320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ma ei saa aru mille üle prantslastel kurta on. Ise ehitasid suur-prantsusmaad. Selge siis, et kõik kes sinna aladele jäid võisid ennast prantslaseks pidada. Ja tehniliselt on ka nende järeltulijad prantslased. Pole neil kedagi muud süüdistada kui peeglisse vaadata.
    Nii see päris polnud. Alžeeria, mida peeti üheks ametlikuks Prantsusmaa osaks, mitte koloniaalmaaks, siis sealsed elanikud (mitte-prantslased) ei saanud end prantslaseks pidada ja neil polnud ka hääleõigust kui nad polnud loobunud islami usust. Ainult sellest usust loobunu võis end pidada niivõrd-kuivõrd prantslaseks. Mitte et teda prantslaseks peeti, aga vähemalt oli tal hääleõigus.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Ja et teemasse ka mõni postitus läheks, siis seda finaali ei oota küll eriti: ebasümpaatne vs ebasümpaatsem. Ja ma pole veel sellegi endale selgeks teinud, et kumb on kumb.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ja et teemasse ka mõni postitus läheks, siis seda finaali ei oota küll eriti: ebasümpaatne vs ebasümpaatsem. Ja ma pole veel sellegi endale selgeks teinud, et kumb on kumb.
        Duubeldan. Kuid loodan, et tuleb hea andmine ning parim võitku.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Tänase õhtu peategelased on hoopis ööliblikad kuna keegi leidis, et on mõistlik ööseks tuled peale jätta.

          Kommentaar


            ebasümpaatsusest, kergelt öeldes rääkides, ei olnud seda guetta tsirkust sinna enam vaja
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Peab Kalkuniga nõustuma. Kuigi Ronaldo ei meeldi, siis kahju on küll temast hetkel.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ronaldo võib meeldida või mitte aga ta on suur mängija. Kunagi Helsingis Soome -Portugali alagrupimängu vaadates ma lausa vihkasin teda aga ajad on muutunud . Loodan ,et meeskonnakaaslased kingivad talle võidu .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Payet on tont ja Clattenburg tema armuke. Sissoko on beast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Ronaldo võib meeldida või mitte aga ta on suur mängija. Kunagi Helsingis Soome -Portugali alagrupimängu vaadates ma lausa vihkasin teda aga ajad on muutunud . Loodan ,et meeskonnakaaslased kingivad talle võidu .
                    Ei. Tõeliselt SUURED mängijad on need, kes käituvad suuremeelselt.
                    Ronaldo on andekas mängija. Äärmiselt andekas mängija. Ja väga edukas. Aga ta ei saa mitte kunagi SUUREKS mängijaks.

                    Seda takistavad sellised debiilsused nagu see mis ta Islandi kohta ütles. Või siis kunagi varem välja käidud ideed, kuidas kohtunikud peaksid temasugustele suurtele staaridele rohkem kaitset pakkuma jne. Selliseid insidente veel piisavalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Seda takistavad sellised debiilsused nagu see mis ta Islandi kohta ütles. Või siis kunagi varem välja käidud ideed, kuidas kohtunikud peaksid temasugustele suurtele staaridele rohkem kaitset pakkuma jne. Selliseid insidente veel piisavalt.
                      Kui igasugu kontekstist välja rebitud tsitaadid kujundavad sinu arvamusi inimestest, siis on mul isiklikult natuke kahju. Kui sa oleksid öelnud, et tema suhtumine ja tööeetika väljakul, sukeldumised jne oleks need põhjused, miks sulle Ronaldo ei meeldi, siis ma saaksin aru.

                      Kommentaar


                        ballon d'or läheb Ronaldole

                        Kommentaar


                          Hea tsitaat Santoselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Pilti, soovitavalt liikuvat, käsipallist? Isegi redditist ei leidnud. Neetult kahju Clattenburgist, sai kolm finaali vilistada sel aastal (mis kõik läksid lisaajale) ja nüüd selline fuckup.

                            Alates 20.00 peaks olukord olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Kõige ilusam gif maailmas. Aitäh.
                              prego! original content. very rare.


                              kaua ma neid koolon D armeesid jaksan vaadata?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                ei läinud kaua aega

                                https://twitter.com/ronaldosmoth?ref_src=twsrc%5Etfw
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X