320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh tõenäoliselt nii oleks lõppenud, kui Milan oleks täoskoosseisus.

    Võistkond on sitt ja selle paranemise sel hooajal usku pole.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Noh tõenäoliselt nii oleks lõppenud, kui Milan oleks täoskoosseisus.

      Võistkond on sitt ja selle paranemise sel hooajal usku pole.
      Kulla telekavaataja, ära tule sellist paska ajama. Meil siiski olid olulised puudujad ja asendajad kahjuks polnud sellisel tasemel, et nendega oleks võinud Interit võita.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Kulla telekavaataja, ära tule sellist paska ajama. Meil siiski olid olulised puudujad ja asendajad kahjuks polnud sellisel tasemel, et nendega oleks võinud Interit võita.
        Rumal on see, kes vabandust ei leia

        Ma soovitaks siiski vaadata suuremat pilti ja seda, kuhu on Juventus jõudnud 2-3 hooajaga. Aga juhtkonnas on vast targad ja analüüsivõimelised inimesed.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Kulla telekavaataja, ära tule sellist paska ajama. Meil siiski olid olulised puudujad ja asendajad kahjuks polnud sellisel tasemel, et nendega oleks võinud Interit võita.
          Arvestades seda mängupilti ja Pirlo taktikat, siis ei usuks, et Cuadradost, De Ligtist, Dybalast või Sandrost nii väga rohkem abi oleks olnud. Usun, et ka nende mängimisel oleks kaotus tulnud. Probleem tundub olevat liinidevahelises suhtluses, tundub palju ebakõla olevat. Rünnakule minnes pole sellist sujuvat üleminekut. Keskväli ei jõua vastaste kontrate puhul üldse kaitset abistama. Interi teise värava puhul oli arusaamatu, kuidas ei pandud Barella jooksu tähele. Frabotta ja Chiellini magasid ta täiesti maha. Tundub, et Pirlo taktika pole veel osadele mängijatele selge või siis just tekitab segadust hoopis. Arvestades järgmisi tulevaid mänge, siis on kerge hirm küll sees.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Korraliku teerulliga sõideti üle. Heal juhul ühe normaalse rünnakuga saadi hakkama. Nüüd tuleb juba olla õnnelik,kui suudame cl kohtadele mängida. Oli tore vaadata,kuidas aastaid ja aastaid domineeriti ja eriti üks hooaeg kus tuldi ikka korralikult bussialt välja ja pandi liiga kinni. Aga ongi aeg vahelduseks. Muidugi ükskõik kes,aga mitte inter.
            Aa,ning jätkuvalt Pirlo out

            Kommentaar


              Ega jah, hooaja jooksul pole olnud mingit edasiminekut. Kõik, mis tuleb, tuleb individuaalsete oskuste pealt ja mänguplaan ei aita kuidagi mängijate tugevusi välja tuua. Ja mingit b-plaani ka pole.

              Contele täielik seljavõit. Kui kaks tiimi topivad keskvälja mängijaid täis, siis reeglina nullitakse teineteist seal ära. Üks treener mõistis seda ja mängis kiirrünnakutele, samas kui teine püüdis 90 minutit kaamlit nõelasilmast läbi suruda.

              Kommentaar


                Kas ma olen ainus, kes endiselt Pirlo taga on?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kas ma olen ainus, kes endiselt Pirlo taga on?
                  Eks tegelikult olen minagi Pirlo taga, sest ega ju paremaid optsioone ka kuskilt ei paista. Kui just Allegrit tagasi ei saa.

                  Vaikselt on asi läinud paremaks. Jättes kõrvale Interilt saadud kindla luti, siis sellel kalendriaastal on ülejäänud kuus mängu võidetud. Aga samas visuaalselt on selles tiimis ikka veel midagi valesti. Mulle personaalselt see Pirlo "ma mängin 442/343 hübriidi ja nii on" jäikus ei meeldi, vaid eelistan peatreenereid, kes suudavad nuppe natuke rohkem mängijate järgi sättida. Maitse asi. Kui mäng hakkab lippama ja Pirlo hooaja lõpus toob tiitli ära, siis on kõik hästi. Kui ei too, siis on kogu asi tema, ja ainult tema, pask.

