320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Inimene läheb katsetele omal valikul.
    Aga kui loom paberile alla kirjutab, et on nõus?

    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Aga kui elektrit toodame lehmapeerust/sõnnikust, siis panete tuled kustu?

      Kommentaar


        Mis häda on taimsetele toitudele panna loomsete toitude nimesid? Kotlett, omlett, muna jne..

        Kommentaar


          just, kummaline. aga no ju ei osata seda muidu ostjale selgeks teha, mis junn see on. mis letis ja pakis parajasti on või mida maitselt ja mõnelt teiselt omaduselt peaks meenutama.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            just, kummaline. aga no ju ei osata seda muidu ostjale selgeks teha, mis junn see on. mis letis ja pakis parajasti on või mida maitselt ja mõnelt teiselt omaduselt peaks meenutama.
            milles küss..kirjutad pakendile seda mis seal sees on. peet, tofu, porgand...

            Kommentaar


              veganid peaksid siis toetama ka põlevkivienergiat/fossiilseid kütuseid, kuna põlevkivi on mingi vetika ja bakteri koosmoodustis ja neft on mädanenud taimed.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mis häda on taimsetele toitudele panna loomsete toitude nimesid? Kotlett, omlett, muna jne..
                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                just, kummaline. aga no ju ei osata seda muidu ostjale selgeks teha, mis junn see on. mis letis ja pakis parajasti on või mida maitselt ja mõnelt teiselt omaduselt peaks meenutama.
                Kirjutan kahe käega alla. Ükspäev läksin meil sööklasse, tahtsin kõhu täis saada ja mida näen- pakutakse kartulikotlete. Mis kuradi nüüdisleiutis see veel on? Lugesin koheselt kohvikudaamidele sõnad peale, et ärgu hakaku oma veganpaska mulle peale ajama ning kotlet ja vorst on siiski lihatooted. Lähen järgmine päev söökla ja mida ma näen. Nagu nimme pakutakse mingit asja nimega tanguvorstid. Mul tõmbas silme eest täiesti mustaks ära, sülitasin vorstidesse ja sõimasin kõik läbi, et nad mulle selliselt vegantoitu peale suruvad. Tanguvorstid? Kurat võtaks, mida need veganid järgmiseks välja ei mõtle!

                Kommentaar


                  Pane tähele - varsti asendatakse su kohvikudaamid isehakanud muttidega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kirjutan kahe käega alla. Ükspäev läksin meil sööklasse, tahtsin kõhu täis saada ja mida näen- pakutakse kartulikotlete. Mis kuradi nüüdisleiutis see veel on? Lugesin koheselt kohvikudaamidele sõnad peale, et ärgu hakaku oma veganpaska mulle peale ajama ning kotlet ja vorst on siiski lihatooted. Lähen järgmine päev söökla ja mida ma näen. Nagu nimme pakutakse mingit asja nimega tanguvorstid. Mul tõmbas silme eest täiesti mustaks ära, sülitasin vorstidesse ja sõimasin kõik läbi, et nad mulle selliselt vegantoitu peale suruvad. Tanguvorstid? Kurat võtaks, mida need veganid järgmiseks välja ei mõtle!
                    No Malle peab ka ajaga kaasas käima ju

                    Kommentaar


                      Mida te jaurate siin...laske inimestel oma elu elada.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        kartulikotlett on salakaval vaenlane ju vegani jaoks, sealt võib teda pahaaimamatut rünnata muna ja juust.vähemalt vanasti need olid retseptis sees.

                        Kommentaar


                          Common sense.

                          Kommentaar


                            Kuidas on lood laboris kasvatatud lihaga? Ikka ei söö?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Kuidas on lood laboris kasvatatud lihaga? Ikka ei söö?
                              Ma arvan, et huvist võib proovida küll, aga kui oled aastaid elanud ilma lihata, siis pole väga vajadust ju alustada.
                              Aga uusveganitele kindlasti lisanduks menüüsse, või kergendaks üleminekut vms.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X