320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö Maarek, kuna lilladel oli nii vähe fänne võrreldes teiste suurklubidega siin foorumis, otsustasid endale varikonto teha?
    Ära kohe peale oma postitusi oma varikaga postita näeb kahtlane välja.

    anna andeks et ei oska ni hästi kirjutada kui sina, eeldatavastis said kuangi kirjandi 100 punni.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Hea töö Maarek, kuna lilladel oli nii vähe fänne võrreldes teiste suurklubidega siin foorumis, otsustasid endale varikonto teha?
      Ära kohe peale oma postitusi oma varikaga postita näeb kahtlane välja.
      Raporteeri mazz'le ja vaata mis ta siis kostab, koomik.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Hea töö Maarek, kuna lilladel oli nii vähe fänne võrreldes teiste suurklubidega siin foorumis, otsustasid endale varikonto teha?
        Ära kohe peale oma postitusi oma varikaga postita näeb kahtlane välja.

        anna andeks et ei oska ni hästi kirjutada kui sina, eeldatavastis said kuangi kirjandi 100 punni.
        Miks peab klubil olema palju fänne ? pea asi , et klubil oleks selliseid fänne kes hindavad klubi ja on tõeliselt tulise hingega fännid!
        ahjaa Karla, naisterahvale pole küll ilus halvasti öelda aga kui poleks naisterahvas, siis ma soovitaks lihtsalt kaineks magada.

        -e- ilma kirjavigadeta oskab kirjutada ka laps, selleks ei pea kirjandist 100p saama
        FORZA FIORENTINA!

        Kommentaar


          Karla on mingisugune udinese kapifänn, kes oma sõprade sugulaste käest mitte peksa saamiseks ja foorumis (võlts)respecti kogumiseks kannab manku sitast avatari. Hirmus soov on trollida ja äge olla aga kuidagi ei kuku välja. Õigupoolest pole ta isegi suuremasi Udinese fänn vaid täitsa tavaline lohh, kellel mingit mõtet siin foorumis polegi ja seetõttu ta hõljubki siin ringi nagu sitahais.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Karla on mingisugune udinese kapifänn, kes oma sõprade sugulaste käest mitte peksa saamiseks ja foorumis (võlts)respecti kogumiseks kannab manku sitast avatari. Hirmus soov on trollida ja äge olla aga kuidagi ei kuku välja. Õigupoolest pole ta isegi suuremasi Udinese fänn vaid täitsa tavaline lohh, kellel mingit mõtet siin foorumis polegi ja seetõttu ta hõljubki siin ringi nagu sitahais.
            duubel
            ära palun lihtsalt veidi aega unda eks#Karla
            FORZA FIORENTINA!

            Kommentaar


              Tundub, et seekord läks õnneks ja Borja ei ole audis ja saab kolmapäeval Roma vastu ilusti väljakule joosta. Pizarro tõenäoliselt ei mängi(treenis täna eraldi, hea kui pühapäeval mängima saab). Ehk midfield peaks olema kolmapäeval nende meeste vallutada: Aquilani,Migliaccio,Borja,Romulo.
              Forza Viola!
              FORZA FIORENTINA!

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Karla on mingisugune udinese kapifänn, kes oma sõprade sugulaste käest mitte peksa saamiseks ja foorumis (võlts)respecti kogumiseks kannab manku sitast avatari. Hirmus soov on trollida ja äge olla aga kuidagi ei kuku välja. Õigupoolest pole ta isegi suuremasi Udinese fänn vaid täitsa tavaline lohh, kellel mingit mõtet siin foorumis polegi ja seetõttu ta hõljubki siin ringi nagu sitahais.
                Jah olen nõus, et natuke on tasakaalust välja läinud - heade postituste ja trollimise vahekord, ma ei ole mingi Uuu, kes on elukutseline trollija, kes teeb seda muidugi super hästi ka, seega eesmärk on vahel natuke mõnda mitte kõige targemat juttu ajavat noormeest närvi ajada, nt epicap ja paar roma venda ja nagu näha see on õnnestunud.
                See on nüüd ka natuke kole, mis sa teed.
                Oled Hispaania ühe mõnusaima klubi fänn, aga samal ajal pooldad ka ühte Itaalia klubi nagu ma aru saan? Ehk sinu jutust ma järeldan, et ühe klubi fänn, kas ma olen üldse fänn, kui ma pole kunagi kohapeal ühtegi mängu vaadanud või klubi atribuutikat ostnud?. kas sellest piisab kui lemmiku mäng ajab südame kiiremini peksma jne, ei tohi teisi klubisid vaadata magusa pilguga.

