320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Malta 31.08 Pärnu Rannastaadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    kas ma ütlesin kuskil midagi stiilis et kui äge mäng oli ja Eesti on julmalt hea?
    Ei, minu jaoks on lihtsalt sellised kommuunid erakordselt naeruväärsed ja sellise asja siia postitamine mingisuguse tobeda õigustusena veel rohkem.
    This.

    Tuleb Otile vist ülesandeks anda selgitada, mis Magnuse ja tema staffi panus väljaspool väljakut on, sest see peab olema fenomenaalne - muu loogikaga ei saa seda meest ju tööl hoida.

    Samas, tõsi, küpsuseksam tuleb ametlikes mängudes, mingid sõprusmängud ja Balti turniirid mind ei huvita, need ongi testimiseks jms.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      kas ma ütlesin kuskil midagi stiilis et kui äge mäng oli ja Eesti on julmalt hea?
      Ei, minu jaoks on lihtsalt sellised kommuunid erakordselt naeruväärsed ja sellise asja siia postitamine mingisuguse tobeda õigustusena veel rohkem.
      Täpselt, ma olen vägagi nõus enamuse kriitikaga Pehrssoni suunas ja samuti olen ma pigem Ojamaa paadis, aga mõne inimese argumenteerimisoskus ja stiil on niivõrd allapoole igasugust arvestust, et sellisele sitale lihtsalt tulebki vastu vaielda. Või samas, ilmselt pigem lihtsalt ignoreerida.
      Vähemalt peale Malta mängu pole ma üheski teemas, mitte ühtegi kasutajat näinud kes Pehrssoni eriliselt kaitseks või Malta mängu kasvõi enamvähem aktsepteeritavaks peaks.
      Samas on mingi piir millest linnupojad ja jörmid viimased nädal aega juba suure kaarega üle pasandavad ning igaühte kes nende verbaalset kõhulahtisust ei talu Pehrssoni ja Pohlaku armulapseks peavad.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        see ei ole küll nüüd ainult malta mängu põhjal öeldud, aga mu arust põhimure miks asjad ei toimi, on et eesti ei suuda enam mängida korralike kontraid, põhjus aga selgelt selles, et valitud mängijatel puudub individuaalne meisterlikus ning kiirus palliga edasi liikuda või ei soosigi seda treeneri antud juhised. see et me kaitses istume on loogiline. on alati nii olnud, jääbki nii olema. aga varem otsisime me kohe avanemist ettepoole ja suutsime selle ka leida. praegu hakkame taga söötma, õigemini öeldes tagasi söötma. paraku ei ole meie söödu kiirus ega kvaliteet piisav, et vastaste kaitsele peavalu valmistada, seda näitas kasvõi eilne mäng. lihtsalt öeldes, pehrssoni taktika ei toimi, kuna aga ta on jonnakalt ajanud kogu aeg sama taktikalist rida ja jäärapäiselt keeldub justkui muud isegi proovimast, siis oleks tagumine aeg talle nägemist sõnada ja edasi minna. me mängijad, nii need kes praegu kutsutud on, kui need kes kutsumata jäätud, ei ole nii sitad, et me peaks sellise jamaga rahul olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Samas, tõsi, küpsuseksam tuleb ametlikes mängudes, mingid sõprusmängud ja Balti turniirid mind ei huvita, need ongi testimiseks jms.
          Arvestades kui väikesed võimalused on Eestil saada kuhugi suurele turniirile, siis mina ütleks, et Balti turniiri tuleks ikka tõsiselt võtta. Kahjuks ei saa me isegi Balti turniiriga hakkama.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Täpselt, ma olen vägagi nõus enamuse kriitikaga Pehrssoni suunas ja samuti olen ma pigem Ojamaa paadis, aga mõne inimese argumenteerimisoskus ja stiil on niivõrd allapoole igasugust arvestust, et sellisele sitale lihtsalt tulebki vastu vaielda. Või samas, ilmselt pigem lihtsalt ignoreerida.
            Vähemalt peale Malta mängu pole ma üheski teemas, mitte ühtegi kasutajat näinud kes Pehrssoni eriliselt kaitseks või Malta mängu kasvõi enamvähem aktsepteeritavaks peaks.
            Samas on mingi piir millest linnupojad ja jörmid viimased nädal aega juba suure kaarega üle pasandavad ning igaühte kes nende verbaalset kõhulahtisust ei talu Pehrssoni ja Pohlaku armulapseks peavad.
            nopi siit nädalast üks armulaps minu nime alt välja... tahaks ka lugeda. Omast arust olen küll kõvasti latti alla lasknud ja oma vihad poksikotil välja elanud ja ainult fakti ja detaile hetkeolukorrast esitlenud. Muidu saan sust aru, olen varasemast üpris kriitiline olnud. Aga inimesed kasvavad ja saan oma vigadest aru
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Tuleb Otile vist ülesandeks anda selgitada, mis Magnuse ja tema staffi panus väljaspool väljakut on, sest see peab olema fenomenaalne - muu loogikaga ei saa seda meest ju tööl hoida.
              Las uurib, et palju ta üldse siin kohapeal seda Eesti jalgpalli elab ja hingab!
              Kas elab 80% ajast Rootsis, kus käib raha teenimas stuudioeksperdina ja lõpud 20% ajast üritab midagi meie koondisega susserdada?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar

              Working...
              X