320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige lambisem punane, mida ma kunagi näinud olen.
    Remember, remember, we're shit in November!

    Kommentaar


      2 monitori, 2 striimi, ehk näete avatarist millist rohkem jälgisin, niisiis kordusest nägin ainult, et nn "lõi" pähe vms, aus olla siis kollane on kindlalt, punane sama vaieldav kui Realile antud penalti Juve vastu. Ehk siis 50/50. Kui ma just kordusest aru muidugi õieti sain.. Ja see eelnev favoriidi jutt siin, mulle see meeldib, pole ju nende aastate jooksul mil Real võitnud kunagi Reali favoriidiks peetud :P
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Nu ilmselgelt punane palju,aga otsuse võttis vastu otsajoone taga olev kohtunik,mitte peakohtunik ,sellega seoses võidakse see kaart ka tyhistada hiljem aga eks näeb.
        Olen see kes olen

        Kommentaar




          See pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna..

          Kommentaar


            Vist TNT näitas poolajal seda olukorda, Ronaldo katsus seal väheke selle Valencia mehe pead. Puhtalt "reputatsiooni" pealt antud kaart.

            Kommentaar






              Teie tAGGGGID ei tööta.

              Kommentaar


                Pigem tundus selline “kamoon mees mis sa jamad” puudutus olevat tõesti.

                Kommentaar




                  ja siis cancelole jalaga näkku - kollane...
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Navas Vaata postitust


                    See pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna..
                    See pilt ei ütle Ronaltsi kohta küll midagi uut.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      See pilt ei ütle Ronaltsi kohta küll midagi uut.
                      Ibanez peale igat Real vs Bayern mängu (eriti kui Ronaldo mõne värava lõi):

                      Kommentaar


                        Skalpi üritas oma geelküüntega võtta? Vaadake liigutus lõpuni, aga jah, suht kollane.

                        Kommentaar


                          Imelik mäng. Alguses oli nagu sitaks võimalusi, mida ära ei löödud. Siis sekkus mängu punane. Siis tuli 2 penaltit ja pmst oli siis läbi. 3 punkti on sitaks tähtsad.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Reali avatarid have arrived
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Ibanez peale igat Real vs Bayern mängu (eriti kui Ronaldo mõne värava lõi):

                              Proovi veelkord. Ei õnnestunud.

                              Aga tõsi ta on, et koos piripilliga saite siit foorumist portsu Reali lembeseid lontruseid kotiga kaasa. Kahju teist kohe.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Proovi veelkord. Ei õnnestunud.

                                Aga tõsi ta on, et koos piripilliga saite siit foorumist portsu Reali lembeseid lontruseid kotiga kaasa. Kahju teist kohe.
                                Mis su haigus on? Või kaua need hapud viinamarjad sul kestavad? Kui sa soovid tüli norida, siis tule palun üle Reali teemasse, ära risusta Juve teemat oma monoloogse 10 aastase jutuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X