320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õukei, siis minu viga ja Modric pädev. Aga Ronaldo puhul õige ka. Tehku gaaladel käimise asemel, raisk, trenni, et mõni värav tuleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Õukei, siis minu viga ja Modric pädev. Aga Ronaldo puhul õige ka. Tehku gaaladel käimise asemel, raisk, trenni, et mõni värav tuleks.
      Ronaldo isegi ei liitu koondisega nüüd Septembris, sest mehel on soov Juventuses sisse elada.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        The award recognises the best players, irrespective of nationality, playing for a club within the territory of a UEFA member association during the past season. Players are judged on their performances in all competitions – domestic, continental and international.
        Ikkagist tekib küsimus et on mingi hispaania klubi mängijate soosimine. 2014 oli ka mm aasta ja siis ei antud seda ei sakslastele ega Messile. Siis sai just Ronaldo kuigi Portugal ei teinud mm-l tegusid. Ja CL finaali kangelased olid ju Ramos ja Bale kui mälu ei peta.

        Nüüd käib mingi Modrici lohutusauhindadega üle kuldamine. Või otseselt mingi Ronaldo pole enam hispaania klubis teema.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Tahtmata jätta Ronaldo räige fanboy muljet, siis mõneti on Ronaldo "fuck this shit" suhtumine arusaadav. Ma saan täiesti aru, kui Modric võtab ballondori, aga jutt oli Meistrite Liiga parimast mängijast.
          Modric. 11 mängu, 1 värav, 1 sööt, 0.8 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.
          Ronaldo. 13 mängu, 15 väravat, 3 söötu, 1,2 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma täpselt ei saagi aru, et mille poolest Modrici panus CLis Ronaldost suurem oli. Kasvõi mänguehitamises oli tegelikult ju Kroosi panus suurem (rohkem sööte, rohkem võtmesööte jne).
          Mitme Reali mängu põhjal antud väide pärineb? Kui juba antud väitega oled lagedale tulnud, siis võiks ju teada, et suur osa Kroosi võtmesöötudest tuleb standardolukordadest.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Mitme Reali mängu põhjal antud väide pärineb? Kui juba antud väitega oled lagedale tulnud, siis võiks ju teada, et suur osa Kroosi võtmesöötudest tuleb standardolukordadest.
            Eks ta maitse asi on.
            Esiteks. Ma eeldatavasti erandlik, aga CLis nähtu põhjal (millest ma esiti rääkisin) on minu meelest viimastel aastatel, ja ka eelmisel, Kroos olnud Real kõige hirmsam poolkaitsja.
            Teiseks. Võimalik muidugi, et mul lihtsalt Modrici rets kaitserügamine, mille kaitseks peab giffe laotama, lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Vabandan!
            Kolmandaks. Las ta olla. Ei teadnud auhinna sisu ja siis võib selle Modricile anda vabalt.

            Kommentaar


              Kas jonnipunnile saadetakse nüüd teenitud madalama väärtusega auhinnad posti teel
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Tont seda teab mille eest neid auhindu jagatakse. Statistikat igastahes seal arvesse ei võeta, sest parimate numbritega mees polnud isegi top 3 hulgas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Eks ta maitse asi on.
                  Esiteks. Ma eeldatavasti erandlik, aga CLis nähtu põhjal (millest ma esiti rääkisin) on minu meelest viimastel aastatel, ja ka eelmisel, Kroos olnud Real kõige hirmsam poolkaitsja.
                  Teiseks. Võimalik muidugi, et mul lihtsalt Modrici rets kaitserügamine, mille kaitseks peab giffe laotama, lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Vabandan!
                  Kolmandaks. Las ta olla. Ei teadnud auhinna sisu ja siis võib selle Modricile anda vabalt.
                  Kroos on kindlasti hirmus aga isiklikult hindan Modricit pisut kõrgemalt. Puhtalt soorituse mõttes on Kroos ilmselt parima sööduoskusega mees üldse, kuid Modrici triblamisoskus ning läbisöödud viimasel kolmandikul on minu jaoks oluliselt kõrgemast klassist. Kõige rohkem häirib mind Kroosi juures see:

                  Algselt postitas Kiyan Sobhani
                  Still, he’s 28 — young enough that we know he’s not finished by any means, but old enough to know he has kinks in his game defensively that probably won’t be rectified at this point. His jogging in transition has been the elephant in the room for a couple years now. When the opponent is flying through on the break, Kroos will jog behind him as if he’s the ball-carrier’s running buddy — either that, or he just wants of a view dat booty.

                  Some of this is probably by design. There are benefits to not having everyone on the team making the same defensive run to save a goal. You conserve energy to do most of your damage high up the pitch, and if you arrange yourself higher on the field, you can serve as an outlet when the ball is retained — accelerating the counter-attack.
                  Kroos mängib tüüpiliselt vasakul pool koos Marceloga, kelle puudulik distsipliin kaitses on ammu teada - see kindlasti võimendab ülal kirjeldatud probleemi. Modric ei vaata niisama pealt, kuidas vastased kontrasse jooksevad ning lisaks sellele on ta palju pädevam ka sööduliinide lugemises (see väljendub ka oluliselt suuremas vaheltlõigete hulgas). "Olematu panus kaitsesse" keskpoolikuga kolme CLi jutti vist ei võidaks nagunii.

