320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Pildike eilsest mängust.
    Ei mingit aukartust vana peeru vastu

    Ise kah mängu ei näinud aga juttude järgi on Neto üks top class keeper!
    FORZA FIORENTINA!

    Kommentaar


      26.08.12 Palermo - Napoli 0 - 3
      löögid 18 - 11
      väravale 6 - 3
      kornerid 6 - 5

      30.10.12 Palermo - Milan 2 - 2
      Löögid 13 - 16
      väravale 4 - 8
      Kornerid 1 - 7

      09.12.12 Palermo - Juventus 0 - 1
      Löögid 5 - 16
      väravale 1 - 4
      Kornerid 3 - 9

      22.12.12 Palermo - Fiorentina 0 - 3
      löögid 7 - 18
      väravale 1 - 10
      kornerid 2 - 10

      Mulle see meeldib ja on hea tunne talvepuhkusele minna

      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Peaaegu sama piinlik kui Milani video:

        http://en.violachannel.tv/news-detai...time.6885.html

        Kommentaar


          Jutud käivad päris suure hooga, et Giuseppe Rossi 16 milliga Fioresse? Kui peaks tõsi olema, siis tõusen voodist püsti, võtan mütsi maha ja teen suure aplausi. Mina usun et see mees on järgmine aasta tagasi kes ta enne oma vigastusi oli. Montella teeb ikka super tööd teil.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Jutud käivad päris suure hooga, et Giuseppe Rossi 16 milliga Fioresse? Kui peaks tõsi olema, siis tõusen voodist püsti, võtan mütsi maha ja teen suure aplausi. Mina usun et see mees on järgmine aasta tagasi kes ta enne oma vigastusi oli. Montella teeb ikka super tööd teil.
            Ja ongi ametlik!
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Tõusin voodist püsti, müts maas, plaksutan nagu hull! FORZA l'Aeroplaninooo!!! FORZA GIUSEPPE ROSSI!!! FORZA ITALIA!!!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Kas uus Batistuta/ Toni taoline väravamasin tulemas ? Loodame nii ! Forza Viola ! Forza Montella !
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ei noh kiiduväärt tehing!!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                  FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                  Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kas uus Batistuta/ Toni taoline väravamasin tulemas ? Loodame nii ! Forza Viola ! Forza Montella !
                    Enne tuleb loota, et ta vigastusest korralikult taastub ja veel tugevamana tagasi tuleb.
                    Batistuta tulemusteni on veel väga pikk maa minna.

                    10 milli + veel 6 võimalike boonustena on üsna riskantne diil, aga Prade ja Montella nina on senimaani hea olnud, seega lootused on kõrgel ja tema lisandumine võib anda vajaliku, et TOP3 koht saavutada.
                    Erinevate kuulujuttude järgi muidugi teame, et ta pole viimane talveakna lisa

                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Suur rõõm kuulda, et kodumaa jalgpalli on tulemas rikastama taas üks kvaliteetne pallur.

                      Ma ise salamisi lootsin, et Rossi liitub meiega, kuid olen rõõmus selle üle, et Montella teda kasutada saab.Loodetavasti saab Rossi jalad alla ja paraneb täielikult oma hirmsast vigastusest.Mitte ainult Serie a ja Fiorentina ei igatse teda, vaid ka Azzurro vajaks temasugust tehnikageeniust, loodetavasti me siis enam Balotellit ei vaja, sest meil on siis lisaks Osvaldole ja Destrole Giuseppe Rossi!

                      Mis saab olla hullem karistus Azzurri särgile olla kui ülbe mustanahaline kaak, kes mõtleb, et kui talle meeldib siis võib ta azzurro särgiga ka perset pühkida.

                      Fiorentina on muutunud väga soliidseks võistkonnaks ja peale Romat kuulub minu sümpaatia ilma igasuguse kahtluseta Fiorentinale,kõva tiim on kokkupandud!Nagu ma olen maininud tekitab mõnusa koduse tunde Fiore, nüüd kus on sees ka huntide verd.
                      Kahtlemata on keskväli üks itaalia tugevamaid ja mõnusamaid.Alustasin Pes 2013 Master liigat samuti Fiorentinaga ja väga mõnus on dirigeerida keskväljal Pizarro-Aquilani-Borja Valeroga(Samas Matias Fernandez on ka üsna terava jalaga) lisaks siis Jovetic ründes ja nüüd tuleb siis Rossi ka tiimi liita, mis teeb väga mõnusa-tehnilise ja kiire ründe.Ise olen muidugi üleminekuaknal soetanud Rosicky, kes mul jagab Aquilaniga mängujuhi kohta.Jaanuaris on eellepingud sõlmitud Arshavini-Kehl-i-Keitaga ja kaitsesse tahaks tuua lisaks keskkaitse majaka Bruno Alvesi, kes pakuks hetkel Savicile tuge, kuigi samas on Gonzalo-Roncaglia ka üsna asised kaitsed.

                      ÕNNE! ÕNNE! ÕNNE VEELKORD! Kahtlemata parim valik ehk, mis üldse olla sai, tahaks loota, et Jovetici ja tiimi põhituumikut suudetakse hoida koos ka järgnevatel hooaegadel.

                      Maarekile ka küsimus, et kust võeti raha Rossi soetamiseks ja kaugel on uue statka plaanid?Loodetavasti ei võetud krediiti Jovetici suvise müügi arvelt ?!

