320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kui Serena Williams praegu tennisega lõpparve teeks, kas ta jääks ajalukku kui 22-kordne GS tiitlivõitja, neljakordne olümpiavõitja ja Fed Cup võitja? Või oleks Fed Cup olulisem? Kuhu mahuksid olulisuse pjedestaalil 14 paarismängu ja 2 segapaarismängu GS tiitlit?
    Serena jääb ajalukku ühe GOAT-ina ning tal ple mõtet seda analüüsi teha.

    Aga ma saan aru sellest, kuidas tennisekauged inimesed võivad OM-i üllehinnata. praeguseks case closed.

    Kommentaar


      #62
      Fair enough. Sa oled ilmselt vanem ja oled näinud rohkem olümpiatennist kui mina. Minu arvamus põhineb vaid viimase paari olümpia põhjal. Peamiselt nende emotsioonide põhjal mida Murray, Serena ja Azarenka/Mirnyi näitasid kui nad Londonis kulla võitsid. Taolist tiitlitvõidu joovastust olen ma näinud vaid GS ja Fed Cup finaalides. Eks see oleneb mängija enda ambitsioonidest/karjäärist, ning nelja mängija põhjal ei saa ma suuri järeldusi teha, kuid vaadates mida olümpiavõit tähendas naise jaoks kes on juba kõik võimalikud tiitlid eelnevalt võitnud, ei tahaks väita, et olümpiavõit oleks kuidagi väheolulisem tiitel kui Fed Cup.
      Enne olümpiavõitu ei olnud Murray ühtegi suurt tiitlit võitnud, kuid pärast kulla saamist võitis ta 3 GSi ja Davis Cup'i.





      Kommentaar


        #63
        ma kahekümnendate keskel ja ei ole elus ühtegi OM tennisemängu näinud eelmainitud põhjustel. Aga nagu ma ütlesin, siis see on lihtsalt alaspetsiifiline asi. Sama nagu golfarid ütlesid, et ryder cup tähtsam kui OM jne. Ehk siis, ma saan täiesti aru, et miks OM tähtsust võib tennises või mujal just teise alade kontekstis üle tähtsustada, kuid eks igal alal on oma spetsiifika.

        Kossus ka OM vähemähtis kui mingid muud võistlused, hokis ehk ka mõngingate mööndustega ehk unistatakse stanley cupist rohkem (kuigi siin võin puusse panna) kui OM-st (kuigi eks hokis OM ka ajaloolistel põhjustel/vastasseisudel tähtis). Poks üldse teistmoodi ülesse ehitatud jne, rääkimata jalgpallist.

        Aga kui hakata kokkuvõtvalt igasuguseid muutujaid arvestama, siis see printsiip, kus OM võit on life changer (mitte ainult rahaliselt) kergeraksujatele, ei kehti paljudel spordialadel.

        Kommentaar


          #64
          Võtan oma sõnad GSi ja olümpia samaväärsusest tagasi, kuid jään selle juurde, et vähemalt WTA kontekstis on olümpia väga prestiižikas võistlus, ning olümpiafinaal on tähtsuselt GSi finaalide järel teine. Fed Cupiga ma seda ei võrdleks, kuna see on täiesti teise formaadiga turniir. Olümpial on kõik maailma parimad naised esindatud(peale Halepi), ning mängitakse olümpiavõidu - ehk maailma parima tennisemängija tiitli peale.
          Sama teemaarendus on Halepi loobumise tõttu ka tennisforum.com'is, ning üsikuid olümpiavastaseid leidub seal ka, kuid valdav enamus näeb olümpiavõitu kui väga auväärset tiitlit (naiste)tennises.

          Meeste turiir koos kolme seti ja loobunud mängijatega on jah veidi teine asi.

          Kommentaar


            #65
            eks jalgratas ole suht sama. rohkem on väärtustatud TdF kui OM. Oma osa ka suuresti trassi sobilikusel. nagu ka tennises- kas muruväljak või liivaväljak
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #66
              Olümpia ei ole ainult Tennis, lampala123..

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                ok üks raund on vähem, no biggie
                OM on kolme seti turna. ükski GS seda ei ole.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #68
                  KaroPliskova ja Tomas Berdych jätavad Zika viiruse hirmu tõttu olümpiale minemata. Eeldatavasti tuleb järgmise paari nädala jooksul sama põhjusega loobujaid veelgi.


                  Leidsin paar RG-aegset artiklit kahest tšempionist kes olümpiat ülehindavad:


                  Olympic gold is more meaningful to Venus Williams than Grand Slam silverware.

