320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Podcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Aasta podcast playnupp üritusel: Tussisööjad.
    Enamus ürituse publikust oli vist 10-15 aastased, kes olid oma youtube kangelasi vaatama tulnud. Veidi aaawkward oli neile lavalt öelda, et sööge ikka tussi
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Aasta podcast playnupp üritusel: Tussisööjad.
      Enamus ürituse publikust oli vist 10-15 aastased, kes olid oma youtube kangelasi vaatama tulnud. Veidi aaawkward oli neile lavalt öelda, et sööge ikka tussi
      Ise ka nüüd seda kuulama hakanud, pigem hiljem kui mitte kunagi. Puhas kuld Ari Matti Viimsis üleskasvamise jutud olid päris head vahepeal, kuna ise samas piirkonnas kasvanud

      Kommentaar


        #33
        The 50 Best Podcasts to Listen to Right Now by Time. hetkel kuulan Crimetowni. neljas osa oli väga hea.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          kui vaatad Roland Garros'd või MM-i ja kommentaatoritest väga ei hooli, siis on hea podcast peale panna:

          American Fiasco. mõnus, lapsemeelne sukeldumine USA 1998 MM tiimile. tikitakse sisse triviaalseid muusikasooritusi ja anekdoote. Men In Blazersi ühelt tegijalt. [pooletunnised osad]

          Bikram Yoga. 30 for 30 ründab podcast territooriumi sarjaga. mulle käis retsilt närvidele, et esimeses osas ehitati mees üles väljenditega allegedy/according to him/he says selleks, et oodata viimast osa nende ümberlükkamisekst. kuidagi suutsin ennast veenda, et see on minu enda viga või kiiks. aga siis lugesin New Yorkerist podcasti arvustust, mis väitis, et tegu ongi kolmekorde jooga tšempioniga. ja selle ainsa fakti tõttu tembeldaks pod'i amoraalseks ajakirjanduseks. muus osas ok.

          Missing Richard Simmons. paljukiidetud podcast otsib ektsentrilist fitness guru, kes ennast ootamatult maailmast välja lõikab. väga nice ride, kuigi kogu podcasti point on pisut paparatsolik isegi peale sentimentaalseid selgitusi. The Daily Show with Jon Stewart produtsendilt. [pooletunnised osad]
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #35


            Uus tegija Podcastide regioonis ka, saadaval ka Soundcloudis ja Itunes.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              http://www.youtube.com/watch?v=J5OgQ1svrc4#

              Küll oli kunagi ikka toredaid filme!
              annab nüüd vürtsi ka vutipodcastidele - https://audioboom.com/posts/6982131-...t-no-surrender
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #37
                Jalgpallifoorumis äkki kellegile pakub huvi, et mida endine jalgpallur Randy Padar elust arvab.


                Äripäeva raadiost leiab vast muud huvitavat veel. Ise ennast eriliseks autoinimeseks ei pea, aga peab ütlema, et miskipärast meeldib Kuku Autotundi kuulata. Olgu siis maha märgitud.

                Autod - Autotund - http://podcast.kuku.postimees.ee/saated/autotund/
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Pere ja Kodu podcast Jorgen Matsiga. Ma olen mõnda veel kuulanud, aga see osa oli kuidagi eriti hea. Meeldis see analüüs masendusest ja vanemaks olemisest. Ise selle käes ka vaeveldes aitas mõelda asjade üle.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Pere ja Kodu podcast Jorgen Matsiga. Ma olen mõnda veel kuulanud, aga see osa oli kuidagi eriti hea. Meeldis see analüüs masendusest ja vanemaks olemisest. Ise selle käes ka vaeveldes aitas mõelda asjade üle.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      #40
                      Lõbus hoor. Mindless entertainment.




                      Younger dryas, cataclysms, lost civilizations jms teooriad. Parem kui any fictional book (samas ma ei ole ju ühtegi lugenud he he he). Hancocki raamatu võiks sebida küll.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                        Younger dryas, cataclysms, lost civilizations jms teooriad. Parem kui any fictional book (samas ma ei ole ju ühtegi lugenud he he he). Hancocki raamatu võiks sebida küll.

                        Kui huvitab, siis paar päeva tagasi said Rogan ja Hancocki jälle kokku.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                          Kui huvitab, siis paar päeva tagasi said Rogan ja Hancocki jälle kokku.
                          Kusjuures äsja vaatasin selle lõpuni. Tõeliselt intrigeerivad hüpoteesid. Lisame siia ka:

                          Kommentaar


                            #43
                            Päris meelelahutuslikud stoorid tüübil.

                            Kommentaar


                              #44


                              Kaks värsket episoodi väljas, saab kuidagi selle palaviku and shit üle elatud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                https://twitter.com/tussisoojad

                                Kaks värsket episoodi väljas, saab kuidagi selle palaviku and shit üle elatud.
                                mage pask

                                Kommentaar

                                Working...
                                X