320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    mõtle kui 'veganvastased' saaks aru, et üle poole nende toidust moodustub vegantoit.
    See on küll väga loll argument. See on sama nagu mingi Moslemist enesetapu terrorist ütleks, et kui kristlased saaksid aru, et ma võin kaubamajas mõne Moslemi ju ka õhku lasta.

    Kommentaar


      Linnupojal oleks küll aeg aru saada, et neid tõsiuskseid veganlusevastaseid leiab ehk vaid kuskilt vanadekodust. Siin saad sa tuld ikka pigem seepärast, et sa viid diskussiooni umbes sellisele tasemele:

      Algselt postitas mingi suvaline kasutaja
      Millises marinaadis šašlõkk kõige parem on?
      Algselt postitas Linnupoja
      AGA MINA OLEN VEGAN JA MESSI ON KA VEGAN JA AGÜERO ON KA VEGAN JA ÜLEÜLDSE KUI SA VEGAN OLED, SIIS SU SPORDIVIGASTUSTE ARV VÄHENEB 463985632951863982582648% VÕRRA!!!!!!!!!!!!!
      Ja see on faking häiriv.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Linnupojal oleks küll aeg aru saada, et neid tõsiuskseid veganlusevastaseid leiab ehk vaid kuskilt vanadekodust. Siin saad sa tuld ikka pigem seepärast, et sa viid diskussiooni umbes sellisele tasemele:





        Ja see on faking häiriv.
        Äkki on sul endal mingid sügavamad probleemid? Mingi vend kirjutas et ou kutid mis karnivoordieedist arvate eheheheh, tänu sellele see teema hetkel aktiivne on. Soccernet.ee on ilus uudis kus pealkirjas mainitakse vegandieeti jalgpalluril ja tõin selle siin lihtsalt välja.

        Ainukesed kes diskussiooni taset kuhugi alla viivad on inimesed kes ei saa aru millest kirjutatakse ja kukuvad vastama ilma aru saades mis keegi öelnud on või öelda tahab.

        Arvestades meie sitta klimat on kohe kindlasti võimalus otsida lahendusi, dieet on spordi väga suur osa, kas see aitab või mitte pole minu asi välja uurida, aga see on kindlasti üks võimalus kus palju võita võib olla.

        Kohe kindlasti on minu postitused need siin mis mingit taset alla viivad, eks
        "Aga, kas neelavad siis? Pole ise kunagi ühegi vegan naisega tahtnud lähedasemaks saada. Pärast armud ära ja tekib midagi tõsist. Tra siis sööd terve elu neid falafele."
        "See sprodiveganlus üldse mingite suurte sojakorporatsioonide vandenõu idu sisse süstitud läbi jalgpallurite inimestesse."

        Ja lisaks ära, et neid ei pea vanadekodust otsima kes on ilged vastased, neid on kohutavalt palju absoluutselt igas vanuses.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Äkki on sul endal mingid sügavamad probleemid? Mingi vend kirjutas et ou kutid mis karnivoordieedist arvate eheheheh, tänu sellele see teema hetkel aktiivne on. Soccernet.ee on ilus uudis kus pealkirjas mainitakse vegandieeti jalgpalluril ja tõin selle siin lihtsalt välja.

          Ainukesed kes diskussiooni taset kuhugi alla viivad on inimesed kes ei saa aru millest kirjutatakse ja kukuvad vastama ilma aru saades mis keegi öelnud on või öelda tahab.

          Arvestades meie sitta klimat on kohe kindlasti võimalus otsida lahendusi, dieet on spordi väga suur osa, kas see aitab või mitte pole minu asi välja uurida, aga see on kindlasti üks võimalus kus palju võita võib olla.

          Kohe kindlasti on minu postitused need siin mis mingit taset alla viivad, eks
          "Aga, kas neelavad siis? Pole ise kunagi ühegi vegan naisega tahtnud lähedasemaks saada. Pärast armud ära ja tekib midagi tõsist. Tra siis sööd terve elu neid falafele."
          "See sprodiveganlus üldse mingite suurte sojakorporatsioonide vandenõu idu sisse süstitud läbi jalgpallurite inimestesse."

          Ja lisaks ära, et neid ei pea vanadekodust otsima kes on ilged vastased, neid on kohutavalt palju absoluutselt igas vanuses.
          Huvitav kui kaua läheks Inglismaa kohtunikel vaja vegandieeti?

