320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BALTI TURNIIR Eesti - Läti (4. juunil kell 19:00 A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Päris jama oli ju. Mingi teravus küll oli aga võinuks peale ka lüüa veidi. Marin oli täitsa halb ja võinuks poolajal vahetuse teha aga üks mees oli halvem vist. Baranov. Päris naljakas oli. Hea, et Jääger olemas on. Sellises mängus teha 2 vahetust(millest 1 90.min) on ikka kriminaalne. Kus sa faking veel teed neid vahetusi?

    Kommentaar


      #47
      Matame ükskord selle sõjakirve maha

      1. Mina omaltpoolt tunnistan et tegin ülekohut kui ülesin et kallutatud koondise valik -
      jah pidasin silmas ENDA seisukohta sappineni suhtes kui seda ütlesin.

      2. Väga vabandan keda isiklikus võtmes solvanud olen - teinekord peale mängu emotsioonid keevad...

      3. Minu seisukoht "Pohlak - koondis - flora - äritegevus" on jätkuvalt sama. Kui teil on erinev siis olgu see erinev.

      4. Seda et olen arvamusel et liivak sobiks sappineni asemele palju paremini jään jätkuvalt arvama. Ent kui see paljudele
      haiget teeb kui ma sellest räägin sisi olgu see minu viimane postitus sellel teemal.
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kas staadioni ümbrus on ikka õige koht, kus robokoppidel saksa lambakoeri jalutada
        Piinlik...
        Mulle koerad meeldivad, politseinike vastu pole ka midagi. Las jalutavad ilusa ilma puhul.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Sappinen on küll poisike meeste hulgas. Absoluutselt ei händli kahevõitlusi.
          +1
          Liivak sisse 90+3 oli küll pettumus.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            +1

            ma olen siin flora fännide "sturm-tule" alla sattunud sest toon näiteid / numbreid ja küsin küsimusi et miks nii ja miks naa.
            Kõikidele nende ksüimustele olen vastanud aga vastu pole ühtegi vastust saanud... ainult sõimavad mind sitapritsiks.
            Niimoodi nad on.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Kas staadioni ümbrus on ikka õige koht, kus robokoppidel saksa lambakoeri jalutada
              Piinlik...
              Piinlik ka et Läti fännid varastasid eesti fännidest lipp ja rippus tagurpidi.
              Kuidas see toimus?

              Kommentaar


                #52
                Tegelikult siin eelpool mainitud asjadest on jäänud tähelepanuta nüüd isegi kaks kõige suuremat muretegurit ja need on:

                1) Täiesti kohutavad nurgalöögid
                2) Ei proovita kaugelt peale lüüa.

                Kui ma nüüd jämedalt ei eksi siis viimati suutsime nurgalöögist värava lüüa 26 mai 2014 Gibraltari vastu?!? Peale seda on mängitud 26 kohtumist millest on raisatud nurgalööke kindlasti rohkem kui sada. Okei, meil ei ole küll teab mis kasvult pikk, füüsiliselt tugev koondis aga raisatud nurgalöökide arv on ikkagi meeletu. Võib olla on asi ka nurgalöökide andjas, aga Kruglovi omad on kõik ühenäolised, Vassiljevi omad ka teab mis maailmaklass ei ole, kui Pikk neid vahepeal proovis siis mingi särin korraks tekkis, kuid üldjoontes on tegu päris kohutava statistikaga. Loodetavasti Portugali vastu saab murda seda seeriat.

                Kauglöökide puhul on märkimisväärne see, et kui me oma eduka alagrupi lõpetasime siin aastaid paar tagasi, siis kas Eestil ei olnud mitte kõige rohkem protsentuaalselt kastist väljaspoolt löödud väravaid, protsendiga 75?

                Viimases kolmes mängus on meelde jäänud ainult Leedu vastu Antonovi mingi aretus esimesel poolajal, Andorra vastu vist proovis korra Kallaste väljaspool kasti ja Läti vastu proovis kastist väljas korraks Marin. Ma ei viitsi Sappineni või Anieri kohta nüüd mingit paska kirjutada, aga kui kastis puudub korralik target man (Anier peaga just väga tipptasemel mees pole, Sappinen tahab ka vist rohkem maast saada) siis mille kuradi pärast neid peapalle sinna antakse? veits meenutab mänge Norra-Serbia vastu kui Zenjov pidi füüsiliselt tugevate keskkaitsjate vastu peapallide eest võitlema, no pole pointi...

                Eks mängujoonist ei taheta rikkuda, aga mingitel hetkedel tuleks võtta meestel, neil kellel seda löögijalga on (jumala eest Antonov mitte sina) võtta omale seda vastutust ning proovida kastist väljas peale lüüa. Kui vähegi raami suudetakse lüüa jääb alati võimalus, et sealt järgneb midagi, väravaht tõrjub nurgalöögiks, pall saab rikoseti, tabatakse väravaraame, pall põrkub meie ründaja jalale, või ehk tuleb ka värav? Tõenäosus millegi sünniks on suurem kui see et Sappinen või Zenjov võidaks endast 15 kilo raskema ja 10cm pikema keskkaitsja vastu üksinda õhuvõitluse.

                Koondise ja flora suhet kommida ei viitsi, kui ainult niipalju et Max Gussev peaks saama kindlasti võimaluse enne Marinit ja Liivak enne Sappineni. Raunol vaja tõsiselt kangitrenni teha. Ja Frolov-Tamm koondises on ka naljanumber löögu liigas kahepeale kasvõi 55 väravat.

