320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vunts Vaata postitust
    Uberi puhul (suhteliselt kindlalt ka Taxify puhul) saab kutse kliendile lähim juht. Kui keeldub saab kutse järgmine jne. Kui keeldud mingi teatud % sõitudest ei saa juht boonuseid. Enam ma ei tea mis boonused uberil on, aga varem olid sellised a la 100 sõitu nädalaga saad 100 euri/garanteeritud tunnitasu jne.

    Mõned aastad tagasi sõitsin puht huvi pärast liigse vaba aja tõttu ühe kuu ja suuremas osas siin kõigil õigus. Kliendi sihtkohta ei näinud enne vastuvõtmist. Hilja õhtul kusagilt viimsist oli pea võimatu kutset saada, üldsegi väga rahulik oli seal kandis. Ise elasin sel hetkel ka viimsis, panin appi tööle ja võisin rahulikult tund aega veel kodus istuda enne kutse saamist. Päris tihti päeva viimane sõit viis mind teisele poole linna, vahel kirusin, et võiks mingi süsteem olla, kus saan ise valida kuhu sõita tahan.

    Saaks ainult turiste sõidutada, oleks võib-olla pikemalt isegi sõitnud. Neid keskealisi pereemasid sattus mulle liiga palju kellel oli parasjagu käsil aasta siteim päev.
    Klientidel on ka mingi hindamisesüsteem? Ükskord taksojuht lõpus ütles, et paneb kliendile viis tärni. Samas olen mitmel korral ise canceldanud, ala kui saabumisaeg on liiga pikk. Kas nüüd mu skoor siis madalam? Äpist nagu ei näinud. Taxifyst jutt.

    Kommentaar


      Kindel, et ei näe sihtkohta? Mitu korda juhtunud, et tellin ära, juht võtab vastu, sisestan sihtkohana Jüri, Saue vms ja mõni minut peale seda tühistatakse. Võib-olla lihtsalt halb õnn.

      Kommentaar


        Ma isiklikult ei saa aru, millest te räägite. Ma olen aastaid sõitnud Tulikaga ja pole mingeid probleeme esinenud never ever. Jah, ülekeskmise kallim aga alati on asi paigas. 10 minutit ja olen taksos.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma isiklikult ei saa aru, millest te räägite. Ma olen aastaid sõitnud Tulikaga ja pole mingeid probleeme esinenud never ever. Jah, ülekeskmise kallim aga alati on asi paigas. 10 minutit ja olen taksos.
          Selle peale võiks tulla siia Oleg Gross ja öelda, et "ah nahhui see Tulika, kopteriga on dajooba mugavam"

          Tulika ja Uber pole hinnaklassilt isegi võrreldavad kui on tavatingimused (St surge pricingut peal pole). Põhimõtteliselt sarnane sõit mis Tulika/Tallinkiga läheb 8,5 eurtsi läheb Uberiga 3,5 eurtsi. Ühekordse hinnavahena ei tundugi midagi, aga kui Uberi puhul arvesada näiteks keskmisega mingi 4,2 tulenevalt surge koefitsentidest pikema perioodi peale siis kui teed kuus 20 sõitu (näiteks lähed hommikuti tööle) on ikka vahe küll, kas maksad 170 euri või 84 euri selle eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Klientidel on ka mingi hindamisesüsteem? Ükskord taksojuht lõpus ütles, et paneb kliendile viis tärni. Samas olen mitmel korral ise canceldanud, ala kui saabumisaeg on liiga pikk. Kas nüüd mu skoor siis madalam? Äpist nagu ei näinud. Taxifyst jutt.
            Jep, meie hindasime ka kliente. Oli aru saada, kui mõnel oli halvem skoor - kas haises või oli kuidagi muud moodi ebameeldiv. Ühel juhul korjasin noore kena tütarlapse peale aga haises jubedalt...
            Seda ma ei tea, et kui canceldad kas läheb skoor halvemaks (ma ei usu, et läheb). Kui juht vastuvõetud sõidu canceldab või vastupidi siis see oli 2 eur. Ma ei tea kas enam on. Paar korda oli neid olukordi kus seisin 10 minutit keegi ei vastanud ega kedagi ei tulnud siis vähemalt see 2 eur päästis midagigi ja läks arvesse sõiduna boonussüsteemis.

