320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šoti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Converse Vaata postitust
    Celtic 9 - 0 Aberdeen

    mõlemad tiimid mängisid 10'kesi alates 40-dast minutist.
    tulemus nagu eesti liigast
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Tüüpiline Walter Smith eile. Ainult oma puuri puhtana hoidmisest lähtuvalt: isegi kodus. Ses mõttes väga sarnane varem sügisel Manchesteris peetud mänguga. Seekord kui oleks tulnud võita, saadi hoopiski tappa. Aga eks Euroopa Liiga ongi rohkem Rangersi koht.
      Aga puhtalt selle TV6 viripilli pärast, kes pidevat shotlaste üle vingus, oleksin väga siniste väravat näha tahtnud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        need krdi shotlased on ju kõige hullemad puujalad üldse, et see niiöelda kriitika ja virisemine oli päris õigustatud. No see on muidugi arusaadav et ei osata, aga kui sa ikka ainult 2 mehega ründesse lähed (NB 3p oli vaja!) siis on tõesti tunne, et meestele on ikka väga vastumeelt see palli mängimine ja väravate löömine.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          need krdi shotlased on ju kõige hullemad puujalad üldse, et see niiöelda kriitika ja virisemine oli päris õigustatud. No see on muidugi arusaadav et ei osata, aga kui sa ikka ainult 2 mehega ründesse lähed (NB 3p oli vaja!) siis on tõesti tunne, et meestele on ikka väga vastumeelt see palli mängimine ja väravate löömine.
          ära aja segast. smith läks kaitsma õigustatult (olgu see vaatajate jaoks ilus või mitte). Manku värav oleks rangersi lootused täiesti kustutanud, sest kaks väravat oleks ime juba olnud nende jaoks (eriti edu puudumisel). kuni taga null püsis, siis oli olemas ka võimalus läbiussimunni enda värav ära lüüa (karistuslööke oli. isegi nurgalööke oli.). Manku kaitset peab kiitma lihtsalt. igasugune mängu avamine, oleks toonud midagi 7:1 sarnast ehk smith polnud nii loll, kui mõni härra roomast....

          PS! laupäeval saab rangers väga hea õppematerjali asjade kohta, mida oleks pidanud veidi paremini tegema

          Kommentaar


            Sa muidugi mõtled üht teist härrat Romast, aga meie praegune pealik ütles pärast Bayernile kaotamist (ja mänguliselt jubedat turaka saamist), et oleks viiki jäänud, nimetaksid teda kõik geeniuseks. Niiet otseloomulikult võtan sõnad tagasi ja nimetagem Smith nüüd Sir-iks või kuningaks või hõimupealikus või mis iganes monarhid seal shotimaal poleks. Ja katsus sa siit kuidagi välja lugeda, et arvan, et Rangers oleks pidanud lahtiselt mängima.

            Kommentaar


              Ajakirjanduse väitel on hetkel Seattle Soundersis mängiv Freddie Ljungberg lähedal üleminekule Celticusse. Eks paistab, kas neist saavad ka Pareikoga klubikaaslased.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                FC Dundee, asutatud 1893, hakkab 2010 vaikselt otsi kokku tõmbama. Raha jätkub veel jõuludeni, siis on praeguse seisu jätkudes kõik. Link.
                aastalõpp siis käes.Kas klubi rabeleb ennast sellest pasast välja?palju neil punkte maha võeti?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  aastalõpp siis käes.Kas klubi rabeleb ennast sellest pasast välja?palju neil punkte maha võeti?
                  25 punkti miinust, aga hetkeseisuga vist isegi ronivad administratsioonist välja. Poolpaljaste daamidega kalender ja muud tavapärased nipid on natuke tulu ikka toonud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Tänane Old Firm, seekord karikas, oli jälle mõnusalt hullumeelne nagu ikka. Kiire koll, kaks punast, palju kõva võitlust, samas mitte midagi toorest. Eriti sümpaatne oli Celtic vähemusse jäänuna. Ja muidugi Scott Brown vs c*nt-Diouf, mis tipnes klassikalise in-your-face selebratsiooniga 2:2 värava järel. Lõpuks aga ikka viik ja kordusmäng, mis tähendab, et kuna märtsis on veel tulekul ka omavaheline liigakarika finaal, kohtutakse sel hooajal kokku lausa seitse korda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Who -- or what -- tripped El Hadji Diouf? (10 lehekülge rõõmu reede õhtusse, peaosas kõigi lemmik)

