320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Malta 31.08 Pärnu Rannastaadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Mitte, et mul Henriku vastu midagi oleks, aga mine ausalt p*tsi oma Ojamaa halaga, inimesed hakkavad juba kahtlema su seksuaalses orientatsioonis.

    Malta on oma võimalused saanud sellega, et nende mehed julgevad ette võtta. Meil aga sellised mehed puuduvad ning kohe kui press peale tuleb, satutakse paanikasse. Ega ausalt öeldes meil polegi platsil sellised tehnilisi mängijaid, kes ette võtta võiks (kui ehk just Zenjov). Siinkohal jääb meil just puudu Henrikust, Kingist ja Lutsust...
    Rõõm kuulda, et sind nii huvitab mu seksuaalne orientatsioon, mitte et see kuidagi siia puutuks.

    Selles on sul õigus, meil on endi seast noppida selliseid pärle nagu Kink, Luts ja Ojamaa, aga kahjuks kloun ei taha neid kasutada. - sellest ka mu vihakene.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Aksalu värav v? Oleks saanud ju paremini tegutseda. Zenjovi värav aga päris vinge
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Aksalu värav v? Oleks saanud ju paremini tegutseda. Zenjovi värav aga päris vinge
        Sama palju kui Aksalu oma, oli see ikkagi Baranovi oma. Mis sitane klaarimine see oli?

        Kommentaar


          Jääb see seis mis ta jääb.Aga aru ma ei saa miks selle rootslase asemel ei võiks olla Flora ,Kalju,,Infoneti,Levadia või Paide treener.Tulemus sitem ei oleks,pigem parem.

          Kommentaar


            kurb - kes poleks tahtnud näha Ojamaad viimasel 15. minutil tõstku käsi!
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Igal kuradi hetkel ollakse perseli maas.... Meil on nüüd ilmselt moes mingeid debiilseid väravaid sisse lasta, Bosnia vastu saab lõbus olema.

              Kommentaar


                Keegi soccerneti teksti laivis ütles et koondis on nagu hurda flora. Midagi valesti küll ei öelnud.

                Kommentaar


                  7 VÕTIT | Pettumus Pärnus ehk Sinisärkide negatiivne spiraal jätkub, Eesti – Malta 1:1

                  Eesti meeste jalgpallikoondis pidas viimase kontrollkohtumise enne teisipäeval Zenicas algavat MM-valikturniiri, kui Pärnu Rannastaadionil võõrustati Malta meeskonda. Kohtumine lõppes 1:1 (57. Sergei Zenjov – 59. Alfred Effiong).

                  Kommentaar


                    ilus värav imeti endale sisse, klõunid

                    Kommentaar


                      Piiroja ütles just etvs et sappinen tõi mängu teravust, mis mängust ta rääkis?

                      Kommentaar


                        No Bosnias laheb vaga vaga keeruliseks ikka, kui Malta vastu kodus ei suudeta mis siis seal, millal aru saadakse, et rootslane on täielik rähn. Phersseson Out, Ojamaa In !! 😁

                        Kommentaar


                          Jalgpallis on lihtne. Sa võid oma sittasi koosseisuvalikuid meedias kaitsta palju jaksad, aga mängu ajal ujub see sitt ikka pinnale. Kas Bosnias kordame 2008a tulemust?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Piiroja ütles just etvs et sappinen tõi mängu teravust, mis mängust ta rääkis?
                            Tahtsin just sama küsida. Kui see on teravus, siis sellist teravust ma näha ei soovi.

                            Selles mõttes ju "võimas". Kui koondise ründemängu impotentsus on juba pikemat aega teada, siis tänane kaitsemäng oli küll totaalne facepalm. 3 meest 4-st on põhikaitsjad ja Maltal lasti kodus mitu korda läbi purjetada nagu sulavõist. Sellise kaitsemänguga pole Bosnias küll mitte kõige vähimatki teha. Ühtlasi nägime ka kenasti ära, millised need "paremad valikud" äärtele on...

                            Esimesed puuted on jätkuvalt sellised nagu lööks palliga vastu kändu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Piiroja ütles just etvs et sappinen tõi mängu teravust, mis mängust ta rääkis?
                              No 7st puutest 5s tekitas Maltale rünnaku, minuarust päris terav, või mis?

                              Ma kahjuks vaatasin samal ajal kossu kah ja jäi märkamata, kes see superstaar meil sealt paremalt äärelt siis mängu ära tegi ja kas pingi pealt kah mõni heas vormis kutt tuli kohe väravaid tekitama? Ma ei ole küll suur Ojamaa fänn, kuid vähemalt võiks ju tunnistada põhjust, miks ta välja jäi, kui aus olla ma paremat äärt siiski väga ei näinud Eestil, Teniste natuke tõusis sinna ja oligi kõik nagu, seega mänguline see põhjus siiski vaevalt oli.

                              Kommentaar


                                Ja noh need pasunad ..
                                2010 Lõuna Aafrika MM'i Hiina koopia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X