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Segan korra vahele. Neelan parasjagu (omnivoor, nagu ma olen) Rait Rataseppa raamatut ja ta räägib sellest, et tema ainus eesmärk on pidev areng ning igal aastal katsetab midagi uut aasta aega. Kui siis tulemusi ei tule, siis võtab jälle midagi uut ja jätab mittetoimiva kõrvale. Aastal 2013 katsetas veganlust, mis ei olnud tema jaoks väga drastiline üleminek, sest suur lihasööja pole ta kunagi olnud. Aastaga sai selgeks, et see ei aita teda edasi, lisaks oli tal B12 defitsiit. Tõi menüüsse tagasi muna ja piima ning defitsiiti enam pole ning tulemused paranesid.

            Võite jätkata.
            huvitav palju farmi piim maksis talle selle vale eest?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              huvitav palju farmi piim maksis talle selle vale eest?
              Selline postitus viib nüüd küll taset alla

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                huvitav palju farmi piim maksis talle selle vale eest?
                A palju sulle luunja kurk maksab?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Selline postitus viib nüüd küll taset alla
                    mingi sisemine äng mu vastu või niisama purjus?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      mingi sisemine äng mu vastu või niisama purjus?
                      Cmon düüd mulle juba korra tundus, et sa äkki tõesti saab lõõpimisest aru, aga tundub, et mitte.

                      Aga las ma teen sulle puust ja punaseks ette:

                      Kronoloogilises järjekorras, et ehk sa lõpuks saad aru, et kõik ei võta sind koguaeg tagant

                      1) Ma tegin kaks nalja (vähemalt endaarust) vegannaiste ja sojakorporatsioonide kohta

                      2) Sina tsiteerisid neid ning ütlesid enda kaitseks, et sinu postitused ei vii taset alla

                      3) Siis sa vist said peale 5 tundi vegeteerimist aru, et ma ikka vist lõõpisin ja nüüd tegid hea suunatud nalja ,,palju farmi piim talle maksta võis,,

                      4) Ma olin tõesti õnnelik, et kas sa lõpuks suudad ka reaalselt asju chillilt võta ning tajud ära, et keegi ei torgi sind

                      5) Rõõmuhetk kestis 5 minutit kuni tuli täielik skänk postitus, millega sa tõmbasid alla kogu uskumuse, et sa suudad vahest aru saada millestki muust peale isiklike rünnakute ja sellest, et veganlus parandab mõttetööd

                      See post oli full vegan ning ma hetkel ei keppinud ühtegi kiisupoega? perse.

                      Kui sa ei usu eelmisi postitusi mine vaata Varist üle

                      Peace!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Cmon düüd mulle juba korra tundus, et sa äkki tõesti saab lõõpimisest aru, aga tundub, et mitte.

                        Aga las ma teen sulle puust ja punaseks ette:

                        Kronoloogilises järjekorras, et ehk sa lõpuks saad aru, et kõik ei võta sind koguaeg tagant

                        1) Ma tegin kaks nalja (vähemalt endaarust) vegannaiste ja sojakorporatsioonide kohta

                        2) Sina tsiteerisid neid ning ütlesid enda kaitseks, et sinu postitused ei vii taset alla

                        3) Siis sa vist said peale 5 tundi vegeteerimist aru, et ma ikka vist lõõpisin ja nüüd tegid hea suunatud nalja ,,palju farmi piim talle maksta võis,,

                        4) Ma olin tõesti õnnelik, et kas sa lõpuks suudad ka reaalselt asju chillilt võta ning tajud ära, et keegi ei torgi sind

                        5) Rõõmuhetk kestis 5 minutit kuni tuli täielik skänk postitus, millega sa tõmbasid alla kogu uskumuse, et sa suudad vahest aru saada millestki muust peale isiklike rünnakute ja sellest, et veganlus parandab mõttetööd

                        See post oli full vegan ning ma hetkel ei keppinud ühtegi kiisupoega? perse.

                        Kui sa ei usu eelmisi postitusi mine vaata Varist üle

                        Peace!
                        kui aus olla siis ma alguses täitsa arvasin, et väike nalts, aga ma isegi ei mäleta enam miks ma enda arvamust muutsin. kirjakeeles on veits keerulisem aru saada kas see on mingi joke või mitte.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          A palju sulle luunja kurk maksab?
                          Krt, ma pole kindel, kas Luunja kurk ikka vegan on.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Krt, ma pole kindel, kas Luunja kurk ikka vegan on.
                            arvestades seda praegust hinda neil, siis seal peab tõesti mingi imerohi sees olema.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Mis siis saab kui pühendunud veganil diagnoositakse paeluss?Lihtsalt maha tappa elavat olendit ei ole nagu ilus...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Mis siis saab kui pühendunud veganil diagnoositakse paeluss?Lihtsalt maha tappa elavat olendit ei ole nagu ilus...
                                elad õndsalt sümbioosis, ilus ju!
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X