                ehk ühesõnaga foorumipolitseinik ,ma loodan, et sa ei trolli Reali teemas ja ei ole salaja Chievo fänn, sest kahte klubi ei tohi ju fännata. Mina olen ühe klubi niiöelda fänn/poolehoidja ja 2-3 klubi meeldivad veidi, sealjuures Itaalias on mu lemmik Udinese.

                Teemasse ka natuke, et fiore alateemat läbusse pistma ei peaks.

                Kui päris aus olla, siis see aasta on Fiore päris meeldivaks muutunud. Kuna Udinese siiski reaalselt meistrite liiga kohale ei pretendeeri siis peab lootma lillade sinna jõudmist. Mis on muidugi päris raske tihedas konkurentsis.
                Miks fiore nii tore on?
                1. Valero oli juba Villareali päevilt väga sümpaatne, ja üldiselt ollakse vist temaga ka rahul. Ainus asi, mis tema puhul veidi häirib, et geniaalsuse vahele tuleb tihti väikseid erroreid. Keskväljal eksib ta tihti lihtsatel söötudel, mistõttu tekivad vastasel kiirrünnakud, see tundub olevat tingitud väikesest mugavusetundest. Kohati läheks nagu ülbeks/laisaks ära. Mõtlen söötmise kohapealt, mitte platsil töö rügamise arvelt.
                2. Luca Toni - vanamees mängib ja lööb väravaid Muidugi Jovetici vigastus ja tõsiasi, et kedagi paremat sinna ette panna pole on tema mängitamise peamised põhjused. Ise suudsin ,jalgpalli mõistes, vanahärra juba maha kanda.
                3. Cuadrado - meenutab mulle veidi arsenali Gervinhot, kes on super hea tehnikaga, aga tihtilugu jookseb juhe kokku. Aga vähemalt vastupidavuse poolest väga asjalik. Arenemisruumi tal veel on igastahes. ja muidugi, et keegi ei solvuks, et teda gervinhoga võrdlen, siis pean Kolumbialast tema paremaks versiooniks.

                Ja muidugi super vend Jovetic, parajalt ülbe härra, kelle jalas on päris palju peidus.

                Suur küsimus on siis ilmselt, kas Montenegrolane lahkub või mitte? ja muidugi on päirs huvitav, kas Rossi ostmine ennast õigustab.
                Eeldusel, et see aasta õnnestub kuidagi ennast meistrite liigasse vedada võiks ju Jovetic jääda, aga nagu ma aru saan pole Fiorel plaani napolit teha ja oma staari/staare alles hoida kui sobiv pakkumine tuleb?

                Siiski vaadates Napoli, Lazio ja Interi seise siis see aasta võib meistrite liiga peale mõelda, aga pigem tuleb leppida euroopa liigaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Jah olen nõus, et natuke on tasakaalust välja läinud - heade postituste ja trollimise vahekord, ma ei ole mingi Uuu, kes on elukutseline trollija, kes teeb seda muidugi super hästi ka, seega eesmärk on vahel natuke mõnda mitte kõige targemat juttu ajavat noormeest närvi ajada, nt epicap ja paar roma venda ja nagu näha see on õnnestunud.
                  See on nüüd ka natuke kole, mis sa teed.
                  Oled Hispaania ühe mõnusaima klubi fänn, aga samal ajal pooldad ka ühte Itaalia klubi nagu ma aru saan? Ehk sinu jutust ma järeldan, et ühe klubi fänn, kas ma olen üldse fänn, kui ma pole kunagi kohapeal ühtegi mängu vaadanud või klubi atribuutikat ostnud?. kas sellest piisab kui lemmiku mäng ajab südame kiiremini peksma jne, ei tohi teisi klubisid vaadata magusa pilguga.

                  ehk ühesõnaga foorumipolitseinik ,ma loodan, et sa ei trolli Reali teemas ja ei ole salaja Chievo fänn, sest kahte klubi ei tohi ju fännata. Mina olen ühe klubi niiöelda fänn/poolehoidja ja 2-3 klubi meeldivad veidi, sealjuures Itaalias on mu lemmik Udinese.

