Vaata hääletusi tulemusi: Imported Poll

Hääletajad
255. Sa ei tohi hääletada
  • Celtic

182 71,37%
  • Rangers

73 28,63%
Lehekülg 57, kokku 59 EsimeneEsimene ... 74753545556575859 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1179
    Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Rangers ja Celtic mõlemad Euroopa Liiga alagruppides. Brendan muidugi tahtis enamat, aga rahad on põhjapool piiri jälle kuidagi kokku kuivanud ning meeskond jäi vajaliku tugevduseta. Aga eks see liiga ongi jõukohasem. Rangers seevastu võib väga rahul olla - ammu pole Euroopas oldud, aga eelringid läbiti tubli rutiiniga. Näeb siis, mida loos toob.
    Nojah ja pühabal siis hooaja esimene derbi ka käes.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Seekord Master sai oma 3p veel kätte, õpipoiss Steven jäi ilma.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Andy Robertson on uus koondise kapten. Ega väga üllatagi, teist tema tasemel mängumeest satsist praegu ei leia.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kui Guardian rehkendused nüüd ei valeta, on shotlannad teinud midagi enneolematut: kindlustanud pääsu naiste MM-ile! Samal ajal kui euroopa meistrid hollandlannad peavad play-offe mängima.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Märgime ära haruldased ajad, nimelt Craig Leveini Hearts jätkab Premieri tipus. Vana hea Steven Naismith skooris täna taas 2:1 võidumängus Aberdeeni üle. Nii on neil jätkuvalt Celticu ees kolmepunktine edu. Kauaks seda rõõmu jätkub?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ometi kord aeg ka Shoti koondise sõpradel rõõmustada. Pärast Albaania purustamist saadi täna ka Iisraeliga hakkama ning tänutäheks tõus kõrgemale Rahvuste Liigas ja koht Euro 2020 play-offis. Täna oli kaks kangelast: James Forrest, kes lõi fenomenaalse kübara ning Allan McGregor, kes võttis ära lõpus Hemedi supervõimaluse viigistamiseks.
    Alex McLeish võib rõõmustada - raskelt alanud sügis lõpetati suure peoga ja tulevik paistab taas rõõmsam.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Nagu oligi arvata, algas Heartsi kiire allakäik ja nüüd on hoopis Rangers liigat juhtimas. Sel hooajal on päris kaua põnev. Brendan Rodgersi Celtic seevastu on tõeline tiitlimasin. Kahe aastaga on kodumaal võidetud kõik mis võimalik - nüüd siis taas üks liigakapp juurde. Aberdeen 1:0 uppi.
    Koondis sai ränga reisikalendri ning kuueliikmelise alagrupi. Saab sõita nii Venemaale kui Kasahstani. Venelaste allakäik peaks pärast kodust MM-i vaikselt algama, nii et kes teab. Belgia on muidugi liig mis liig. Play-off õnneks tagataskust võtta.

Pihtas, põhjas, surnud! Kasutaja piimamees avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nagu oligi arvata, algas Heartsi kiire allakäik ja nüüd on hoopis Rangers liigat juhtimas. Sel hooajal on päris kaua põnev. Brendan Rodgersi Celtic seevastu on tõeline tiitlimasin. Kahe aastaga on kodumaal võidetud kõik mis võimalik - nüüd siis taas üks liigakapp juurde. Aberdeen 1:0 uppi.
    Koondis sai ränga reisikalendri ning kuueliikmelise alagrupi. Saab sõita nii Venemaale kui Kasahstani. Venelaste allakäik peaks pärast kodust MM-i vaikselt algama, nii et kes teab. Belgia on muidugi liig mis liig. Play-off õnneks tagataskust võtta.
    Kuigi Hearts-Rangers tulemus oli mulle meeldiv, siis kodusatsist on täiega kahju. McGregor tassis alguses Rangersit korralikult + Morelos lõi võiduvärav selgest suluseisust + Scott Artfield on full retard.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Back to the past ehk Neil Lennon on Celticu vana uus boss. Liigas pole ammu punkte kaotatud ja vahe Rangersiga juba 8 punkti. Pole paha koht jätkata. Nädalavahetusel kohtutakse karikas Lennoni senise tööandja Hibernianiga.

Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Back to the past ehk Neil Lennon on Celticu vana uus boss. Liigas pole ammu punkte kaotatud ja vahe Rangersiga juba 8 punkti. Pole paha koht jätkata. Nädalavahetusel kohtutakse karikas Lennoni senise tööandja Hibernianiga.
    Kas neil polnud mitte eesotsas Rodgers? Miks temast lahti õeldi, kui tabel ilus on?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Kas neil polnud mitte eesotsas Rodgers? Miks temast lahti õeldi, kui tabel ilus on?
    Ma ei tea, kas see on trollimine, aga igaks juhuks ütlen, et Rodgers on nüüd Leicesteri manager.

Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ma ei tea, kas see on trollimine, aga igaks juhuks ütlen, et Rodgers on nüüd Leicesteri manager.
    Ausõna ei olnud teadlik!

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

"I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mis juhtus?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kuigi San Marinot küll võideti, on see asjaolu fakt, et Kasahstani ja San Marino mängude järel on väravatevahe negatiivne.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Šotlased võiksid keskväljal Flecki proovida, see asi neil selgel praegu ei tööta ja vajab mingeid muutuseid.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tulemus, millisest lähiminevikus keegi unistadagi ei osanud: Scotland Women 1, Brazil Women 0. Kena sammuke MM-iks valmistumisel.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

McLeish heideti üle parda. Näeb, kas FA võtab nüüd ometi kätte ja toob asjatundmust koondise etteotsa või minnakse järgmise kodumaise ex-mängija järele.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud