320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantslased välisliigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    ega olegi ja mul meenuks nagu( võib olla eksin, mingit kinnitust ei hakanud otsima), et rami on teatanud kunagi, et ei soovigi seda teha.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      ega olegi ja mul meenuks nagu( võib olla eksin, mingit kinnitust ei hakanud otsima), et rami on teatanud kunagi, et ei soovigi seda teha.
      Noh, jaanuaris ütles ühes intervjuus, et ta ei saa aru, miks Deschamps teda kutsunud pole. Tunnistas, et Varane ja Koscielny on väga head, aga arvas, et nende järel tulevasse seltskonda võiks ta küll mahtuda, kui keskkaitsjatest rääkida. Olevat ka enne Sevillasse siirdumist DD-le helistanud ja küsinud nõu, et mis klubi ta peaks valima - oli tal pakkumine ka Lyonilt, Milanilt ja rahakas pakkumine Türgist - kui ta tahaks veel tulevikus koondisesse pääseda. Ilmselt Deschamps siis soovitas Sevillat, kes pakkus sportlikus plaanis parimat.

      Ma igapäevaselt Sevillat küll ei vaata, aga minu isiklikust listis on temast eespool kindlasti Varane, Koscielny, Zouma, Umtiti, noored "hispaanlased" Lucas Hernandez (jättis kustumatu mulje CL-i mängudes Barcaga) ja Laporte, Mangala ning ilmselt ka Mathieu ja Perrin. Mitte kuidagi ei kipu mahtuma...

      Edit: dopingupatust ei arvestanud.

      Kommentaar


        #33
        ju ajasin kellegagi sassi, aga muidu täiesti nõus küll, et ruumi lihtsalt pole. sai kunagi oma aja ära, kui valik kehvem oli, aitab küll

        Kommentaar


          #34
          Tsinjakk lõi 2 ja andis söödu 3:0 võidumängus.

          Kommentaar


            #35
            Parimaks võõrsil pallivaks mängumeheks valiti oodatult, ja ma julgeks öelda ka, et teenitult Antoine Griezmann.



            Prantslastest väravaküttide tabelist rääkides, siis nädalavahetuse kangelaseks osutus Alexandre Lacazette, kes Monaco vastu virutas kübaratriki ja kasvatas oma väravatearvu 21 peale.

            Kommentaar


              #36
              Gameiro on lisaks liigale ka karikasarjades korralikult löönud, kokku 30 kolli (16+14) hooajal.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                #37
                vaatan setantast belgia liigat ja club brugge postide vahel seisabtuttava nimega mees- ludovic butelle, kes siis ka belgia meistriks tuleb.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  vaatan setantast belgia liigat ja club brugge postide vahel seisabtuttava nimega mees- ludovic butelle, kes siis ka belgia meistriks tuleb.
                  Nii on! Pool hooaega aitas mees Angers`t Prantsusmaal esikolmikus hoida, ja mälu järgi oli tal koguni sügisringi järel enim puhtaid pabereid liigas. Rohkem ka, kui Trappil. Belgias muidugi on veel ka paar vooru minna, aga selle tänase haamriga Anderlechti vastu (4-0!), kindlustati meistritiitel (ja CL-i alagrupiturniir) pärast 11-aastast vaheaega.


                  Prantslastest saab Belgias tänavu kuldmedali kaela ka keskkaitsja Benoît Poulain, kes alles talvel Brügge ridadega liitus Kortrijkist.

                  Edit: Tiitli võitnud meestest veel rääkides, siis eelmisel nädalavahetusel krooniti endine Valenciennes`i keskkaitsja Nicolas Isimat-Mirin PSV Eindhoveni ridades kahekordseks Hollandi meistriks. PSV-s on mees pigem vahetusmehe rollis.

                  Jeremy Mathieu tasub ka ära mainida, kes samuti teist aastat järjest tuli Barca ridades Hispaania meistriks.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Nii on! Pool hooaega aitas mees Angers`t Prantsusmaal esikolmikus hoida, ja mälu järgi oli tal koguni sügisringi järel enim puhtaid pabereid liigas. Rohkem ka, kui Trappil.
                    Tegelikult oli Trappil natuke rohkem nullimänge Ligue1 tolleks hetkeks. Trappil oli 10 ja Butelle'l oli 9 clean sheet'i.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                      Tegelikult oli Trappil natuke rohkem nullimänge Ligue1 tolleks hetkeks. Trappil oli 10 ja Butelle'l oli 9 clean sheet'i.
                      Kuna ma sel teemal talvel kirjutasin ja mälusoppi oli salvestunud numbrid 11 (Butelle) vs 10 (Trapp), siis kontrollisin üle ja mälu ei petnud:

                      Butelle 11 : vs Montpellier 2:0, vs Nantes 0:0, vs Gazelec 2:0, vs Troyes 1:0, vs Reims 0:0, vs Bastia 1:0, vs Guingamp 0:0, vs Caen 0:0, vs Lille 2:0, vs PSG 0:0 ja vs Lyon 2:0

                      Trapp 10: vs Lille 1:0, vs Gazelec 3:0, vs Montpellier 1:0, vs Monaco 3:0, vs Guingamp 3:0, vs Rennes 1:0, vs Toulouse 5:0, vs Angers 0:0, vs Nice 3:0 ja vs Caen 3:0

                      Trapp oleks võinud ka sügisringiga 11 puhast paberit koguda, aga Bastia vastu võetud 2:0 võidumängus oli postide vahel Sirigi (Trapp oli ilmselt katki - ei mäleta täpselt).

                      Kommentaar


                        #41
                        ma vaatasin whoscored.com augustist kuni 2015 lõpuni, sealt sain ma sellised numbrid igatahes
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          #42
                          Francefootall nimetas premmi prantslaste top10, üllatuslikult Sagna sinna ei pääsenud.

                          Kante, Payet, Martial, LLoris, Koscielny, Clichy, Cabaye, Coquelin, Zouma, M'Vila
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                            ma vaatasin whoscored.com augustist kuni 2015 lõpuni, sealt sain ma sellised numbrid igatahes
                            Ei tea, millest selline erinevus. Minu info pärineb liiga ametlikult kodulehelt. Vaatasin mäng-mängult veel eraldi üle. Et võta või jäta või kontrolli üle.


                            Suures plaanis suurt vahet pole. Butelle igal juhul tegi hea hooaja esimese poole Angers`s, ja puhtalt statistikat vaadates ka hea teise poole Belgias Brügges, mis siis tipneb liigatiitliga.

                            Edit:
                            Opta tweet detsembri lõpust toetab ka 11 cs-i:

                            Kommentaar


                              #44

                              Kommentaar


                                #45
                                Meistrid


                                Väravalööjad koos karikasarjadega:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X