320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Uber ftw! Taxifyga olengi ootama jäänud reede õhtul või laupäeva öösel, Uberiga pole kordagi probleeme olnud, väga hea teenindus, ainuke asi, et sageli ei leia juht gps järgi asukohta üles. Ja ma olen svist 15+korda sõitnud kindlasti.
    Kõige parem- ma ei pea uberi autojuhiga rääkima ega makseid sooritama, istun autosse, vajun tooli tagaistmel mõtlen oma mõtteid ja sihtkohta saabudes ütlen viisakalt head aega. Ja ise nad juttu ei alusta, keegi teadjam teadis rääkida, et see neil üks leinguline punkt. Ja hommikul siis vaatan emailist, palju maksma läks- siiani odavam olnud kui takso (keskmise hinnatasemega).
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Tallinnas on jah kenad asjad. Tartus väidetavalt tasub ainult nädalavahetustel ära (seda siis taxify). Uberit Tartus ei saagi. Mingi jutt oli ka, et tavaline takso võtab kas km/hind või tunnihind. Taxify/Uber jooksevad aga mõlemad korraga. Ise ei oska kinnitada ega ümber lükkata. Kuna `artus veel Uberi võimalust pole, siis ei saa ise sõita ka, muidu ilmselt oleksin huvipärast nädala sees sõitnud. Öösiti ja nädalavahetusel, mingeid purjus suvajorsse, kes räuskavad, ropendavad ja erinevaid vedelike su autosse veavad, eriti ei tõmbaks sõitma (kuigi jah, see aasta sai auto just 11a vanuseks ).
      Puha valejutt.
      Võin panna siia screenshootid mõlema appi meilile tulnud kviitungitest. Mõlemal sama süsteem - hind=sõidualustustasu + distantsitasu + ajatasu.

      Aga ma olen selle teemaga päris hästi kursis, kuna tuttavaid on mõlema appi "juhtide" seas. Lisaks olen viimasel ajal teinud oma tublid 10+ sõitu kuus. Muide Taxifys nüüd ju ka need niiöelda rendiautod, mis kasutavad täpselt sama mudelit nagu Ubergi (ehk pole mingit taksolitsentsi vms) ehk selles osas ka väga vahet ei ole. Üldiselt kvaliteedikontrolli mõttes on Uberi sõel ilmselt tihedam- kui juhile antud keskmine hinnang on alla 4,7, siis tal kaob õigus Uberi all sõita ära. Eks mingi piirang on ka ilmselt Taxifys aga selle arvväärtust ei oska öelda.

      Sellest, kui tulus sõita on olen mina kuulnud pigem seda teist poolt. Mitte, et peale peaks maksma, aga kui kõik kulud maha võtta, ega siis mingit eriti suurt teenistust sellest kätte ei jää. Uberil on ju ühetaolised fixed fee'd ja sellest saab juht ca 80% ja Uber 20%. Jällegi - taxify jagamissüsteemiga pole päris täpselt kursis.

      BTW, väike mõttekoht Uberi kasutajatele - kuna keskmise hinde nõue on selline nagu ülaltoodud, siis juhtide hindamisskaala on sisuliselt :

      1- midagi äärmiselt katastroofilist. Sisuliselt juht tuli füüsiliselt kallale või ähvardas seda teha.
      2 - midagi natukene vähemat kuid siiski katastroofilist. juhiga tekkis näiteks tõsine konflikt ja asja käigus muututi väga solvavaks ja isiklikuks.
      3 - väga kehv teenus. Midagi oli konkreetselt valesti, juht oli ebaviisakas ja/või ebakompetentne
      4 - kehv teenus. Juht lasi ennast lubatust kauem oodata, ei kasutanud kõige otsemat / mõistlikumat teed vms
      5 - normaalne või hea teenus. See peaks olema niiöelda standardhinne.

      Ehk tegemist pole sellise skaalaga, kus hinnangud peaksid normaaljaotusele alluma. Ega ka mitte - väga halb, halb, rahuldav, hea, väga hea skaala.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Puha valejutt.
        Võin panna siia screenshootid mõlema appi meilile tulnud kviitungitest. Mõlemal sama süsteem - hind=sõidualustustasu + distantsitasu + ajatasu.
        taksofirmade autol taxifys on km + ajatasu juhul kui alla mingi kiiruse sõit (ummikus, foori taga seistes). taxify enda juhtidel ja uberil on ajatasu koguaeg taustale jooksev.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Puha valejutt.
          Võin panna siia screenshootid mõlema appi meilile tulnud kviitungitest. Mõlemal sama süsteem - hind=sõidualustustasu + distantsitasu + ajatasu.
          Räägin ainult seda, mida kuulsin. Ja ütlesingi, et Taxify/Uberiil on mõlemad (distants+aeg) aga tavataksol seda väidetavalt pole. Aga ma olin ilmselt üsna vale inimene seda arutama, sest reaalset kokkupuudet pole ja taksoga sõidan väga harva. Kui sõidangi siis 99% juhul seisundiks kapsas ning võtan esimese ette juhtuva masina, mis nõus koju viima.