                Rootslasest veel niipalju et see kommentaar milles mainis Läti mängu vahetusi oli küll selline, et minu niigi väike respekt tema vastu jäi veel väiksemaks. Isegi pime sai aru et Sapi ja Marin oli vaja teise poolaja alguses välja vahetada... Üks mees ei püsi jalgadel ei suuda kastis palli omaks saada, kui pingil istub noor tulevikumees , paar päeva tagasi esimese värava löönud ja väga näljane. Teine mees ei vedanud lihtsalt välja... Ehk rootslane ootas, et äkki kukub sobivasti pall Sapi jalale (sest võimalusi oli ja teeb skoori et siis öelda taas " I am very happy for Rauno did very well..."

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Tegelikult siin eelpool mainitud asjadest on jäänud tähelepanuta nüüd isegi kaks kõige suuremat muretegurit ja need on:

                  1) Täiesti kohutavad nurgalöögid
                  2) Ei proovita kaugelt peale lüüa.

                  Kui ma nüüd jämedalt ei eksi siis viimati suutsime nurgalöögist värava lüüa 26 mai 2014 Gibraltari vastu?!? Peale seda on mängitud 26 kohtumist millest on raisatud nurgalööke kindlasti rohkem kui sada. Okei, meil ei ole küll teab mis kasvult pikk, füüsiliselt tugev koondis aga raisatud nurgalöökide arv on ikkagi meeletu. Võib olla on asi ka nurgalöökide andjas, aga Kruglovi omad on kõik ühenäolised, Vassiljevi omad ka teab mis maailmaklass ei ole, kui Pikk neid vahepeal proovis siis mingi särin korraks tekkis, kuid üldjoontes on tegu päris kohutava statistikaga. Loodetavasti Portugali vastu saab murda seda seeriat.

                  "
                  1)Andorra vastu tuli ju kornerivärav. Mis 2014.aastast sa räägid? Kuigi üldiselt olen nõus, Eesti peaks rohkem standarditest looma.
                  2)Kauglöökidega on asi lihtne. Kui Vassiljev on platsil, siis neid ka tuleb.

                  Kommentaar


                    #54
                    ei olnud jah mitte mingit loogilist argumenti, miks pidi liivak pingil olema ja sappinen platsil.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      1)Andorra vastu tuli ju kornerivärav. Mis 2014.aastast sa räägid? Kuigi üldiselt olen nõus, Eesti peaks rohkem standarditest looma.
                      2)Kauglöökidega on asi lihtne. Kui Vassiljev on platsil, siis neid ka tuleb.
                      Tegemist ei olnud nurgalöögiga. Karistuslöögist andis Kruglov tsenderduse.

                      Ja kui keegi teab statistikat võiks pulli pärast öelda mitu nurgalööki tagasi meil sellest värav tuli.

                      Ainult Vassiljevi peale pole mõtet lootma jääda, voiksid ka teised mehed vahest proovida.

                      Kommentaar


                        #56
                        Suur probleem oli ka et 4-5 mehi surusid ennast Läti kaitseliinisse ja keegi ei aidanud keskvälja, eriliselt teise poolajal.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Tegemist ei olnud nurgalöögiga. Karistuslöögist andis Kruglov tsenderduse.

                          Ja kui keegi teab statistikat võiks pulli pärast öelda mitu nurgalööki tagasi meil sellest värav tuli.

                          Ainult Vassiljevi peale pole mõtet lootma jääda, voiksid ka teised mehed vahest proovida.
                          Minu viga, oli jah karistuslöögist. Aga pm teeb sama välja, rõõm oli näha et skooritakse ka standardist.

                          Kommentaar


                            #58
                            Anieril on löögijalga rohkem kui küll, et kastist väljaspoolt peale taguda. Kahjuks ei löö ta piisavalt tihti kaugelt peale.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              1)Andorra vastu tuli ju kornerivärav. Mis 2014.aastast sa räägid? Kuigi üldiselt olen nõus, Eesti peaks rohkem standarditest looma.
                              2)Kauglöökidega on asi lihtne. Kui Vassiljev on platsil, siis neid ka tuleb.
                              Andorra vastu oli siiski trahvilöök.

                              Kommentaar


                                #60
                                Ma olen alati olnud pro-Pehrsson, sest ma usun, et sellise kinnise 4411 taktikaga annab suurte vastu edukalt mängida. Kuid see Läti mäng teeb mind küll väga murelikuks, sest ilmselge on see, et rootslasel puudub täiesti plaan B. Lõunanaabrite vastu läks vaja 3:0 võitu, mis olgem ausad, pole ilmvõimatu ülesanne ja mille puhul eeldanuks riskide võtmist / ründavalt mängimist. Ja selle asemel jobitatakse oma klassikalist kinnist mängu, kolme värava löömisest ollakse valgusaastate kaugusel ja peale mängu on üldine foon "täiesti okei mäng oli". Kui lätlased tulid viigile mängima ja Eesti tuli võitma, siis kuidas saab treener ja mängijad üleüldse rääkida heast mängupildist.

                                Mingil hetkel pane Liivak äärele, tõsta keskpoolikud 5 meetrit kõrgemale, lase äärekaitsjatel veel julgemalt tõusta, katseta vahelduseks kahe-kolme ründajaga mängimist. Variante on. Aga ei, midagi sellist ju ei saa teha, sest äkki lahtisemalt mängides saab ka Läti võimalusi ja veeretame mängus, kus läheb vaja suurtvõitu, rahulikult 0:0 ära. Ausalt, mida v*ttu ja andke mu raha tagasi.

                                Või laiemalt võttes. Oletame, et Küpros või Kreeka läheb valikmängus poolajaks 1:0 Eesti vastu juhtima- hetkel on küll tunne, et siis võib rahus oma kodinad staadionil kokku korjata ja ära minna, sest see koondis pole seda nägu ega tegu, et suudaks poolajaga kaks väravat lüüa. Närb värk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X