320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portugal - Eesti 08.06.2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Portugal - Eesti 08.06.2016

    Vahi värki, C. Ronaldo ja Portugal kontrollivad oma vormi EM´iks viimasena Eesti vastu!

    8. juunil ehk kaks päeva enne Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri algust toimub Portugal - Eesti maavõistlus. Tegemist on maailma edetabelis 7. kohal asuva Portugali viimase maavõistlusega enne suurturniiri. Matš peetakse Portugalis, täpne toimumiskoht on selgumisel.

    "Mul on väga hea meel, et meie maavõistluste graafik on paigas ja viimase vastasena enne tähtsat EM-finaalturniiri võõrustame just Eestit," lausus Portugali koondise peatreener Fernando Santos.

    EM-finaalturniiril on Portugali vastasteks 14. juunil Island, 18. juunil Austria ja 22. juunil Ungari. Portugal on jõudnud ühel korral EM-finaali ning kolmel korral on koondise tee lõppenud poolfinaalis. MM-finaalturniiril on neil ette näidata pronks ja neljas koht.

    Eesti ja Portugal on omavahel vastamisi olnud 7 korda, neist 6 korda valiksarjas. Viimati mängiti 2009. aastal A. Le Coq Arenal, kus Mart Poomi lahkumismatš lõppes 0:0 viigiga.

    "Mängime mai lõpus ja juuni alguses neli kohtumist, kus meie vastased on Leedu, Andorra, Läti ja Portugal. Tegemist on väga hea ettevalmistusega sügisel algavaks uueks valiksarjaks. Kõigi mängude vahel on vähemalt kaks puhkepäeva, enne kohtumist Portugaliga on neid kolm," lausus Eesti koondise peatreener Magnus Pehrsson.

    Eesti koondise kalender 2016 hetkeseisuga (algusajad Eesti aja järgi)

    06.01.2016 Rootsi - Eesti 1:1 (Abu Dhabi)
    24.03.2016 kell 19:00 Eesti - Norra (A. Le Coq Arena)
    29.03.2016 kell 19:00 Eesti - Serbia (A. Le Coq Arena)
    29.05.2016 kell 19:00 Leedu - Eesti (Leedu, Balti turniir)
    01.06.2016 kell 19:00 Eesti - Andorra (A. Le Coq Arena*)
    04.06.2016 kell 19:00 Eesti - Läti (Pärnu*, Balti turniir)
    08.06.2016 Portugal - Eesti (Portugal, maavõistlus)
    31.08.2016 kell 19:00 Eesti - Malta (A. Le Coq Arena)
    06.09.2016 kell 21:45 Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti (Zenica, MM-valikmäng)
    07.10.2016 kell 21:45 Eesti - Venemaa (A. Le Coq Arena)
    10.10.2016 kell 21:45 Eesti - Kreeka (A. Le Coq Arena, MM-valikmäng)
    09.11.2016 Maavõistlus
    13.11.2016 kell 21:45 Belgia - Eesti (Belgia, MM-valikmäng)

    *Eesti – Läti ja Eesti – Andorra maavõistluste toimumispaigad on esialgsed


    jalgpall.ee
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    #2
    Ilus, saab põhikoosseisuga Portugaliga madistada.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Ilus, saab põhikoosseisuga Portugaliga madistada.
      jaalo kiidab heaks.
      Tegelikult tahaks võimalikult kiiresti teada saada, kus mäng täpsemalt toimub. Paar päeva hiljem niikuinii Prantsusmaale minek ja äkki põikaks läbi enne.

      Kommentaar


        #4
        Päeva parim uudis, 7 juunil algab puhkus Portugalis. Kindel mängule minek igal juhul

        Kommentaar


          #5
          27. maiks pakuti Montevideosse mängu Uruguaiga, aga Balti turniiri tõttu tuli ära öelda:

          Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak selgitab 8. juunil toimuva Portugal - Eesti maavõistluse sündimise tagamaid ja räägib Eesti koondise lähituleviku plaanidest.

          Kommentaar


            #6
            Egas midagi, võidame ära.

            Kommentaar


              #7
              Eesti - Portugal

              Kas keegi oskab öelda palju võiks olla umbekaudselt 08.06 toimuva mängupileti hind?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas abc1995 Vaata postitust
                Kas keegi oskab öelda palju võiks olla umbekaudselt 08.06 toimuva mängupileti hind?
                hea küsimus. kui nüüd vaadata viimast Portugal-Belgia mängu, mis toimus Leirias 23000 inimest mahutaval staadionil, siis seal müüdi viimased 1000 piletit hinnaga 5-10 eurot. Meie mäng on 65000 inimest mahutaval Estadio da Luzil. Võib olla mängu tähtsuse tõttu (EM-ks otsene üks viimastest ettevalmistustest) võivad nad muidugi hinda tõsta.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Selline hind sobiks ideaalselt , aga jah eks näha ole kui nende jalgpalliliit pileti hinnad avalikustab. Sellist asja küll ei tohiks olla et nende piletite avalikustamist peab paaniliselt jälgima? Selles mõttes siis et need piletid kõik välja müüakse.

                  Kommentaar


                    #10
                    raske hinnata. kuna tegu väidetavalt viimase mänguga enne EM-i siis kindlasti on ka see kohtumine suure tähelepanu all, kindlasti tuleb palju portugallasi omasid EM-le saatma. Ses suhtes panustaks pigem EJL-le eraldatavatele piletitele
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui palju inimesi läbi EJL-i pileteid ostnud on? Mina ostsin neli.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Kui palju inimesi läbi EJL-i pileteid ostnud on? Mina ostsin neli.
                        Ma ei usu, et on palju. Mina küsisin eile, siis öeldi, et u 25. Ise võtsin 27 piletit! Nii, et nats meid ikka on

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas raivar Vaata postitust
                          Ma ei usu, et on palju. Mina küsisin eile, siis öeldi, et u 25. Ise võtsin 27 piletit! Nii, et nats meid ikka on
                          Neli piletit pidi per kärss olema ju?

                          Kommentaar


                            #14
                            Mulle küll keegi midagi ei öelnud - saatsin kõikide andmed ja oligi korras!

                            Kommentaar


                              #15
                              Baranovi pealt käriseb täna, vähemalt 3.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X