          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Muide Taxifys nüüd ju ka need niiöelda rendiautod, mis kasutavad täpselt sama mudelit nagu Ubergi (ehk pole mingit taksolitsentsi vms) ehk selles osas ka väga vahet ei ole.
          Ühed nendest peaksid olema need "bte/hydra" "juhiga autorendid", millele Streetrace.org foorumis juhte otsitakse.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Noh, TV3 maja juurest võtan ma õhtuti peamiselt ainsa saadaval oleva takso. Üldiselt on see odav ja mujal linnas täiesti nägematu taksofirma ja sellistel juhtudel olen ma ikka päris mitmel korral sattunud ikka totaalohmooni peale. Tõsi, neid on umbes kord kümnest või harvemgi, aga ikka tuleb ette.
            nojust, keskeltläbi kord kümnest õnnestub endal ikka ka mingi kadjaka otsa sattuda, aga lugedes, et lausa kolmandik on otse tsoonist tulnud ja teine kolmandik niisama pätid, siis tundub viga natuke ikka valikuprotsessis ka olevat.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              iga kord, kui ma selliseid väiteid loen, tekib küsimus, et kust kuradist te võtate või tellite endale taksot? loomulikult tonte leidub ka piisavalt, aga kui valida mingi absoluutselt kõige odavam firma või istuda venuse juures seisvate pättide autosse, siis obv saad ka suhtkoht kõige sitema teenuse või küsitakse mustaka otsa eest 30 euri. oma lolluse eest ei kaitse ükski äpp.
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              nojust, keskeltläbi kord kümnest õnnestub endal ikka ka mingi kadjaka otsa sattuda, aga lugedes, et lausa kolmandik on otse tsoonist tulnud ja teine kolmandik niisama pätid, siis tundub viga natuke ikka valikuprotsessis ka olevat.
              Millest sa praegu räägid? Turul on odavamas hinnaklassis kvaliteet kehv ning turule tuleb uus ettevõte, kes sama hinnaga pakub paremat kvaliteeti. Milles probleem on?

              Isiklikult teen vähemalt 30 otsa kuus ning on vahe kas mustamäe - kesklinn otsa eest maksad 5 (inter takso) - 6 (uber) või 10 (tallink) eurot.

              Valikuprotsessis ei ole mingeid vigu kui teatud põhjused (on vahe, kas kuus 150 või 300 eur takso alla panna) limiteerivad valikuvõimalusi.

              Arusaamatuks jääb, miks nüldse 10st 1 mingi "kadjak" satub. Tesla takso, kus eranditult normaalsed juhid, võiks ju tavataks olla?

              Kommentaar


                #22
                teinekord soovitan ka mõttega lugeda, millele vastuseks ja mida täpselt kirjutatakse.

                uberi ja taxify vastu pole mul kõigevähematki, igati positiivsed nähtused.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  teinekord soovitan ka mõttega lugeda, millele vastuseks ja mida täpselt kirjutatakse.

                  uberi ja taxify vastu pole mul kõigevähematki, igati positiivsed nähtused.
                  lugesin mõttega ka teistkordselt ning ilmselt ise sama soovitust järgides saaksid ka aru oma jutu küsitavuses.

                  Kui vinguvale tarbijale tuua VSB kõrvale võrdluseks/soovituseks (või vihjata sellele) skysports ja öelda, et "oma lolluse eest ei kaitse üksi asi", siis see ei päde.

                  ebaolulist arutelu alustasin muidugi, seega pikemalt ei peatuks
                  Päikest

                  Kommentaar


                    #24
                    Ainuke küsimus jääb, mille arvelt odavam hind saavutatakse? Kui selleks on maksmata maksud või litsentside saamiseks mitte kulutamine, siis ma seda päris õigeks ei pea.
                    Siin on juttu tehtud, et autojuhid teenivad kenasti, kuid kas nad ikka teeniksid ka siis, kui nad enda tasuks mõeldud summast pool ära annaks?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ainuke küsimus jääb, mille arvelt odavam hind saavutatakse? Kui selleks on maksmata maksud või litsentside saamiseks mitte kulutamine, siis ma seda päris õigeks ei pea.
                      Siin on juttu tehtud, et autojuhid teenivad kenasti, kuid kas nad ikka teeniksid ka siis, kui nad enda tasuks mõeldud summast pool ära annaks?
                      Mine küsi korra taksojuhilt, et kuhu nende teenitud raha läheb. Ehk see, et sa sõidaksid lihtsalt Reval Takso sildi all (suvaline näide), tähendab seda, et sa maksad Revalile igakuiselt väga vinge obruki lihtsalt logo eest.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina olen viimased pool aastat ainult Taxify teenust kasutanud. Sisseistumine 1.90€, kilomeeter 40 eurosenti. Viimased kaks autot olid Audi A8 ja 2016. aasta Toyota RAV4. Taksojuhid samuti väga meeldivad. Miks ma peaks Uberit kasutama, kui Taxify reaalselt toimib väga hästi Tallinnas (ja Pärnus).
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #27
                          minu jaoks on siin lihtsalt see koht, et sellise valiku pead sa niikuinii enamikus eluvaldkondades tegema, kuidas saada just nimelt enda jaoks hinna ja kvaliteedi teljed ristuma. turu kõige madalama hinnaga kaasneb turu parim kvaliteet väga harva või pigem üldse mitte, sest see madalaim hind tuleb enamjaolt millegi arvelt.

