sõidu. Uber kasseeris mult 3,50€ mitte kohale ilmumise eest.
              Selles osas ma kiidaks küll Uberit, et igasuguste jamade puhul on support vms ilma pikema jututa raha tagasi kandnud või boonusraha andnud ja öelnud, et autojuhti noomitakse vms (dunno, kas see viimane viisakusest v tegelt ka võetakse ette).

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Selles osas ma kiidaks küll Uberit, et igasuguste jamade puhul on support vms ilma pikema jututa raha tagasi kandnud või boonusraha andnud ja öelnud, et autojuhti noomitakse vms (dunno, kas see viimane viisakusest v tegelt ka võetakse ette).
                Boonusraha sain minagi
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Selles osas ma kiidaks küll Uberit, et igasuguste jamade puhul on support vms ilma pikema jututa raha tagasi kandnud või boonusraha andnud ja öelnud, et autojuhti noomitakse vms (dunno, kas see viimane viisakusest v tegelt ka võetakse ette).
                  + 1

                  Viimasel ajal olen eelistanud hindade tõttu Boltiga sõitmist, kuid nende puhul häirib mindki see, et adekvaatset aega, millal nad kohale jõuda võiksid ei suuda nad anda.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    + 1

                    Viimasel ajal olen eelistanud hindade tõttu Boltiga sõitmist, kuid nende puhul häirib mindki see, et adekvaatset aega, millal nad kohale jõuda võiksid ei suuda nad anda.
                    Vanad head rotitaksod ei vea ju kunagi alt? Eurokas ja Inter näiteks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Vanad head rotitaksod ei vea ju kunagi alt? Eurokas ja Inter näiteks.
                      Täpselt. Praegu läheb saabumisaeg 3-4 minutit valesti, on suur häda. Varem oli "20 minjuuti jooksul" ja oli yolo.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Täpselt. Praegu läheb saabumisaeg 3-4 minutit valesti, on suur häda. Varem oli "20 minjuuti jooksul" ja oli yolo.
                        Amigo vist läheb ka rotitakso alla? Ma ühekorra sain vist üle neilt. Tellisin korstnapühkija juurde ja sõit oli Kristiinesse. See suur buss oli( ja vist siis läheb automaatselt miinus 50? ) Jõudsin sihtkohta ja 8,50 vms. Ma automaatselt olin juba 5 välja võtnud ja olin valmis, et tsau pakaa, aga siis ei, taksojuht, et 8,50. Vist oli mu elu kallim sõit rotitaksoga. Ja noh, ma ei ole see inimene kah , kes hakkab vaidlema sellistes keissides. Lihtsalt ei viitsi.

                        Kommentaar


                          Endal on Boltiga viimasel ajal see jama olnud, et kui hakata sihtkohta sisestama (nt Pelguranna see-ja-see), siis teps mitte pole see võimalik, vaid tuleb kaardilt otsida. On see vaid minu (telefoni) puudujääk või kellelgi teisel ka sama probleem?
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                            Endal on Boltiga viimasel ajal see jama olnud, et kui hakata sihtkohta sisestama (nt Pelguranna see-ja-see), siis teps mitte pole see võimalik, vaid tuleb kaardilt otsida. On see vaid minu (telefoni) puudujääk või kellelgi teisel ka sama probleem?
                            täpselt sama asi.

                            Kommentaar


                              Boltiga oli mu "meeldivaim" kogemus mõned kuud tagasi. Juht teatas juba alguses, et ega ta sellest kaardist aru ei saa ja öelgu ma ise, et kuhu tahan minna. Andis mulle siis igasuguseid valikuid, mis mulle põlise mittetallinlasena tuttavad ei olnud. Ütlesin, et PERHi. Sain aru, et juhil on kuulmisega raskusi. Hakkas siis sõitma. Umbes 5 minuti pärast tundus, et vale suund, aga juu teab mõnda shortcut'i. Mõned minutid hiljem küsisin, et kas lähme ikka õiges suunas. Juht noogutas. No ja 5 minutit hiljem sai juba selgeks, et juhil puudub igasugune arusaam kuhu minna - me olime pagana poolel teel kesklinna ja ma elan Mustamäel. Minu kriitika peale karjus juht, et paneb sõidu seisma ja võtku raha tagasi. Millele ma muidugi vastasin, et nii need asjad ei käi. Mees jäi endale kindlaks ja teatas, et miks ma talle siis vale koha ütlesin. Ta ilmselgelt ei saanud minu vastuväidetest halva kuulmise ja ilmselt ka teatud keelebarjääri tõttu aru. Viimaks sain raha tagasi..mõneti humoorikas, aga kui arsti juurde on vastuvõtuaeg, siis väga naljakas toona ei tundunud.

                              Kommentaar


                                Jälle ma soovitan taxigo appi, mis on ka ikka sigaodav; saad šabloonidega taksod valida suvainimeste asemel ja viimati kui taksojuht mu majast mööda pani kohas, kus ümber keerata väga ei saanud, ei soostunud ta lihtsalt rohkem kui 2 euri vastu võtma vaatamata mu protestidele, et ma olin ainult koju suundumas ja absoluutselt ei huvita see 5min ajakulu 10km sõidu peale. Konkreetselt oli amigo takso valitud vist sealt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X