                      Kommentaar


                        Mis eilses järjekordses Old Firmis ja selle ümber toimus, paneb küll Shoti jalgpallijuhtide mõistlikkuses kahtlema. Jalgpall ise on omavahelise vihavaenu kõrval aina enam teisejärguline. Õige kahju on sellest kõigest - arvestades, et osatakse ju endiselt ka mängida nagu Rangersi äsjane euroedu Sportingu vastu näitas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mis eilses järjekordses Old Firmis ja selle ümber toimus, paneb küll Shoti jalgpallijuhtide mõistlikkuses kahtlema.
                          Ja näitab taaskord ära, milline rõve pisike punapäine c*nt on Neil Lennon.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Ja näitab taaskord ära, milline rõve pisike punapäine c*nt on Neil Lennon.
                            Mille poolest ta nüüd rohkem c*nt on kui McCoist või see v*tunägu Diouf? Emotsioonid on nendes mängudes alati kõrgel olnud, peaaegu kõik tahavad kõigile midagi tõestada. Ja tõele au andes on sellel hooajal omavahelistes mängudes saanud päris hoogsat ja tempokat vutti näha. Natuke suureks on need paar väikest rüselemist puhutud, minu meelest. Ainuke tõesti häbiväärne juhtum oli eile see, kui Bougherra kohtunikul kaarti käest üritas rebida, aga sealgi rahustasid oma mehed ta kiirelt maha.

                            Aga eks teine asi on muidugi see, mis toimub staadioni ümber ja rahva seas. Samas olen pigem nõus selle arvamusega ja ei pea õigeks, et kõiki jamasid üritatakse jalgpalli kaela määrida:

                            The Scottish justice secretary, Kenny MacAskill, said the violence has more to do with alcohol and is less about football.

                            He said: "There is a deep-rooted and unacceptable social issue involved – which has a great deal to do with Scotland's damaging relationship with alcohol, and little to do with football. The issue is far wider than clubs and the game. It is about a culture of violence fuelled by alcohol. By all means drink responsibly and safely but do not get drunk, get violent, assault your partner or anyone else – the message is that any such conduct is utterly shameful and unacceptable."
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kas sa vincent arvad, et Glasgow klubide täiesti hullunud "rivaliteet" väljakul aitab kuidagi kaasa Shoti jalgpalli arengule, mis ausalt öeldes seisab juba rohkem kui kümme aastat paigal? Olgu öeldud, et nimetet klubide suhtes olen ma täiesti erapooletu, küll aga meeldiks mulle näha mõlema esituses paremat jalgpalli. Mis omakorda aitaks koondist jne
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Minu meelest on pigem ikka seesama vana häda, et kaks klubi on taseme poolest teistel liigakaaslastel siiski üsna selgelt eest ära. Ja sellest siis omakorda tuleneb, et omavahelised mängud kipuvad olema pea ainsad, millest tõelist põnevust leitakse. Nendeks siis kütavad ennast ekstra üles nii mängijad kui ka publik. Ma samas ei näe, et see kohati tõesti jaburaks muutuv kanakiskumine nüüd ka otseselt Šoti jalgpalli arengut pidurdaks, selle põhjused on ikka pigem just seal eelpool viidatud hõredas konkurentsis. Ega Celtic ja Rangers ilmaasjata juba aastaid premmi poole ei piilu. Ja nagu öeldud, minu arust jalgpalli on nende viimastes omavahelistes kohtumistes olnud küll ja veel. Et tulisuse ja mängulise taseme vahel ma siin tegelikult väga suurt seost ei näe.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X