320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by vandersell


    Ma ei tea peast kui pikk di Livio on aga silma järgi üle 1.70 ei pakuks, seega jah, keskkaitsjaks veits lühike.
    mnjah kui Teituri aega mäletada mängis keskkaitses ka \'ylipikk\' Eesti koondislane Martin Reim :P kõike võib olla , kuid jah di Livio siiski äärel tööd teinud

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

      Eile toimus pisike sõprusmatš, milles Itaalia 4.liiga tegija Florentia võõrustas Vene hiiglast Moskva Lokomotiivi, kes teadupärast CL 2. faasis praegu möllab.
      Mäng lõppes itaallastele napi 0:1 kaotusega, kuigi väidetavalt oli Florentia vähemalt viiki väärt
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

        Pärast 3:0 võitu Savona üle, kindlustas Fiorentina, 2 vooru enne lõppu, endale C2 esikoha ja broneeris ühtlasi ka platsi kõrgemas seltskonnas, milleks tõenäoliselt on C1, aga eksisteerib ka veel võimalus, et saadakse otse B-sse
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

          Järjekordne samm Fiorentina hiilguse taastamiseks on jälle astutud.
          Nimelt osales Della Valle hiljuti oksonil, kus omandas 2,5 milj. Euro eest nime kolm väga olulist asja - AC Fiorentina nime, logo ja värvid.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

            Originally posted by kluivert
            Fiorentina on Seria C vee HALE meeskond
            OT: Te härrased FC Soccernet\'i mängijad-asjamehed ikka teate, kes siin teie logo kasutab ja milliseid postitusi teeb?

            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

              Originally posted by mcnamara


              Originally posted by kluivert
              Fiorentina on Seria C vee HALE meeskond
              OT: Te härrased FC Soccernet\'i mängijad-asjamehed ikka teate, kes siin teie logo kasutab ja milliseid postitusi teeb?
              Kahjuks hetkel seda vist kontrollida ei saa aga yritame midagi selles suhtes ette võtta ning kluivert kindlasti ei kuulu meie rivistusse

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                Kosk ole hea mees, ära vaidle temaga, on ju näha, et tal on katus ära sõitnud. Las ta muliseb siin, küll õhtuks koristatakse ta mula ära siit, selle vaidlemisega teed ainult modidele tööd juurde. pealegi kui keegi tast välja ei tee siis tal on peagi mänguisu otsas ka ja läheb vaikselt oma liivakasti tagasi...

                missa sitast torgid, las sitt haiseb omaette:P
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                  Kusjuures see foorum on üks hea asi, nimelt jätab ta kasutaja IP ja palju muud sellist meelde:P Ma arvan et ei tohiks väga raske olla selle järgi üles leida sind. Seda on ennegi tehtud ju, ega sa esimene ole. Ja Kosk on päris suur tüüp ma arvan, et sulle väga meeldiks temaga öisel tänaval kokku saada a eks sa ise tea..

                  üldiselt ma ei tahaks sinu nahas olla.. ja ma LUBAN pühalikult et ma ei allu rohkem provokatsioonidele ja ei vasta sulle Aga jah, igaüks saab oma palga:P
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                    Originally posted by apunkto


                    Kosk ole hea mees, ära vaidle temaga, on ju näha, et tal on katus ära sõitnud. Las ta muliseb siin, küll õhtuks koristatakse ta mula ära siit, selle vaidlemisega teed ainult modidele tööd juurde. pealegi kui keegi tast välja ei tee siis tal on peagi mänguisu otsas ka ja läheb vaikselt oma liivakasti tagasi...

                    missa sitast torgid, las sitt haiseb omaette:P

                    Mul lihtsalt pole midagi teha töö juures hetkel ja ega ma muidu ei tõmblekski, kui ei teaks, et ta teemad kustutakse ära mingi paari tunni jooksul.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                      Originally posted by Kosk
                      Mul lihtsalt pole midagi teha töö juures hetkel ja ega ma muidu ei tõmblekski, kui ei teaks, et ta teemad kustutakse ära mingi paari tunni jooksul.
                      lisaks väiksele maniakile saab ka sinu postituste hulk sellega päris kõva hoobi

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by Kosk
                        Mul lihtsalt pole midagi teha töö juures hetkel ja ega ma muidu ei tõmblekski, kui ei teaks, et ta teemad kustutakse ära mingi paari tunni jooksul.
                        lisaks väiksele maniakile saab ka sinu postituste hulk sellega päris kõva hoobi
                        Sele on küll viimane asi, mille pärast muret tunnen Tegelikult loodan, et ta enne kahte läheb kuhugi sellisesse kohta, kus pole internetti, sest siis pean hakkama esmaspäevast logistilist plaani tegema.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                          Nagu mingi osa rahvast juba teab, tõsteti Fiorentina väikse muudatuse tõttu otse Serie B-sse, mis tegi tiimi olukorra tegelikult natuke raskemaks kuna mängijaskond valdavalt nõrgemal tasemel
                          Aga postituse point on hoopis see, et pärast paari viigimängu teeniti 5-ndas mängus ka esimene võit, kus Piacenza 2:1 kotti pisteti
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                            Minu jaoks on asja halvim külg, et rõõm Genua väljalangemisest osutus enneaegseks...
                            Aga ega algusel pole ju viga: Fio on lisaks võidule teinud viigid küllalt tugevate klubidega. Küsimus on, kuidas peetakse vastu maratonhooaja lõpuni (senise 38 vooru asemel 46)
                            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                              Kas keegi oskab sellist asja öelda,et kas Mijatovic mängib veel fiorentinas?

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

                                Originally posted by Rui Costa


                                Kas keegi oskab sellist asja öelda,et kas Mijatovic mängib veel fiorentinas?
                                ei mängi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X