                  Sisuliselt mängitatakse paljusid mehi kummalistel positsioonidel ja väga paljud vennad on pandud rollidesse, mis neile liialt hästi ei sobi. Mu meelest on Itaalis alati olnud loogika, et tiitli võidab liiga tugevaim keskväli. Ja olgem ausad, omavahelises kohtumises tegid Interi keskpoolikud, mida ise tahtsid. Pirlo kummalises lähenemises, kus kaks keskpoolikut peavad ründesse liialt ei panusta, nullib päris mitme mehe tugevad küljed. Näiteks Arthuri potentsiaal on täiesti kasutamata ja tegelikult ei saa tänavu kedagi positiivselt välja tuua. Arhur, Rabiot, Bentancur ja Ramsey pole kõik nii sitad vennad, et sealt mitte ühtegi stabiilselt head venda ei saaks esile kerkida. (McKennie on positiivselt üllatanud, aga eks tema osas olid ootused ka nullilähedased).

                  Peamiselt on andestamatu see kaitse lekkimine, kus minu meelest pole siiani süüdi mängijad, vaid taktika. See oli ime, et Bologna ära ei löönud ja liigas on nullimängude arv olemastu. 18 mängust on puur puhtana hoitud vaid neljas (va Sampdoria, Cagliari, Parma ja nüüd Bologna) ning olukord ei lähe ka kuidagi paremaks. Kaitseliini ees on suured tühjad tsoonid, kus vastasel on lihtne ülekaalu ja teravust luua. Kaua see sitt kestab? Juba oktoobris oli näha, et igasugused Speziad ja Crotoned suudavad Juventuse vastu skoorida. Nüüd oleme kohe veebruaris ja asi pole paremaks läinud. Üsna sürreaalne.

                  Kommentaar


                    Isiklikult usun jätkuvalt, et Juve paneb liiga kinni. Need Milanid ei pea sellele survele vastu ja Atalanta pole ka ikka päris see.

                    Kommentaar


                      Demirali palliga tegutsemine paneb küll verd nutma, annaks jumal, et Bonucci-De Ligt terved püsivad, sest türklast küll ei julgeks vähegi tõsisema oponendi vastu usaldada.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Ronaldol on täna sünnipäev. Ja siin on kaart klubide ja koondistega, kelle vastu ta on skoorinud.



                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ronaldol on täna sünnipäev. Ja siin on kaart klubide ja koondistega, kelle vastu ta on skoorinud.



                          Mis see punase ja rohelise vahe ?

                          ps asi on ilmselgelt minus, aga alati kui sa neid üli häid ja informeerivaid graafikuid paned, pane mingi Eesti keelne selgitustõlge ka. Ma tihti ei saa mitte kottigi aru

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Mis see punase ja rohelise vahe ?

                            ps asi on ilmselgelt minus, aga alati kui sa neid üli häid ja informeerivaid graafikuid paned, pane mingi Eesti keelne selgitustõlge ka. Ma tihti ei saa mitte kottigi aru
                            Rohelistele on sahistanud, punastele mitte.

                            Igal juhul Ronaltsile õnne, head tervist ja palju väravaid tulevasteks aastateks!

                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Mis see punase ja rohelise vahe ?
                              Üldjuhul postitan ma neid ainult vene liiga alla.

                              Konkreetselt see graafik oli ju suht selge?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Üldjuhul postitan ma neid ainult vene liiga alla.

                                Konkreetselt see graafik oli ju suht selge?
                                Mänku fännidele tuleb kõik puust ja punaseks ette ära teha. Lindurile nt ei piisa isegi sellestki.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X