320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Norrakas Ovrebo on ikka eriline põmmpea , kuidas selline saab vilistada CL mänge maeisaaru? Chelsea-Barca pidi sellele vennikesele juba viimaseks jääma, aga eii..Bayern teeb väga julmi vigu platsil ja väga imelik punane Violale..

    Igatahes suur jutt ei maksa mitte persetki enne kui pole konkreetselt mängima hakanud(Robben:6-0 blablabla)

    2-1 on hea tulemus Prandelli meestele , kui arvestada vormi enne tänast..10järjestikust võitu vs viimasest 5st 4kaotust+1viik

    Kõik on veel vägagi lahtine

    ine

    Kommentaar


      absurdsed otsused: nii punane kui see "värav". Haige....

      Kommentaar


        Algselt postitas Bob_Loblaw
        PARIM!!!!!!!!
        Suckerid said oma palga
        jo, blowjob, Bayern kaotas?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          ootan c*unti tiraadi. Fiore oli vapper, kuid õnnetu. Loodetavasti saab kodus kättemaksu.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            See kohtunikebrigaad oli küll täiesti kohutav.
            Robben oli väga hea aga fiorentina oli hambutu, rohkem õnne järgmiseks korraks.

            Kommentaar


              Täiesti masendav värk. Seda sulgu oleks pidanud nägema isegi poolpime inimene. Jube. Ainus luhutus on võõrsil löödud värav...

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                See kohtunikebrigaad oli küll täiesti kohutav.
                Jep, mitte üksnes Overbro. Klo$e sulus tehtud kolli võib vabalt äärekohtuniku südametunnistusele veeretada. Samamoodi nagu ka Gobbile antud jõulukaardi.

                Kommentaar


                  Need kohtunikud olid sitemad kui mõne eesti olümpiaturistid..





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    Kui nende saastakohtunikega (ei pea silmas ainult tänase mängu vilemehi) nüüd midagi ette ei võeta, siis paraku minu huvi selle ürituse suhtes väheneb oluliselt.

                    Ei ole väga huvitav jälgida turniiri, kus mänguoskus edasipääsu saamiseks enam kõige olulisem asi pole


                    Muuseas, Platini ju lausa videokorduste vastane. Siis oleks sitt lugu tõesti, sest "inimlikud" eksimused võivad ju ära kaduda
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Mõni Violakas oleks võinud peale mängu kaamerasse "It`s a disgrace... a fucking disgrace!" karjuda

                      Üldiselt on see üks jubedamaid suluseisu mittevilistamisi mida ma elus näinud olen. Ma saan aru, kui ründemängija jookseb täiel kiirusel värava suunas ja kaitsja teisele poole ning äärekohtunik teeb siis vea- murdosasekundite mäng, kus on inimlik vigu teha. Aga Klose faking seisis suluseisus- masendav prohmakas ja täiesti arusaamatu eksimus äärekohtunikult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Mõni Violakas oleks võinud peale mängu kaamerasse "It`s a disgrace... a fucking disgrace!" karjuda
                        Jah, et saada veel mängukeeld näiteks viieks mänguks See oli ju eelmine aasta ainus otsus, mis peale seda "kuulsat" mängu tehti.

                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Üldiselt on see üks jubedamaid suluseisu mittevilistamisi mida ma elus näinud olen. Ma saan aru, kui ründemängija jookseb täiel kiirusel värava suunas ja kaitsja teisele poole ning äärekohtunik teeb siis vea- murdosasekundite mäng, kus on inimlik vigu teha. Aga Klose faking seisis suluseisus- masendav prohmakas ja täiesti arusaamatu eksimus äärekohtunikult.
                        See ei olnud inimlik eksimus. Oleks joonekohtunik kogemata vales positsioonis olnud või midagi ja seetõttu napp suluseis nägemata jäänud, siis oleks asi mõistetav, aga eile juhus oli veel hullem "disgrace of football", kui möödunud aasta Chelsea mäng.
                        Päris mõnus "fair play" muidugi Kloselt. Diverid on selliste petturite kõrval ikka täitsa ausad mehed

                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Ma muidugi olen alles unine ja just ärkasin, aga mis krdi Klose ja fair-play? Sa süüdistad teda äärekohtuniku eksimuses või mis?

                          Edit: Ilmselt räägid sa mingist olukorrast kus Klose oleks pidanud punase saama. Mul jäi see nägemata, sest vaatasin korraga mõlemat mängu + suusatamist + Prison Breaki. Andestust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Ma muidugi olen alles unine ja just ärkasin, aga mis krdi Klose ja fair-play? Sa süüdistad teda äärekohtuniku eksimuses või mis?
                            See mees nägi selgelt, et ta oli tugevalt sulus, aga sellest hoolimata polnud probleemi skoorida ja suurest rõõmust Olici sülle karata. Krt võtaks, ma võin veel aru saada, et kui sa selgest suluseisust "kogemata" ära lööd ja ennast tähistamisel seetõttu tagasi hoiad, aga rõõmustada pettuse üle nagu laps on selgelt ajuvaba.

                            Gila skooris ka eelmine hooaeg reeglitevastase kolli, mida kohtunik ei näinud ja julges ka tähistada. Mis oli sellise "fair play" tulemus, tead sa tõenäoliselt isegi.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Fiore osutas südi vastupanu ja tegi suht hea partii. Pole midagi teha kui kui kohtunik mängu otsustab. Korduskohtumise peate ära võtma!
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Päris mõnus "fair play" muidugi Kloselt. [/img]
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                See mees nägi selgelt, et ta oli tugevalt sulus, aga sellest hoolimata polnud probleemi skoorida ja suurest rõõmust Olici sülle karata. Krt võtaks, ma võin veel aru saada, et kui sa selgest suluseisust "kogemata" ära lööd ja ennast tähistamisel seetõttu tagasi hoiad, aga rõõmustada pettuse üle nagu laps on selgelt ajuvaba..
                                Nüüd ajad küll pilli lõhki. Ma küll ei mäleta, millal oleks keegi fair play vaimus tunnistanud suluseisus olemist. Sellistest meestest, kes on värava ära löönud ja peale mängu susluseisu tunnistanud meenub Maccarone.

                                Austust tuleb näidata kohtunike vastu küll(eilse mäng jääb kontekstist välja), kuid suluseisust löödud värav on ikka liiga tavaline juhtum, et mängija peaks mingeid ülestunnistusi tegema. Lisaks suluseise vilistatakse igas mängus mööda nii mõnigi(eriti vastaste liinil tegutsevate ründajate vastu nagu Pippo või Klose) ja mõlemale poole.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X