320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Porto mängis taktikaliselt kahjuks seekord Juventuse üle aga Ramsey sisse toomisega päästis vb Pirlo seeria.

    Kommentaar


      Mida see kohtunik lõpus tegi? Kui mingi tüüp pekstakse karistusalas vigaseks 5 sekki enne lisaaja lõppu, siis see ei ole väärt pennut, kuna lisaaeg on läbi? Mida see kohtunik mõtles õige? Kahjuks see lõpp jääb kripeldama. Mängupilt nijh, midagi sellist oli oodata, kui Arthurit ja Cuadradot pole.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Minu meelest on Juventuse puhul asi süsteemis ja üldises strateegias kinni. Ma saan suht hästi aru, kuhu liigub organisatsioon majanduslikult. Aga veidi jääb segaseks esindusmeeskonna suund.

        Kui Allegri ajal oli tegu võistkonnaga, kes meeleldi andis vastasele palli ja nõelas kontratega (nii Euroopas kui ka Itaaliasiseselt), siis Ronaldo toomisega taheti justkui muutuda rohkem dominantsemaks, taheti mängupildis muutusi tuua. Ma ise olen sellega päri. Kui sa tahad olla suurklubi, siis lõppkokkuvõttes sa peaksid jõuga Sevilla ja Porto klassiga meeskondadest üle käima.

        Aga Ronaldo toomise järel on hakanud imelikud strateegilised lükked juhtuma. Mängijate turul tegutseti endiselt vanaviisi ning hetkel on valdavalt need mängijad, kes sobiksid hästi Allegri stiili.

        Ehk siis, viimase 2-3 aasta lükked tunduvad mulle ebaloogilised ja mitte liiga läbimõeldud. See, mis see hooaeg on juhtunud, on lihtsalt selle tulemus.

        Kahju ei oleks tiitel kaotada, kui teised vastased on kvalitatiivseid arenguid teinud, aga sisuliselt on Juventus lihtsalt nõrkenud ja nõrkenud sinnamaani, kus ees võib oodata Meistrite Liiga koha eest võitlus (siiski see on pigem kindel).
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Mida see kohtunik lõpus tegi? Kui mingi tüüp pekstakse karistusalas vigaseks 5 sekki enne lisaaja lõppu, siis see ei ole väärt pennut, kuna lisaaeg on läbi? Mida see kohtunik mõtles õige? Kahjuks see lõpp jääb kripeldama. Mängupilt nijh, midagi sellist oli oodata, kui Arthurit ja Cuadradot pole.
          Ma ei saa aru, miks sellest olukorrast selline jaur on. Kehad läksid kokku, pigem on penalti, aga kui väljakukohtunik ei anna, siis pole ka koht, kus videokohtunik seda teeks.

          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Aga Ronaldo toomise järel on hakanud imelikud strateegilised lükked juhtuma. Mängijate turul tegutseti endiselt vanaviisi ning hetkel on valdavalt need mängijad, kes sobiksid hästi Allegri stiili. Ehk siis, viimase 2-3 aasta lükked tunduvad mulle ebaloogilised ja mitte liiga läbimõeldud. See, mis see hooaeg on juhtunud, on lihtsalt selle tulemus.
          Pirlo sai ju enda maitse järgi Chiesa, McKennie ja Morata? Kõik on hetkel küll laenul, aga sisuliselt 100m eest mängijaid.

          Üldiselt on ju tegutsetud loogiliselt ehk vanad mängijad on asendatud noorematega. Sellest muidugi ei saa mööda vaadata, et keskväli on nukker. Allegri ajal kritiseeritud kambast Pjanic-Khedira-Matuidi-Can-Bentancur on saanud kvintett Arthur-Ramsey-Rabiot-McKennie-Bentacur ja see viimane viisik on kollektiivselt üllatavalt pask. Juhtkonnalt oli see üsna okei eeldus, et sealt leiab toimiva duo või trio. Olgem ausad, et igal fännilgi on viisikust üks-kaks nime, kellesse nad usuvad. Mulle meeldib Arthur ja McKennie, kellelegi teisele Bentancur ja Rabiot, kolmandale Ramsey ja Rabiot. Aga reaalsuses pole keegi neist mingitki stabiilsust näidanud. See on juba tunnetuse küsimus, et kas kõik need vennad ongi kaerad või pole neid Pirlo mängima saanud. Mina kahtlustan viimast, sest ega see Pirlo mängustiil keskvälja säramist just ei julgusta.