                  The four-time Olympic gold medal champion values the Games more than Grand Slams because of the pride she feels competing as an Olympian.

                  "For me, personally, yes (Olympics are above Grand Slams)," Venus told the media at Roland Garros today. "The proudest moment for me when they do the on-court announcements, are the Olympic results. For me, that feels legitimate."





                  “The Olympics is the most important event in the world of sport,” nine-time French Open winner Rafael Nadal told reporters.
                  “If you don’t want to be in the most important event in the world of sport, then is difficult to understand what’s the motivation for the rest of the things, no?,” said the Spaniard, who won singles gold in Beijing but had to pull out of London 2012 with an injury.
                  “So my feeling is everybody free to do what’s better for everyone, but I know how tough was for me when I had to lose the 2012 Olympics in London,” said Nadal, who will be the flagbearer for Spain in Rio. “I cannot understand people who don’t want to go to Olympics. Is something that is not every year. Is an event that you can compete only once, twice, or three in your career maybe, if you are lucky. So you don’t want to miss that.”

                  Kommentaar


                    #69
                    yolovana, sa võtad liiga out of context asju ja üritad seda üldpopulatsioonile omistada.

                    Tennis on selline ala, kus reeglina (kui sa ei ole just täielik tropp) öeldaks ikka kaamera ees pigem positiivsemaid asju. McNroe ja Agassi tantrumid jäävad minevikku. Kui keegi küsib olümpia kohta, siis vastadki ainult positiivses noodis (eriti kui sa oled sellise iseloomuga nagu on Nadal).

                    Kui sa nüüd loed Nadali vastust, siis minu jaoks on see lihtne nii tl:dr communication act. Ja küsimustele vastatakse reeglina ikkagi nii nagu on ka expected. Mis sa siis arvad, et nadal vastab olümpia tähtsust ja olulisest puudutavale küsimusele, et "nah would take another wimbl any time?".

                    Mis puudutab Venust, siis siin jah fine, üsna "hard on" selgitus, kuid eks erandeid igalpool.

                    Oma treeneriajast mäletan, et lastelt küsides, et "mis teie unistus on?", ei ole mitte kunagi tulnud vastuseks, et "olümpiavõitjaks tahan saada"

                    Et jah, sa võistled paraku lainete vastu siin selles olukorras. Teisalt jällegi on tore, et kedagi tennis nii huvitab .

                    Kommentaar


                      #70
                      Tean, et tennisemängijad valivad hoolega mida nad räägivad, ning teevad turniiridele palju promo kiites neid taeva lõpuni, kuid nendes kiidulauludes on alati ka kübeke tõtt.

                      “You know, we have the best players in the world participating in arguably the fifth Grand Slam. It's of that importance for all of us, even more, because it happens every four years,” said world no.1 Novak Djokovic

                      Kuigi olen nõus, et meeste olümpiatennis ei ole nii paljude puudujate ja kolme seti tõttu ikka päris sama, seega unustame Djokovicid ja Nadalid, ning keskendume naiste tennisele:

                      Ma jään selle juurde mida väitsin paar postitust tagasi, et GS on tennisemaailma tipp, kuid olümpia tähtust GSiga võib prestiiži poolest võrrelda küll ja meil on selleks hea näide olemas Venuse näol kes on võitnud lisaks olümpiamedalitele ka GS tiitleid ja asetas olümpiavõidud slämmivõitudega samale tasemele või isegi kõrgemale.


                      See, et lapsed ei unista olümpiavõidust ei ole väga imekspandav.
                      * olümpia on vaid korra iga nelja aasta tagant, kuid suuri slämme on aastas neli
                      * tennist ei olnud aastatel 1928-1984 olümpiaprogrammis. Mitut tennise olümpiavõitjat lapsed üldse teavad?
                      * tennis(v.a medalimängud) jäävad olümpial suuresti muude spordialade varju, keskendutakse rohkem traditsioonilistele olümpiaaladele


                      Olümpia naisüksikmängu tugevust arvetades on mängijate limiit ehk ainuke miinus olümpial, kuna igast riigist pääseb olümpiale ainult neli parimat, seega absoluutne tipp ei ole pea kunagi esindatud, ning võib juhtuda, et ntx top viies(ekstreemne näide) on 5 venelannat, ning maailma 5. mängija ei pääse olümpiale. Sucks for those kes ei kuulu oma riigis top4 hulka, kuid see ei ole ju olümpial mitte midagi uut, et teatud sporti domineerivatel riikidel on olümpialt eemale jäänud sportlased tugevamad kui mõnda nõrgemat riiki esindama saadetud sportlased.