                  Teemasse ka natuke, et fiore alateemat läbusse pistma ei peaks.

                  Kui päris aus olla, siis see aasta on Fiore päris meeldivaks muutunud. Kuna Udinese siiski reaalselt meistrite liiga kohale ei pretendeeri siis peab lootma lillade sinna jõudmist. Mis on muidugi päris raske tihedas konkurentsis.
                  Miks fiore nii tore on?
                  1. Valero oli juba Villareali päevilt väga sümpaatne, ja üldiselt ollakse vist temaga ka rahul. Ainus asi, mis tema puhul veidi häirib, et geniaalsuse vahele tuleb tihti väikseid erroreid. Keskväljal eksib ta tihti lihtsatel söötudel, mistõttu tekivad vastasel kiirrünnakud, see tundub olevat tingitud väikesest mugavusetundest. Kohati läheks nagu ülbeks/laisaks ära. Mõtlen söötmise kohapealt, mitte platsil töö rügamise arvelt.
                  2. Luca Toni - vanamees mängib ja lööb väravaid Muidugi Jovetici vigastus ja tõsiasi, et kedagi paremat sinna ette panna pole on tema mängitamise peamised põhjused. Ise suudsin ,jalgpalli mõistes, vanahärra juba maha kanda.
                  3. Cuadrado - meenutab mulle veidi arsenali Gervinhot, kes on super hea tehnikaga, aga tihtilugu jookseb juhe kokku. Aga vähemalt vastupidavuse poolest väga asjalik. Arenemisruumi tal veel on igastahes. ja muidugi, et keegi ei solvuks, et teda gervinhoga võrdlen, siis pean Kolumbialast tema paremaks versiooniks.

                  Ja muidugi super vend Jovetic, parajalt ülbe härra, kelle jalas on päris palju peidus.

                  Suur küsimus on siis ilmselt, kas Montenegrolane lahkub või mitte? ja muidugi on päirs huvitav, kas Rossi ostmine ennast õigustab.
                  Eeldusel, et see aasta õnnestub kuidagi ennast meistrite liigasse vedada võiks ju Jovetic jääda, aga nagu ma aru saan pole Fiorel plaani napolit teha ja oma staari/staare alles hoida kui sobiv pakkumine tuleb?

                  Siiski vaadates Napoli, Lazio ja Interi seise siis see aasta võib meistrite liiga peale mõelda, aga pigem tuleb leppida euroopa liigaga.
                  Stop!
                  FORZA FIORENTINA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas epicap Vaata postitust
                    Stop!
                    Ma tõesti mõtlesin, et ei tee hinnanguid 1-2. posti põhjal ja mõtleisin, et vaatan su varasemaid poste ka, aga kahjuks pidin pettuma.
                    Maarek, mis mu eelmise posti alumisest osast arvad, ise olen vaadanud 7-8 fiore mängu, ehk liiga vähe mingite üldistuste tegemiseks, aga nendes mängudes jäi kohati Valero ja Guadrado puhul selline mulje. ehk ühesõnaga arenemisruumi neil kahel nagu oleks. Epicapi poste vaadates tundub, et mingit kultuurset arutelu veel paar aastat pidada ei ole võimalik.
                    Lisaks siis veel ebastabiilsus mängus, mis just konkureerides Lazioga, kes ei mängi just väga nauditavat jalkat, aga tehakse oma stabiilselt ära, võib saatuslikuks osutada. Võibolla olen ma üleliia optimistlik ja teised ei peagi fiore meistrite liigasse jõudmist reaalseks eesmärgiks? Võib ju tegelikult ka juba praegu hooaja üppriski kordaläinuks lugeda, võrreldes eelmiste hooaegade ebaõnetumistega.

                    Kommentaar


                      tundub, et aina paremaks läheb meiejaoks. sry Roma kutid.

                      -e- kutid kutid, teema hakkab ära keerama niiviisi
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas epicap Vaata postitust
                        tundub, et aina paremaks läheb meiejaoks. sry Roma kutid.