          Lisaks on nüüd Dybala ja Ronaldo kõrval Costa-Kean-Mandzukici asemel Chiesa-Kulusevki-Morata. Ausalt öeldes tundub seegi paberil edasiminek, eeldades, et Costa oli alati katki, Mandzu viimasel aastal enam ei jaksanud ja Kean oli suures plaanis üsna lambine. Aga taas. Platsil toimuv on nii kuradi tujutu ja pallita liikumist ei toimu ja suures plaanis on meeskond katki. Ma poleks üldse kindel, kas see asi näeks platsil parem välja, kui seal ründes oleks näiteks Lautaro ja Lukaku.

          Aga üldiselt võiks klubi kommunikeerida oma edasise plaani. Või on seda juba tehtud ja mul jäänud kahesilmavahele? Eelkõige tahaks teada, et mida Pirlolt oodatakse ja mis juhul ta jääb? Kas seda aastat võetaksegi vahehooajana või siis peab Pirlo tooma hooaja lõpuks ikkagi tulemust? Sellised asjad võiks ju avalikult välja öelda?

          Kommentaar


            Lugedes seda, et see aasta võetakse vb vaheaastat siis ühte pidi on see loogiline kui sul on Pirlo hetkel treener ja las õpib alles. Teist poolt vaadates on sul tiimis Ronaldo kes tahaks olla veel mõned aastad maailma parim ja võita CLi ikka ja jälle.

            Huvitav mis üldse suvel saab, kas Juve müüb Ronaldo maha või lepingut pikendada tuleks? Kumb siin Juve fännidest teile meele mööda oleks?
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ma ei saa aru, miks sellest olukorrast selline jaur on. Kehad läksid kokku, pigem on penalti, aga kui väljakukohtunik ei anna, siis pole ka koht, kus videokohtunik seda teeks.


              Pirlo sai ju enda maitse järgi Chiesa, McKennie ja Morata? Kõik on hetkel küll laenul, aga sisuliselt 100m eest mängijaid.

              Üldiselt on ju tegutsetud loogiliselt ehk vanad mängijad on asendatud noorematega. Sellest muidugi ei saa mööda vaadata, et keskväli on nukker. Allegri ajal kritiseeritud kambast Pjanic-Khedira-Matuidi-Can-Bentancur on saanud kvintett Arthur-Ramsey-Rabiot-McKennie-Bentacur ja see viimane viisik on kollektiivselt üllatavalt pask. Juhtkonnalt oli see üsna okei eeldus, et sealt leiab toimiva duo või trio. Olgem ausad, et igal fännilgi on viisikust üks-kaks nime, kellesse nad usuvad. Mulle meeldib Arthur ja McKennie, kellelegi teisele Bentancur ja Rabiot, kolmandale Ramsey ja Rabiot. Aga reaalsuses pole keegi neist mingitki stabiilsust näidanud. See on juba tunnetuse küsimus, et kas kõik need vennad ongi kaerad või pole neid Pirlo mängima saanud. Mina kahtlustan viimast, sest ega see Pirlo mängustiil keskvälja säramist just ei julgusta.

              Lisaks on nüüd Dybala ja Ronaldo kõrval Costa-Kean-Mandzukici asemel Chiesa-Kulusevki-Morata. Ausalt öeldes tundub seegi paberil edasiminek, eeldades, et Costa oli alati katki, Mandzu viimasel aastal enam ei jaksanud ja Kean oli suures plaanis üsna lambine. Aga taas. Platsil toimuv on nii kuradi tujutu ja pallita liikumist ei toimu ja suures plaanis on meeskond katki. Ma poleks üldse kindel, kas see asi näeks platsil parem välja, kui seal ründes oleks näiteks Lautaro ja Lukaku.

              Aga üldiselt võiks klubi kommunikeerida oma edasise plaani. Või on seda juba tehtud ja mul jäänud kahesilmavahele? Eelkõige tahaks teada, et mida Pirlolt oodatakse ja mis juhul ta jääb? Kas seda aastat võetaksegi vahehooajana või siis peab Pirlo tooma hooaja lõpuks ikkagi tulemust? Sellised asjad võiks ju avalikult välja öelda?
              Pirlol tundub natukene sama teema olevat nagu Lampardil, et megaroheline treenerina ja kuidagi eeldab, et kuna tema reaalsuses ei vajanud puust ja punaseks juhtnööre ja taktikalisi nüanse, et keskväljal toimetada, siis eeldab seda ka mängijatelt. Chelseas Lampsiga jäi küll mulje, et võttis keskväljamehi nagu iseennast mängijana ehk arvas, et nad suudavad ikkagi täiesti ise kõik vajaliku väljakul jooksvalt korda saata. Lihtsalt Pirlo ja Lamps olid maestrod, aga enamustel on vaja ikkagi korraliku peatreeneri suunitlust. Juventuse Porto mängul tekkis lihtsalt kohati deja vu tunne Lampardi Chelseaga ja sellepärast ka selline mõte.