                      Olge te lillad ja Maarek pede, et ta Roma-Lazio teemad ärasolkis, aga Fiorentina tiimina pole ju selles süüdi.

                      Soovin edu algaval serie a aastal!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Mis saab olla hullem karistus Azzurri särgile olla kui ülbe mustanahaline kaak, kes mõtleb, et kui talle meeldib siis võib ta azzurro särgiga ka perset pühkida.
                        Võtad sõnad suust. Paistab, et ülbele neegerkaltsule ( no offence Prince, pure love for ya!) on tulemas küllaldaselt alternatiive ja peagi seisab koondis positsioonis kus kloune polegi vaja enam kaasata. See aga on juba pigem teise teema jutt.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Suur rõõm kuulda, et kodumaa jalgpalli on tulemas rikastama taas üks kvaliteetne pallur.

                          Ma ise salamisi lootsin, et Rossi liitub meiega, kuid olen rõõmus selle üle, et Montella teda kasutada saab.Loodetavasti saab Rossi jalad alla ja paraneb täielikult oma hirmsast vigastusest.Mitte ainult Serie a ja Fiorentina ei igatse teda, vaid ka Azzurro vajaks temasugust tehnikageeniust, loodetavasti me siis enam Balotellit ei vaja, sest meil on siis lisaks Osvaldole ja Destrole Giuseppe Rossi!

                          Mis saab olla hullem karistus Azzurri särgile olla kui ülbe mustanahaline kaak, kes mõtleb, et kui talle meeldib siis võib ta azzurro särgiga ka perset pühkida.

                          Fiorentina on muutunud väga soliidseks võistkonnaks ja peale Romat kuulub minu sümpaatia ilma igasuguse kahtluseta Fiorentinale,kõva tiim on kokkupandud!Nagu ma olen maininud tekitab mõnusa koduse tunde Fiore, nüüd kus on sees ka huntide verd.
                          Kahtlemata on keskväli üks itaalia tugevamaid ja mõnusamaid.Alustasin Pes 2013 Master liigat samuti Fiorentinaga ja väga mõnus on dirigeerida keskväljal Pizarro-Aquilani-Borja Valeroga(Samas Matias Fernandez on ka üsna terava jalaga) lisaks siis Jovetic ründes ja nüüd tuleb siis Rossi ka tiimi liita, mis teeb väga mõnusa-tehnilise ja kiire ründe.Ise olen muidugi üleminekuaknal soetanud Rosicky, kes mul jagab Aquilaniga mängujuhi kohta.Jaanuaris on eellepingud sõlmitud Arshavini-Kehl-i-Keitaga ja kaitsesse tahaks tuua lisaks keskkaitse majaka Bruno Alvesi, kes pakuks hetkel Savicile tuge, kuigi samas on Gonzalo-Roncaglia ka üsna asised kaitsed.

                          ÕNNE! ÕNNE! ÕNNE VEELKORD! Kahtlemata parim valik ehk, mis üldse olla sai, tahaks loota, et Jovetici ja tiimi põhituumikut suudetakse hoida koos ka järgnevatel hooaegadel.

                          Maarekile ka küsimus, et kust võeti raha Rossi soetamiseks ja kaugel on uue statka plaanid?Loodetavasti ei võetud krediiti Jovetici suvise müügi arvelt ?!

                          Olge te lillad ja Maarek pede, et ta Roma-Lazio teemad ärasolkis, aga Fiorentina tiimina pole ju selles süüdi.

                          Soovin edu algaval serie a aastal!
                          Ma ausalt proovisin ise...aga F.Totti pani kõik kirja, lugedes arvatavasti ka minu mõtteid, enam ilusamaks asi minna ei saa. KÕIK on öeldud eelnevas postis, aitäh F.Totti..aitähhhh.. !!!! (ma loodan et sa oled olemas)
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Del Piero. 23a teeb elu parima karjääri (erinevates liigades kokku 32 väravat), peale mida langes pea terveks hooajaks põlvetraumaga välja. Peale vigastusest taastumist enam samalaadset hooaega oma karjääris korrata ei suutnud, kuid samas ülejäänud karjäär jooksul samalaadseid vigastusprobleeme polnud.
                            vs
                            Rossi. 23a teeb elu parima karjääri (erinevates liigades kokku 32 väravat), peale mida langes pea pooleteistkümneks hooajaks põlvevigastusega välja.

                            Et kui Rossi suudaks vaese mehe Del Pierona vigastusest välja tulla oleks vist juba päris okei- eriti arvestades seda, et Rossil on kaks pikka vigastust järjest olnud.

                            Kommentaar


                              Ei saa aru miks Inter eriti vaeva ei näinud Rossi taga ajamisel. Ju sooviti mingit ründajat kohe. Rocchi on ju ajutine lahendus, Rossi aga alles 23....
                              Aga muidu hea ost Fiorentinal. Loodame,et Rossi koos püsib ilusti!
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                                Ei saa aru miks Inter eriti vaeva ei näinud Rossi taga ajamisel. Ju sooviti mingit ründajat kohe. Rocchi on ju ajutine lahendus, Rossi aga alles 23....
                                Aga muidu hea ost Fiorentinal. Loodame,et Rossi koos püsib ilusti!

                                Rossi on 25*
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X