                  Mul poleks midagi ka Ronaldo võidu vastu aga siinsed jutud teemal Luka Modric läksid minu hinnangul natuke liiga kaugele reaalsusest.

                  Kommentaar


                    Mis seis Dybalaga on? Teist mängu järjest alustab pingilt. Kas vorm pole korras vms?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
                      Mis seis Dybalaga on? Teist mängu järjest alustab pingilt. Kas vorm pole korras vms?
                      Ilmselt Ronaldo on rohkem korras
                      ...

                      Kommentaar


                        Mandzu on äge. Teda lihtsalt ei tohi praegu pingile jätta.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Et siis Pjanic sai 'kaks jalga ees ' textbook punase kaardi vea eest järjekordse tilulilu kollase?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jr Vaata postitust
                            Et siis Pjanic sai 'kaks jalga ees ' textbook punase kaardi vea eest järjekordse tilulilu kollase?
                            Esiteks võiksid Interi fännid selle "Interile tehakse iga mäng liiga ja jäetakse penaltid andmata" ning "Juventusele vastu jäetakse iga mäng punased ja penaltid jätmata" juttu sisse istuda. Hooti viskan forzainter foorumile silma peale ja sellist vinguvat eidekarja pole ühegi teise klubi fännide seas.

                            Teiseks pole sellel aastal 28 mängus antud mitte ühtegi otse punast. Möönan, et Pjanici olukord oli selline oranži-maiguline, aga hetkel tundub see punaste taskus hoidmine olevat üleüldine liin. Sarnaseid tacklinguid on teisteski mängudes olnud ja on läbivalt kollasega karistatud. Aga kui see nutmine, et Juventust peaks rangemalt karistama, sest muidu pole kellelgi võimalust, Interi fännidel tuju paremaks teeb, siis laske muidugi edasi.


                            Paar sõna mängust ka.

                            Positiivne.
                            * 3 mängu, 3 võitu ja juba kerge vahe sisse tehtud, sest kõik ülejäänud koperdavad.
                            * Mandzukic. Sisuliselt teist mängu järjest värav+väravasööt. Väga korralik.
                            * Cuadrado. See paganama Cuadrado tsenderdab äärejoonelt ja Mandzu lõpetab on vaikselt muutunud legendaarseks komboks. Üldiselt muidugi Cancelo on paremkaitses parema mulje jätnud, aga vähemalt saab ühele paarile alati kindel olla.
                            * Matuidi. Taaskordse räige töörügamise pealt tuli seekord boonuseks ka värav. Äärmiselt sümpaatne mängumees, kes ei vea kunagi alt.

                            Negatiivne.
                            * Bonucci. Mul on tunne, et värav oli jälle tema pask, sest unustas oma mehe seljataga täiesti ära. Ma saan aru küll, et miks Allegri meest põhitiimi surub (Leol on vaja enesekindlus tagasi saada), aga hetkel vääriks Benatia (ja mööndustega Rugani) võimalust. Teisalt uuesti- ma saan aru, et miks Allegri nii teeb.
                            * Ronaldo. Vaikselt hakkab vist kuival olemine mehele ka ajudele, sest esimeste mängude naerunägu tundub vaikselt asenduvat kerge frustratsiooniga. Hirmsasti oleks vaja see avavärav kirja saada. Kuigi, tõsi, võidud tulevad hetkel ka tema panuseta.
                            * Dybala ja Costa pingil. Kurat, Allegri peaks siiski leidma mingi formatsiooni ja lahenduse, et vähemalt üks neist algkoosseisu saada. Hetkel on küll võidud tulnud, aga särtsu läheks tiimi rohkem vaja. Eriti just sellistes mängudes tabeli teise poolega.

                            Üldjoontes mängupilt pole veel päris see, aga õnneks on punktid tulnud. Ilmselgelt Allegri otsib veel toimivat kooslust (tavaliselt leitakse see novembri alguseks) ja vormiteravik on sihitud kevadesse (siis on Juventus mehe käe all alati lammutanud), kuid hetkel mängupilt on üsna kole ja puine. Aga peamine on, et Napoli on juba -3, Roma ja Inter -5 ning Lazio ja Milan -6 (okei, Milan reaalsuses on pigem -3 peal, sest üks mäng vähem peetud). Nurismiseks põhjust pole.

                            Kommentaar


                              Linki paluks, siis otsustan, kummal õigus on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Linki paluks, siis otsustan, kummal õigus on.
                                See näiteks. Ma usun, et Pjanici päästis see, et keeras viimasel hetkel jala ära. Agajah, eks ta selline puna-kollane olukord oli, aga ma olen tänavu ka hullemaid asju näinud, kus kollasega pääsetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X