                      See, et osad ATP mängijad punktide ja auhinnaraha puudmise tõttu olümpia vahele jätavad on arusaadav, kuna tennis on nende mängijate jaoks töö, ning ränking ja auhinnaraha on neile vitaalsed. Ränkingu ja raha pärast mittemuretsevatele tippmängijatele nagu Serena on see otsus kindlasti lihtsam..
                      Algselt postitas Serena Williams
                      “Who needs ranking points if you’re playing for a gold medal?,” Serena asked. “Gotta get your life in perspective. I’m trying to get a gold. I don’t need any points.”
                      Ma ei üritanud Venuse arvamust üldpopulatsioonile omistada, vaid pigem nendele sportlastele kes olümpial osalevad, kuna lõppudelõpuks peaksid olümpiasportlased olema need kes selles probleemis meie arvamust kujundavad ja tiitlite olulisust määravad. Kui võrrelda gofliga kus top30nest ei tulnud pooled kohale, siis on tennis väga heas seisus, vähemalt naiste tennis. Olümpia on mängijate seas populaarne, ning kullast unistavad paljud muudki kui Novak ja Serena.

                      Minu meelest see ei ole lainete vastu võitlemine, kuna vähemalt naiste tennis on viimase seitsme olümpia jooksul väga tugevalt esindatud, ning tugev lineup koos olümpia globaalse tähtsusega teeb naiste tennise olümpial sama eriliseks kui mis tahes muu olümpiala. 2012 Londoni pjedestaalil olid S.Williams, M.Sharapova ja V.Azarenka - kolm maailma parimat naistennisisti.



                      Tundub, et sinu arvamus tennise+olümpia teemal ühtib Rory McIlroy omaga,
                      when asked which events at Rio he would watch, said: “Probably events like track and field, swimming, diving, the stuff that matters.”

                      ning mina lõpetan Venuse tsiteerimisega ja augustis olümpiatennise vaatamisega
                      Algselt postitas Venus Williams
                      "Everybody's got priorities. Mine are at the Olympics," Williams said. "Others are, I don't know. It's just life choices. No big deal, you know."

                      Kommentaar


                        #71
                        Me võime iga suvalise ATP 500 turniiri kohta leida uudiseid kus mingi top 10 mängija ütleb, et "See turniir on minu jaoks väga tähtis ja see tiitel tähendab mulle väga palju...."

                        Kommentaar


                          #72
                          omfg, äkki mõne tennisisti jaoks on olümpia olulisem ja mõne teise jaoks mingi muu? wtf nagu oleks mingi reegel, et kui sa mängid tennis, siis sinu jaoks on kindlasti kõige olulisem turniir see ja kui sa teisiti mõtled, siis sa tegelikult ei tohi tennist mängida.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            omfg, äkki mõne tennisisti jaoks on olümpia olulisem ja mõne teise jaoks mingi muu? wtf nagu oleks mingi reegel, et kui sa mängid tennis, siis sinu jaoks on kindlasti kõige olulisem turniir see ja kui sa teisiti mõtled, siis sa tegelikult ei tohi tennist mängida.
                            kle mine ona busqetsi peale edasi.

                            yolovanal algus küll lappas, aga lõpus väga huvitavad argumendid. Kuna valdkonda tean, siis avaldasin ka oma infot. Üldplaanis väga huvitav dialoog.

                            Kommentaar


                              #74
                              Mida siis Eesti medalivõimalustest seekord arvate? Minule meeldiks kõige rohkem kui selle medali võidaksid vehklejadaamid - individuaalselt või võistkonnana. Arvestades kõiki aastate jooksul võidetud MM-ide ja EM-ide medaleid ning stabiilseid aastaid tipus vääriksid nad ka olümpialt autasu.
                              Kusagilt mujalt võetud medal oleks ilmselt vähemalt väike üllatus. Kettaheites peaks konkurents varasemast ägedam ja kõrgetasemelisem olema. Maadlusest ei jaga suurt midagi, aga paistab, et seal oleneb palju sellest, kes konkreetsel päeval end paremini tunneb.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                kle mine ona busqetsi peale edasi.

                                yolovanal algus küll lappas, aga lõpus väga huvitavad argumendid. Kuna valdkonda tean, siis avaldasin ka oma infot. Üldplaanis väga huvitav dialoog.
                                Sorry, mul pole kalduvusi meessportlastele mõeldes masturbeerida, aga 4 lehekülge jauramist kas tennis olümpial on ikka õige tennis on jaburdus kuubis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X