              Kommentaar


                The next 8 games:

                vs Crotone 🏠
                vs Verona ✈️
                vs Spezia 🏠
                vs Lazio 🏠
                vs Cagliari ✈️
                vs Benevento 🏠
                vs Torino ✈️🏠
                vs Genoa 🏠

                Peab vähemalt 20-22 punkti siit ära noppima, kui tahta Scudettole veel võidelda...täna siis Crotone, viimased 2 mängu h2h olnud 1-1 mõlemad pelad..
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                  Huvitav mis üldse suvel saab, kas Juve müüb Ronaldo maha või lepingut pikendada tuleks? Kumb siin Juve fännidest teile meele mööda oleks?
                  Mis see masterplaan Ronaldota oleks? Dybala ja Kulusevksi on tänavu löönud vastavalt 24 ja 16 mängus 3 väravat, Morata on seni paugutanud, aga hispaanlase varasemat karjääri vaadates, see väga kaua ei kesta. Sisuliselt on Ronaldo ainus ründaja, kelle osas on mingigi usaldus.

                  Ausaltöeldes on Dybala üks Juventuse lähiajaloo frusteerivamaid mängijaid. Mehel on olemas kõik oskused, et olla mänguliselt Del Piero mantlipärija, aga selle asemel on üks häda teise otsa. Küll on mees alavormis, siis viriseb lepingu üle, siis vigastatud, siis jälle alavormis ja mingi lõputu nõiaringipask käib. Ja nii juba kolmandat hooaega järjest. Eeldan, et Juventuse juhtkonnal oli plaan, et Ronaldo annab vaikselt teatepulka Dybalale üle, aga viimane ilmselgelt pole selleks valmis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Mis see masterplaan Ronaldota oleks? Dybala ja Kulusevksi on tänavu löönud vastavalt 24 ja 16 mängus 3 väravat, Morata on seni paugutanud, aga hispaanlase varasemat karjääri vaadates, see väga kaua ei kesta. Sisuliselt on Ronaldo ainus ründaja, kelle osas on mingigi usaldus.

                    Ausaltöeldes on Dybala üks Juventuse lähiajaloo frusteerivamaid mängijaid. Mehel on olemas kõik oskused, et olla mänguliselt Del Piero mantlipärija, aga selle asemel on üks häda teise otsa. Küll on mees alavormis, siis viriseb lepingu üle, siis vigastatud, siis jälle alavormis ja mingi lõputu nõiaringipask käib. Ja nii juba kolmandat hooaega järjest. Eeldan, et Juventuse juhtkonnal oli plaan, et Ronaldo annab vaikselt teatepulka Dybalale üle, aga viimane ilmselgelt pole selleks valmis.
                    Ronalts käis vist foorumit lugemas, täna eriti täkku täis

                    Kommentaar


                      Ronalts on löönud Juve särgis 66 karistuslööki, neist 44 maandusid müüris, 1 vastaste võrgus.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kes eilset mängu vaatas - kas Pirlo kasutas uut taktikat või oli Bernardeschi ründav äärekaitsja (ja Alex Sandro kaitsev)?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Kes eilset mängu vaatas - kas Pirlo kasutas uut taktikat või oli Bernardeschi ründav äärekaitsja (ja Alex Sandro kaitsev)?
                          Pirlo läks kolme kaitsjaga peale. Sandro õnnetu hüppati lihtsalt üle. Tema asemel oleks võinud ju puhta keskkaitsja panna, pingil ju nooruke oli võtta. Muidugi palju mehi oli ka puudu, rootslane näiteks mängis ründajana lausa.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Bentacur andis positiivse koroonatesti.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kaotusseisust 3:1 Lazio vastu on CL-i eel enesekindlusele väga tähtis. Hea näha, et Pirlo on taktikaliselt paindlikumaks muutunud. Danilot tahaks number kuue peal kindlasti veel näha.

                              Kommentaar


                                Lasetegi Interil liiga ära võtta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X