                          ehk et kui stabiilselt taksot kasutav inimene ei suuda jätkuvalt teha vahet kvaliteetset ja mittekvaliteetset teenust pakkuvatel firmadel ning "satub" alatasa mingi päti otsa, siis minu arust on ikka natuke peeglisse vaatamise koht ka. inter ja tallink on ju täielikud äärmused, sinna vahele mahub veel täitsa mitu firmat, kus ei nöörita hingehinda, aga suvalise sajoobi seltsis linna avastama samas ka ei pea. ehk et pole päris "A või B" tüüpi valik.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #28
                            mulle inter takso täitsa meeldib. Kuna juhid on umbkeelsed, siis ei hakka nad maailmaasju väga arutama. Kriminaalselt odav ja tegelikkuses ei olnud väga hullud autod ka. Mõnele vanemale viisakamale härrale sai isegi rohkem antud.

                            Vahetasin taxify vastu puhtalt sellepärast, et kiisu oli ka kahjuks umbkeelne ning poole aastaga ei loonud seost ära, et kui ikka ühest kohast ja numbrilt iga hommik 8:30 tellimus tuleb, siis ei pea "aa mis njurgal tjeje oljete" küsimusi esitama. Mugavus hommikukohvi tagant tellida selmet telefoni otsas vestelda on ka vinge värk.

                            Mis puudutab nüüd Uberit, siis kui 1. kord tellisin oma tasuta piletiga, siis tuli 10sel skaalal 12 vene tibi tutika A6-ga letti. Salong lõhnas juhi limperatice 3 lõhna järgi (mu lemmik) ning pakuti ka vett. Felt like in heaven ning enne igat foori lootsin, et läheb punaseks ning äkki peab Tondil rongi järel ootama.

                            Kahjuks tundub see preili turult olevad kadunud, sest tema skoor oli 4,7 juba siis. Ju mingid krõhvad olid kadedad kui popkorni- ja koolatops käes mehega kinost ära läksid ja mees piilumisega vahele jäi.

                            Vahetevahel ikka näpin lootust hellitades seda uberi appi...

                            kõige suurem probleem muidugi nende taxifyde ja uberite enda autodega, et kui ma tahan õhtul mustakalt kesklinna koju tulla, siis appiautodel ei ole lubatud bussirajal sõita ning seetõttu on päris tihti otsustatud bussi kasuks, mis tuleb sellisel juhul kiiremini.

                            Kommentaar


                              #29
                              Uberi puhul on see hea, et sa paned paika teekonna ning näed ära eeldatava maksumuse ning sularaha pole vaja ja kui tekib probleeme, siis lahendad seda Uberiga. See on siis eriti hea, kui oled võõras riigis.

                              Taxify puhul on hea, et näed, mis takso ja hinnaga, kus asub ning siis parem valida, tellida.
                              Paha on see, et võid sattuda juhi otsa, kes küsib sinult teed.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Taxify puhul on hea, et näed, mis takso ja hinnaga, kus asub ning siis parem valida, tellida.
                                Paha on see, et võid sattuda juhi otsa, kes küsib sinult teed.
                                "võid sattuda". paarikümnest korrast kui on vaja sõita pallasti tänavale, siis julgelt üle poolte taskojuhtidest kas a) ei tea, kus see tänav on või b) vajavad juhatust, kuidas sinna oleks kõige otsem sõita. lemmikvennad on need, kes reaalselt kuulevad esimest korda pallasti tänavast või omniva peamajast ja siis pead kuradi umbvenelasele seletama, et kuidas pallasti kirjutatakse või misasi on järvevana tee. (naljakal kombel on sarnaseid juhtumeid ka mustamäe suunal, kus ei teata põhitänavaid). teisalt olen arvestanud sellega, et kõige odavamat taksot taxifyst valides ei saagi korralikku teenust oodata, aga siiski.

                                taxify puhul on viimasel ajal (varem seda polnud) muidugi ka neid keisse, et algselt näitab "takso tulekuni on 8 minutit" ja arvestad sellega. tegelikult jõuab taksojuht 2-3 minutiga kohale ja siis närviliselt helistab "kus olete".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X