320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by stardust


    Homme - kohtumine Kiievi Dinamoga. Kaotus veel katastroofi ei tähendaks, aga helgema tuleviku nimel tuleks siiski vennasvabariigi klubile koht kätte näidata.
    Kellele vend, kellele mitte...
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      eilne mäng andis aimu andis kyll hea enesetunde.
      oleks kui vanad ajad tagasi - edu neile ja arsenal juve finaalis !

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by dakrazy


        eilne mäng andis aimu andis kyll hea enesetunde.
        oleks kui vanad ajad tagasi - edu neile ja arsenal juve finaalis !
        Ehh ja jah, mul oli sama tunne, kui nägin, et Dinamost pole mingit vastast 5:0 rääkis enda eest!
        Eriti meeldiv oli see, et Juventuse suur ost sellel aastal lasi ka 2 väravat, jutt käib siis Di Vaiost. Del Piero oli ka tasemel ning piirdus ühe väravaga. Samuti said värava ka kirja Nedved ja Davids !

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          kuna Roma\'l ei lähe CL\'is eriti hästi, siis hoian pöialt Juvele ning loodetavasti näitab Juve, kes on peremees CL\'is ja võtavad tiitli Real Madrid\'i eest ära.:P
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Kena soov sul see,aga ma pean sind kurvastame,set Juve ei võida ML.Finaalis mängivad Arsenal ja Real.Kuna mäng toimub Manchesteris siis ma ei soovitaks Realil kohtumist võita(kaitsta oma fänne).
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by jazzjansa


              Kena soov sul see,aga ma pean sind kurvastame,set Juve ei võida ML.Finaalis mängivad Arsenal ja Real.Kuna mäng toimub Manchesteris siis ma ei soovitaks Realil kohtumist võita(kaitsta oma fänne).
              Tohoh kus nüüd ütles, ise saad ka aru kui segast sa peksad... vara veel loota ja prognoosida, kes kuhu j6uab ning mis ütleja sina oled, et ütled juve ei j6ua finaali!!! sa eelmist aastat mäletad kui leverkusen tegi puhta töö!! Keegi poleks lootnud et nad nii kaugele j6uavad edu sulle ja su prognoosidele

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                EGA VIST EI SAANUD JAH ARU.PEKSIN VIST SOGAST.VARA VEEL SPEKULEERIDA KES PÄÄSEB KEVADEL FINAALI.
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Kuna ma pole pika aega saanud arvutiga klõbistada siis paneks ka oma poolse kommentaari üle pika aja.
                  See CL finaali jutt on praegult suhtkoht mõtetu. Jumal teab kes sinna jõuda võib. Viimases mängus Juve Parma vastu ikka vedas veits aga alati öeldakse et tuleb lõpuni mängida ja nii läks.

                  DEL PIERO on kunn
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by fcp

                    DEL PIERO on kunn
                    Olen 200% nôus mees on ikka hullem kunn!!!!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Lisaks veel et Tudor on ka veits segane vend, kui mu mälu ei peta siis eelmine aasta ta tuli vict 2 järjestikuses mängus täielikus alavormis väljakule ja koksas kohe peaga kolli need olid vict Interi ja Leverkuseni vastu see aasta läheb vict sama nali edasi kahtlane värk on aga noh peaasi et kolle lööb.

                      Juvel vict järgmine mäng Cl vict newcastlega kui ma ei eksi. Givenil lüüakse võrk katki ma loodan.
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by fcp
                        Juvel vict järgmine mäng Cl vict newcastlega kui ma ei eksi. Givenil lüüakse võrk katki ma loodan.
                        Loodame, Newcastlei treener ka väitis, et euro kogemus väike ning kui selle mängu ka suhu saab siis on vist 0 seis neil endiselt ja tundub, et ega 2 ringi see meeskond ei kipu!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Plärtsuge aga edasi. Tahaks näha, kes on teil kaitses need mehed, kes Wor Ali teisel korrusel ja Lua esimesel pidama saavad. Nobby kogub ka vormi ja Robert on alati nõus üllatama.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            kus nüüd ütlesid :P vaata new liiga seisu, siis ma ei näe erit, et mingit pidamist vaja on... aga ex me näe

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              No igatahes mingit pakki ju ei tulnud. Kuni Del Piero väravani hakkasid aga Juve mehed hoopis järjest väiksemate intervallidega kukkuma...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by Jaan

                                No igatahes mingit pakki ju ei tulnud. Kuni Del Piero väravani hakkasid aga Juve mehed hoopis järjest väiksemate intervallidega kukkuma...
                                Jaan, sa oled ikka masendav- viimase hetkeni peab ennast ikka välja vabandama. Kärss oli kärnas ja maa oli külmas...
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X