320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edaspidi saan öelda, et ma olen vegan. Lihtsalt väga halb ja patune vegan.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Edaspidi saan öelda, et ma olen vegan. Lihtsalt väga halb ja patune vegan.

      Mv selline ajakiri reaalselt olemas...

      Aga noh puhas ajupesu propaganda

      Piima tarbimine Usa-s aina kahaneb, taimed on paremad igas asjas kui liha, sul on aids söö juurikaid saad terveks, vabariigi aastapäeval söö taimi

      Kedagi ei huvita, et sa alguses ei suuda totaalselt vegan olla peaasi, et pihta hakkaksid kuskilt, et ikka klanniga liituksid.

      Panen parem PBK uudised käima.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Edaspidi saan öelda, et ma olen vegan. Lihtsalt väga halb ja patune vegan.

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Aga selveris on partnerkaardiga tasuta Vegan ajakiri... 😀

          Kommentaar


            Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
            Aga selveris on partnerkaardiga tasuta Vegan ajakiri... ��
            Igaks petteks küsin, et kas see kõlbab kaminasse ikka ka tule hakatuseks?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Igaks petteks küsin, et kas see kõlbab kaminasse ikka ka tule hakatuseks?
              Ma hoiaks suveks kui süütevedelik otsas, et grillimata ei jääks.

              Kommentaar


                Oleks ajaloorumbriik ja ristsõna ka, oleks Eesti parim ajakiri.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Edaspidi saan öelda, et ma olen vegan. Lihtsalt väga halb ja patune vegan.

                  Ei ole nende intervjuud lugenud. Aga kui mõte on "oma tarbimist jälgida", siis olen poolt.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Is Your Sperm Vegan-Friendly?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ei ole nende intervjuud lugenud. Aga kui mõte on "oma tarbimist jälgida", siis olen poolt.
                      Lugesin intervjuu läbi. Piff näiteks ütles, et ta keelduks ajastufilmis mängimisest, kui tal tuleks hobusega ratsutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Lugesin intervjuu läbi. Piff näiteks ütles, et ta keelduks ajastufilmis mängimisest, kui tal tuleks hobusega ratsutada.
                        Kass ta põhjendas ka, mis seos sellel veganismiga on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Kass ta põhjendas ka, mis seos sellel veganismiga on?
                          Lihtne, hobust kasutatakse ära.

                          Üllatavalt tore uudis, ilmselt on oodata piimafirmade kinni makstud artikleid järgneva kuu jooksul

                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Lugesin intervjuu läbi. Piff näiteks ütles, et ta keelduks ajastufilmis mängimisest, kui tal tuleks hobusega ratsutada.
                            Kui sa tundmatu skängina hakkad selliseid tingimusi eesti filmimaastikul seadma, siis ime ka pole, et oled täiesti tundmatu ning 40 aasta pärast saad Eesti Teatri 9 kategooria teenetemärgi ja parimaks rolliks jääb kuskil Endlas Kass Arturis 3 minutiline paigalseismine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Lihtne, hobust kasutatakse ära.

                              Üllatavalt tore uudis, ilmselt on oodata piimafirmade kinni makstud artikleid järgneva kuu jooksul

                              https://tervis.postimees.ee/6901833/...205.1563660753
                              Huvitav, ma olen aru saanud, et paljudel veganistidel on endal ka koduloomad, nt koerad. Kui aga koer valvab maja või teda mingil moel dresseeritakse, siis samamoodi ju kasutatakse ära?
                              See selleks, lugesin Ekspressist artiklit taimetoitlastest kui nuhtlusest erinevate toitlustusasutuste jaoks ja imestasin, miks nad üldse viitsivad vaeva näha ja käputäie fanaatikute pärast omaenda elu nii raskeks teha? Kui veganiste on ca 3% siis pole ju justkui pointi meeleheitlikult võimelda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Huvitav, ma olen aru saanud, et paljudel veganistidel on endal ka koduloomad, nt koerad. Kui aga koer valvab maja või teda mingil moel dresseeritakse, siis samamoodi ju kasutatakse ära?
                                See selleks, lugesin Ekspressist artiklit taimetoitlastest kui nuhtlusest erinevate toitlustusasutuste jaoks ja imestaksin, miks nad üldse viitsivad vaeva näha ja käputäie fanaatikute pärast omaenda elu nii raskeks teha? Kui veganiste on ca 3% siis pole ju justkui pointi meeleheitlikult võimelda?
                                Kui 3 veganit tulevad sulle restosse või kohvikusse ja ei leia vegan menüüd, siis nemad ja nende tuttavad lennutavad kohe mõnuga su reitingud täiesti alla igalpool tripadvisorites,facebookides jms kohtades. Seda on praktikas juhtunud nii rõvedalt palju, et kui suvaline toidukoht tahab ikkagi turunduslikusest kasu lõigata, siis tal peab olema vegan asju menüüs vastasel korral tambitakse ta maapõhja ning välismaalased on nendes reitingutes jubedalt kinni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X