            Mul mälu juba nii hägune, uurisin tuttava käest üle kes veel mõnda aega tagasi sõitis. Vähemalt Uberil ei näe sihtkohta ennem, kui sõit on alustatud ehk klient autosse istunud.

            Kommentaar


              Homsest peaks alustama ka siis yandex taxi. Nende erinevus seisneb selles, et kui paned sihtkoha, siis ütleb kohe lõpphinna ära ja selle maksadki.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Homsest peaks alustama ka siis yandex taxi. Nende erinevus seisneb selles, et kui paned sihtkoha, siis ütleb kohe lõpphinna ära ja selle maksadki.
                Kuidagi kurb oli nende erinevuste väljatoomine, et neil on täiesti oma kaardisüsteem mis on suureks eeliseks - sest sõitjad saavad nende ime kaardiga palju paremad teekonnad klientideni ja klientide sihtkohta. Tallinn on ju nii suur linn, et siin küll taksojuhid ei oska orienteeruda, sest googlemaps pole üldse hea ja kõik teed on sassis.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  uberis peaks praegu ka olema nii, et see hind, mis alguses näitab, see jääb ka. vähemalt viimase 15-20 sõidu põhjal küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    See + Sambaze hiljutine mure, et naabrid hädaldavad trepikotta jäetud prügi pärast meenutas mulle soccerneti folkloori: Sa oled vist Marsi elanik.

                    Sambaz siis, mitte r7.
                    Oh teid tartlasi. Küll teie elu on ikka kole.

                    Kommentaar


                      a proovi nii, et sõida vähem tulikaga ja rohkem taxifyga ja saad endale väikese koristaja palgata ja prügi pärast muret tundma ei peagi..
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        a proovi nii, et sõida vähem tulikaga ja rohkem taxifyga ja saad endale väikese koristaja palgata ja prügi pärast muret tundma ei peagi..
                        hea pakkumine linnukas, kuidas pean siiski keelduma sellest, sest ei kavatse vahetada plaati välja, mis mängib kvaliteetselt niigi. ma olin agar taxify kasutaja, kuid tead, kui ikka mingi kuradima 10st korrast 5 vähemalt on see nende jõudmise aeg täiesti mööda. ja enne seda kasutasin veel krooni taksot, mis on hinna ja kvaliteedi suhtes täitsa paigas, hakkas vist 2,50st? aga nendega üpris tihti pull, et pakuvad sulle marabu taksot, kus ei ole kaardimakse võimalustki ja siis seleta taksojuhile, et peame pangaautomaati minema ja see on tüütu tegevus. ja muidugi ülikooli aegu sai kuradima nende odavate rotikate ka sõidetud, aga no olgem ausad, isegi kui ma olen suitsetaja, ei meeldi mulle autosse istuda kus suitsuhaisu täis ja nii edasi. ja nende väikeste asjade tõttu olengi valinud tulika. alati töötab, never probleem ja 10 minuti reegel annab piisavalt aega ruumi, et mitte joostest takso peale ja nii edasi. autod puhtad ja korralikud, viisakad juhid ja ei ole mingid vinguva näo tegemist, kui ütled, et tahad kaardiga maksta. ehk siis kogu krempel on positiivne ja mina olen rahul, peace.

                        Kommentaar


                          tuttav tellis just Yandexi, ukse ette tuli Tulika värvides masin
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Kuulge nüüd on neid sarnaseid äppe nii palju. Küsin, et milline neist on Tartus ringi uhamiseks parim?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Kuulge nüüd on neid sarnaseid äppe nii palju. Küsin, et milline neist on Tartus ringi uhamiseks parim?
                              Ma võin öeldam selle mis on halvim- Uber.

                              Kuna Uberit lihtsalt Tartus pole...
                              Taxify täitsa toimib, Yandexist pole aimugi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Ma võin öeldam selle mis on halvim- Uber.

                                Kuna Uberit lihtsalt Tartus pole...
                                Taxify täitsa toimib, Yandexist pole aimugi.
                                Yandex alustas ainult Tallinnas. Üldine rusikareegel on see, et Tallinnas kasuta Uberit või kalliste hindade puhul Taxify'd. Mujal eestis kasuta Taxify'd, sest Uberit pole. Ja kui pole ka Taxify'd, siis käi jala.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X