320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Jup, vandenõu teooria, Prantsusmaa võit on otsustatud.

    Boatengi käsi oli ka osa vandenõust. Ilmselgelt oli seal ka leiutatud käsi.
    Sinust on saamas üks minu jaoks kõige häirivamaid postitajaid. Kahju, et siin foorumis ignore nuppu pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Jup, vandenõu teooria, Prantsusmaa võit on otsustatud.

      Boatengi käsi oli ka osa vandenõust. Ilmselgelt oli seal ka leiutatud käsi.
      On keegi Boatangi kätt vaidlustanud? Ma saan aru, et õnn ja rõõm on suur aga Rizzoli vile ei ole kuskilt otsast tippmehe oma. :-(
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma ei arvestanud, et Kroos oli hoopis ise kontrolliv, nii et kõik on OK.

        Aga Deschamps läks esimesele poolajale teadmisega, et taktika töötas Islandi vastu, ju siis paneme Saksamaa ka kinni.
        Ei töödanud ju. See on see taktika, mida teisel poolajal Islandi vastu kasutati ja see kaotati 1-2. Keskväljal pressi ei tehta ja vajutakse oma karistusala lähistele. Jälgi kasvõi Giroud ja Griezmanni tegutsemist, kui sakslased oma poolelt tulema hakkavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Sinust on saamas üks minu jaoks kõige häirivamaid postitajaid. Kahju, et siin foorumis ignore nuppu pole.
          On ju
          Seadete all

          Kommentaar


            Forza JUVE! German volleyball team at their best.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Sinust on saamas üks minu jaoks kõige häirivamaid postitajaid. Kahju, et siin foorumis ignore nuppu pole.
              On küll.

              Kas sulle endale ei tundu imelik, et 90% nendest, kes kätt ei näinud on Saksa fännid? Mul põleb 100 eurot ja ma olen meganärvis ja ma näen kätt. Võtke kokku ennast.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Forza JUVE! German volleyball team at their best.
                Itaalia oli ikka päris nukker Saksamaa vastu! Juve kaitseliin tõmmati ikka korralikult ribadeks :-)
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Itaalia oli ikka päris nukker Saksamaa vastu! Juve kaitseliin tõmmati ikka korralikult ribadeks :-)
                  Sa ei saa vist aru..
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Nahh, oleks see turniirisüsteem parem, siis oleks juba alagrupis olnud mängud, kus foorumis üksteist putsi saadetakse ja totaalselt pimedaks muututaks.

                      P.S. Olen mingis hotellis, mille ukse ees on viis poltiseiautot, sitaks turvamehi ja ülikondades saksa keelt rääkivaid mehi. Ehk siin ei näinud ka keegi kätt.

                      Kommentaar


                        JUVENTUS 1 - 0 Saksamaa

                        ihihihiii

                        elupõlise serie a vaataja jaoks ei midagi erilist...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          JUVENTUS 1 - 0 Saksamaa

                          ihihihiii

                          elupõlise serie a vaataja jaoks ei midagi erilist...
                          count, kas sa leidsid töö või naise, et sind nii vähe märgata on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Nahh, oleks see turniirisüsteem parem, siis oleks juba alagrupis olnud mängud, kus foorumis üksteist putsi saadetakse ja totaalselt pimedaks muututaks.
                            Selles on sul õigus. Peab kaebekirja saatma soccerneti foorumi poolt UEFAle, see pole normaalne.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Selles on sul õigus. Peab kaebekirja saatma soccerneti foorumi poolt UEFAle, see pole normaalne.
                              Nüüd lendab uhuu kohale ja teatab, et ta saatis juba Island-Austria mängu ajal kõik putsi ja et kui ma seal pimedaks ei muutunud, siis ma olen kepitantsufänn.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nüüd lendab uhuu kohale ja teatab, et ta saatis juba Island-Austria mängu ajal kõik putsi ja et kui ma seal pimedaks ei muutunud, siis ma olen kepitantsufänn.
                                Kuni teised vaatavad mängu, ka Mõnule midagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X