320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unustamatu Ligue 1 mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16

    Kommentaar


      #17
      "I'll miss him and the league will miss him, because his presence made people abroad talk about the championship," MAPOU YANGA-MBIWA told Foot Mercato. "But he's gone, it's too bad. I'll have to find another person who I can fight on the pitch.


      "I'm kidding – but he's a really great player who left his mark on France."
      ___________

      selliseid vendi (Arter) vist ei mänginud isegi Ligue uhnnn's
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #18
        Unustamatu Ligue 1 mängija ja Zlatan:

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Unustamatu Ligue 1 mängija ja Zlatan:
          Muideks kas keegi arvab ära millises prantslaste muusikavideos on paremal seisev mees osalenud hiljuti? See hit möllas ka igapäev meie raadiojaamades
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            #20


            esimest korda kuulen. õnneks. vist.

            a hea, et tegutseb. pidin just küsima, kas tüüp on juba pankrotis peale Puffyga videotes hängimist, aga tundub, et on sellest enda hustle'i teinud.

            -e- lol, dj djibrilcisse - http://www.digitalspy.com/music/news...sweet-fantasy/
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #21
              Noh viimati kui see mees vutti tagus oli ca. 1 aasta tagasi, mingis x liigas prantslaste saartel. Seal oli tema karjäär pikk vaid 11 minutit. Sai vist vigastada ja põgenes kiiresti tagasi Pariisi. Nüüd jõlgub ringi enamus ajast enda sarnaste ex "jalkastaaridega", käib telesaadetes esinemas, ilmub kuskil videotel vilksamisi ja vahest laulab mõnes laulus paar riimi, a la "Ouuuu jeee...". Korotche sellest elatubki, kui tal veel raha otsas pole
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Jasper
                esimest korda kuulen. õnneks. vist.
                Tõsiselt? Minu raadio kuulamine piirdub hommikul enne tööle minekut Sky + hommikuprogrammiga ja suve algul kuulsin antud laulu päris tihti sealt. Pole ka päris minu muusika maitse, aga sel laulul pole vigagi.

                Mina mäletan Cisse'd veel näiteks episoodiliselt Taxi filmist, kus peaosaline ta Velodrome`ile mängule sõidutas. Tollal mängis ta siis Marseille`s.

                Kommentaar


                  #23
                  Sry ei taha teemat ära solkida, aga vaid näide millega Cissé raha on teeninud juba aastaid
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Tõsiselt? Minu raadio kuulamine piirdub hommikul enne tööle minekut Sky + hommikuprogrammiga ja suve algul kuulsin antud laulu päris tihti sealt. Pole ka päris minu muusika maitse, aga sel laulul pole vigagi.
                    jah. (noh, v-o kuskil olen nii kuulnud, et meelde ei jään'd)

                    ma kustutasin fb's ühe sõbra listist, kuna ta jagas mingit Kivisaare huinjaad.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Noh viimati kui see mees vutti tagus oli ca. 1 aasta tagasi, mingis x liigas prantslaste saartel. Seal oli tema karjäär pikk vaid 11 minutit. Sai vist vigastada ja põgenes kiiresti tagasi Pariisi. Nüüd jõlgub ringi enamus ajast enda sarnaste ex "jalkastaaridega", käib telesaadetes esinemas, ilmub kuskil videotel vilksamisi ja vahest laulab mõnes laulus paar riimi, a la "Ouuuu jeee...". Korotche sellest elatubki, kui tal veel raha otsas pole
                      Puusavigastuse tõttu ta karjäärile eelmine suvi punkti panigi. Minu arvates kurb mitte naljakas. Tervet tema kajääri on igasugu kergemad ja raskemad vigastused varjutanud. Kuulduste kohaselt sai arstidelt abi ja pole päris platsile naasmise mõtteid siiski maha matnud.


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      jah. (noh, v-o kuskil olen nii kuulnud, et meelde ei jään'd)

                      ma kustutasin fb's ühe sõbra listist, kuna ta jagas mingit Kivisaare huinjaad.
                      Vanast harjumusest. Teistes raadiojaamades vahetuvad tegijad tihedamini, kui mõni mees sokke vahetab.



                      Üldiselt ärge heitige







                      Edit:
                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Sry ei taha teemat ära solkida, aga vaid näide millega Cissé raha on teeninud juba aastaid
                      https://www.youtube.com/watch?v=lVY23LwE-ro
                      Ära muretse. Seda teemat ei anna enam rohkem p***e keerata.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        http://i1057.photobucket.com/albums/t388/Numero88/ccd8785f-e02b-4277-9d4c-5789656f34cc_zpspryviiec.jpg
                        korraks isegi petsid ära, aga siis meenus, et Istanbulis pole kunagi CL-i mängitud. kavalalt tehtud photoshop
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          korraks isegi petsid ära, aga siis meenus, et Istanbulis pole kunagi CL-i mängitud. kavalalt tehtud photoshop

                          Trollid?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            korraks isegi petsid ära, aga siis meenus, et Istanbulis pole kunagi CL-i mängitud. kavalalt tehtud photoshop
                            "Traumajärgne mälulünk võib kesta kauem, kuid see ei tohi kesta üle 24 tunni.
                            Häirete pikema kestuse korral, eriti kui ilmneb neuroloogiline koldeleid (krambid, halvatusnähud), on ilmselt tegemist ajupõrutuse ehk kontusiooniga, mis võib olla eluohtlik ja põhjustada püsivaid tervisehäireid."
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Trollid?
                              ei, miks? kuni 2010 on mul kõik finaalipaigad peas (edaspidised more or less), aga igaks petteks kontrollisin wikipediast üle ka.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                kurat ma ikka ei tea, kas Zlatan saab Inglismaal hakkama. see on sitaks füüsiline liiga. ta on mingi 34 vä?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X