320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šoti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei oleks midagi magusamat, kui näha seda väikset punapead pettununa. Neil Lennon, you´re a twat!

    Kommentaar


      Tõotab huvitavat õhtut. Hearts vs Celtic Edinburghis. Celticu kaotuse korral oleks Rangers meister juba enne viimast vooru. Iga muu tulemus jätab veel asjad nädalalõpu viimaseks vooruks lahtiseks.
      Eilne Dundee U kaotus Rangersile kindlustas Heartsi kolmanda eurokoha, nii et meeskonna motivatsioon täna muidugi küsitav.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ei oleks midagi magusamat, kui näha seda väikset punapead pettununa. Neil Lennon, you´re a twat!
        Mõtlesin avaldada sügavat pettumust selle madalpunkti üle, kuhu shoti jalgpall sel hooajal näikse olevat jõudnud, seda eriti eilse intsidendi valguses, kus Lennonit mängu ajal füüsiliselt rünnatakse. Ja mis ma näen - oranž ordu lõugab ka foorumis. Või on sul mõni mõistlik põhjus siin plärtsumiseks?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          las ma mõtlen...pakun, et õige vastuse on narko?

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Mõtlesin avaldada sügavat pettumust selle madalpunkti üle, kuhu shoti jalgpall sel hooajal näikse olevat jõudnud, seda eriti eilse intsidendi valguses, kus Lennonit mängu ajal füüsiliselt rünnatakse. Ja mis ma näen - oranž ordu lõugab ka foorumis. Või on sul mõni mõistlik põhjus siin plärtsumiseks?
            väga haige

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Või on sul mõni mõistlik põhjus siin plärtsumiseks?
              Jah, ikka. Celtic ja Lennon genereerivad minus tülgastavat antipaatiat Peaks ju nagu piisavalt mõistlik põhjus olema? Kui isegi Heartsi fännid talle kallale jooksevad, siis pole midagi teha.

              Kommentaar


                0-1 1' Kyle Lafferty
                0-2 5' Steven Naismith
                0-3 8' Kyle Lafferty

                ehk õpikunäide Rangersilt, kuidas tuleb viimases voorus tiitlit kindlustada.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Championshipi paremaid mängijaid sel hooajal oli Norwichi paremkaitsja Russell Martin. Usun kindlalt, et tegija ka Premieris. Täna tuleb üsna üllatav uudis, et mees on kutsutud Shoti koondisse juuni alguse mängudeks. Nagu see paljude Shoti, Walesi, Iiri ja Põhja-Iiri koondislastega on, tundub Russelli side Shotimaaga rohkem kui ähmane. Brightonis sündinud ja koolis käinud, kogu karjääri Inglismaal veetnud. Aga küllap siis miski vanaisa...
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Aga küllap siis miski vanaisa...
                    Siiski isa on šotlane, ei ole päris lehma lellepoja teema.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Parajalt uskumatu, aga Shoti liiga alustab ülehomme, 23. juulil! Nii varast algusaega küll ei mäleta. Mõni ime, et treenerid kurdavad: meeskonnad pole veel komplekteeritud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Parajalt uskumatu, aga Shoti liiga alustab ülehomme, 23. juulil! Nii varast algusaega küll ei mäleta. Mõni ime, et treenerid kurdavad: meeskonnad pole veel komplekteeritud.
                        Taustajuttu, et miks nii. Põhiline eesmärk on parandada Šoti klubide konkurentsivõimet eurosarjade eelringides.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Eelmise aasta meister Rangers sai CLi 3. eelringi esimeses mängus Malmölt väga valusa 0-1 kaotuse. Rangers oli üritavam pool, aga löögid eriti raamidesse minna ei tahtnud. Viimastel minutitel oli veel Rangersil mitu võimalust, kuid Melichárek oli tasemel. Seevastu lõi rootslase poolelt Daniel Larsson ühe korraliku pommi ristnurka, täitsa kobe värav oli.

                          Nüüd tuleb Rootsis asjad paika panna.

                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Koledasti meenutab Kaunas 2008 sündmusi.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Mul isiklikult on ikkagi kahju, et Old Firm´i ees lõunapoolse suurliiga uks suletuks jäi. Eks paljud liitumisele vasturääkijad lootsid Šoti klubijalgpalli päästa, aga praeguseks tundub, et 2 lipupaeva on ikka tõsiselt kreeni vajunud (seda nii finantse kui ka rahvusvahelist konkurentsivõimet arvestades).

                              Kommentaar


                                Tänasesse Rangersisse oleks mõistust nagu sõrmkübaraga antud kogu kamba peale. Whittaker, Bougherra, Naismith, täielikud lambad kõik. Naismith veel eriti kõva mees, palliga vastast peksma on kange küll, samas kui ise ei suutnud esimeses mängus kaks korda tühja värava eest sisse panna. Täna muidugi Jelavic pakkus üpris võrdväärse partii, lõi selle ühe värava suurepäraselt ära ja edasi oli täielik amööb seal ees. Ega muidugi Malmö esituses/käitumises ka midagi üleliia ilusat polnud ja Durmaz oleks pidanud teiseks poolajaks juba duši all olema, aga vähemalt suudeti kogu selle rüselemise ja mölisemise vahepeal natuke jalgpalli ka mängida.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X