                        -e- kutid kutid, teema hakkab ära keerama niiviisi
                        No nt mina Udinese - Fiore mängu ei näinud, et teemat mitte käest lasta võid viitsimise korral 1-2 lause asemel natuke rohkem kirjutada mängudest jne. Mind huvitaks küll pikemad romaanid mängudest ja klubi tegemistest, nagu nt Mask prantsuse alateemas teeb jne. Eika ja mängijate hindamine pärast mängu on päris huvitav. Fiore ei ole lemmikute seas, aga tegemised huvitavad küll ja ei jõu mänge väga vaadata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Maarek, mis mu eelmise posti alumisest osast arvad, ise olen vaadanud 7-8 fiore mängu, ehk liiga vähe mingite üldistuste tegemiseks, aga nendes mängudes jäi kohati Valero ja Guadrado puhul selline mulje. ehk ühesõnaga arenemisruumi neil kahel nagu oleks.
                          Nagu kõikidel mängijatel, siis on ka temal häid ja halbu päevi.
                          Eile Valero mängu päris korralikult ja oli ka külaliste esimese ja ka ainsa värava toonud karistusköögi autor, kui Brkici omavärava tõttu söödupunkti kirja ei saanud. Samas oli see Di Natale suunas tehtud tackling üsna wtf moment ja pidi tänama kohtunikku, et kollasega pääses.

                          Cuadrado on mängumees siis, kui saab oma kiireid sööste teha või siis trikitamise abil karistuslööke teenida. Eile ta seda korra saavutas, sest värav tuli olukorrast, kus ta maha tõmmati, aga üldiselt pikad audid olid Udinese jaoks kerge saak ja karistusala piiril ei olnud ka temast erilist abi.


                          Fiorentina mäng on 2 korda järjest lõhutud taktikaga, et kast pannakse kinni ja mängitakse pigem kontratele.
                          Lühike sööt ei toimi, sest kasti sellega ei jõuta või isegi kui jõutakse, siis on seal niipalju mehi ees, et löök blokeeritakse. Samas kiputakse nii hoogu minema, et tagant jääb tühjaks ja kui väravavaht ka jama on, siis nii need kollid tulevad.
                          Eilses mängus 21 pealelööki, millest 2 suudeti väravapostide vahele lüüa, 9 mööda ja 10 blokiti. Suht lootusetu.
                          Pescara suutis samuti blokeerida 10 lööki. Selles mängus saadi küll väravale ka samapalju kordi pihta, aga kas tegi Perin hea tõrje või oli see lihtsalt mõttetu pealelöök, mis mingit ohtu endast ei kujutanud. Veel lootusetum.
                          Väljastpoolt kasti lüüa praktiliselt ei üritatud. Ikka oli tahtmine karistusala piiril söötu otsida, et äkki ikka keegi kuidagi jääb palli teele ette.
                          Montellal on mõtteainet kõvasti, sest sedamoodi jätkates võib Euro-unistus üsna ruttu lõppeda.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Õnnitlused, saite väikestelt hundijunnidelt rosinasse.....
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              peale Rossi ning Larrondo hankimist, on ridu täiendatud ka 27-aastase sakslase Marvin Compperiga, kes saabub Bundesligast, relegatsioonivõitlust pidava Hoffenheimi ridadest. Pisut mõistetamatu lüke, kuna mees on tänavusel hooajal esinenud alla igasuguse arvestuse ning põhjendab seda sellega, et tal polevat motivatsiooni mängida võistkonnas, kes tabeli viimaste hulgas vireleb. Mine tea, ehk keskkonna muutus aitab. Teine ning palju huvitavam ost on aga 20-aastane poolakasest playmaker Rafal Wolski, kes saabub sedapuhku Legia Varssavist. Noormehel pole kahjuks ettenäidata muljetavaldavat statistikat käimasolevalt hooajalt, põhjus on lihtne - ligemale 6 kuud oli noor talent põlvevigastusega väljas, kuid poolakad hindavad tema talenti. Väidetavalt käidi tema eest välja 2,8 miljonit eurot.

                              Kommentaar


                                Ning saapamaale on ka saabunud noor Urukhai staar Matias Vecino, kelle EU passi vormistamine pole veel lõpetatud, aga lootus, et ta enne üleminekuteakna sulgemist asja ära suudab klaarida, on olemas.

                                Põhimeeskonna tasemel need täiendused küll veel pole, aga tasemel vahetusmehed võivad hooaja teises pooles anda vajaliku, et täita püstitatud eesmärk.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X