320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Torino Juventus

    Uurisin seda värki veits siin ja vaatasin et küll on olemas teemad Del Piero ja davids kohta kuid puhtalt Juventuse teemat pole.
    Siia pange kõik mida vähegi Juvest arvate, tulemusi, transferre kui ka asja kohast kriitikat
    55
    "Smack My Bitch Up"
    32,73%
    18
    "Breathe"
    7,27%
    4
    "Diesel Power"
    20,00%
    11
    "Funky Shit"
    5,45%
    3
    "Serial Thrilla"
    0,00%
    0
    "Mindfields"
    3,64%
    2
    "Narayan"
    10,91%
    6
    "Firestarter"
    10,91%
    6
    "Climbatize"
    5,45%
    3
    "Fuel My Fire"
    3,64%
    2
    fc pohmell

    #2
    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Juve järgmine mäng on pühapäeval Superkarikas. Vastaseks on Ac Parma. Mängitakse Liibüas. Esimene liigamäng on 15 september Atalantaga.



    Trezeguet saa terveks kiiresti
    fc pohmell

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Servus, sõber kaasvõitleja ! Hea , et selle topicu esile tõid.Pole endal viitsimust olnud siin seda topicut arendada ( itaalaste foorumites on huvitavam ).
      Asjast ka - tunneb mul tagumik, et see aasta on jälle Juve aasta!
      Esiteks - Itaaliast 27s ja Euroopast see kolmas ja ihaltatuim karikas!
      Ja Trezyt näeme jälle kuu-pooleteist pärast oma eluvormis-ma loodan !!!


      Sempre forza juve!!!!!
      i campioni d\'italia


      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Tere ka minu poolt.

        Paraku pean teile natuke vastu seisma ja tõdema, et minu arvates on Juventus siiski liialt nõrk, et sel hooajal Scudetto pärast võidelda. Loomulikult on neil see võimalus olemas, kuid vähemalt mina loen põhifavoriitideks Milani, Romat ja Interit.

        Juventuse üks põhiprobleeme nende ründeliinis. Olgem ausad: klassiga tippmehi on neil kõigest 3 ehk siis Del Piero, Salas ja Trezeguet. Zalayeta, kes veel neljanda ründaja Juve mängijate nimekirjas paikneb, miski eriline vend küll pole, et ta võiks Serie A-s lammutama hakata. Nicola Amoruso, Lippi nn. lemmiklaps, müüdi maha Perugiasse. Ja kus nüüd Trezeguet vigastatud, mis viimaste andmete kohaselt siiski nii tõsine pole, Salas samuti vigastustele aldis ning viimane aasta praktiliselt kordagi mänginud ja Del Piero, kes pole puhas goal-scorer, (pigem siis second-striker) siis niimoodi vaadates võib sebradel selgelt ründejõust puudu tulla.

        Vahepeal ju oli väidetavalt kokku lepitud ka selline tehing, kus Veronas päris hea hooaja mänginud Adrian Mutu siirduks Bianconerisse, kuid see jäi teatavasti ära.

        Juventus sel suvel suuri oste ei teinud. Mõned uued mehed, päris hea klassiga, kusjuures, aga klubi rivistuses on. Perugiast tuleb näiteks Davide Baiocco, kes mängib põhiliselt kaitsvat poolkaitsjat. Lisaks veel Serie B-s pallivast Napolist kaitsja Dario Baccin, kes on suhteliselt mitmekülgne mees, mis tähendab, et teda saab kasutada nii parem- kui ka vasakkaitses. Bolognast on tulemas veel Salvatore Fresi, aga vaevalt, et ükski neist kolmest mehest algkoosseisu mahub. Põhisse võiks äärmisel juhul pääseda vaid Veronast hangitud äärepoolik Mauro Camoranesi.

        Kusjuures, päris huvitav mees pidavat olema noor 18-aastane Marco Brighi, kes on eelmisel hooajal Bologna\'s pallinud Matteo Brighi noorem vend. Mitmete asjatundjate arvates on tegu aga isegi oma vennast talendikama jalgpalluriga.

        Kui nüüd spekuleerida sellel teemal, milline võiks Juventuse põhikoosseis järgmisel hooajal välja näha, siis mina arvan nii:

        ------------------Buffon------------------
        Tudor --- Montero --- Thuram - Pessotto
        Zambrotta -- Brighi --- Davids -- Nedved
        ----------- Del Piero ---- Trezeguet -----

        Samas ei ole välistatud ka see võimalus, et Nedved võtaks koha kahe ründaja taga, Zambrotta siirduks vasakule ja paremal hakkaks mängima siis uus poiss Camoranesi. Brighi võib loomulikult vajaduse korral vahetuda ka kogenud Antonio Contega, samuti võidakse Tudorit kasutada poolkaitses keskpoolikuna, kuna kaitseliinis Juventusel siiski mehi on.

        Juventuse selle hooaja mängijavangerdused klubile ausalt öeldes midagi juurde küll ei andnud. Ühtegi päris tippmeest ikkagi ei toodud.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          ma arvan et see hooaeg peaks küll itaalia meeskondadele euroopas edukas olema
          sest see mõõn on juba liiga kaua kestnud

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Originally posted by EricCantona


            ma arvan et see hooaeg peaks küll itaalia meeskondadele euroopas edukas olema
            sest see mõõn on juba liiga kaua kestnud
            ee...kas ääretult suur finantskriis ja kohaliku liiga alguse edasilükkamine põhjustavad sinu arvamuse?? karta on, et probleemid itaalia klubide ümber kanduvad üle ka euroliigadesse...konkurendid on euroliigade alates juba mõne nädala mänginud, harjutanud ja vormi kogunud...samas ei ole miski võimatu ja üllatusi sünnib siin ilmas tihti

            see oli aga juba kergelt off-topic...carry on discussing Juventus!
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Ma arvan kah, et Juve see aasta Serie A\'d ei võida. Serie A võidab hoopis Roma
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                aga ma arvan et vähemalt üks itaalia meeskond jõuab meistrite liigas poolfinaali

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Torino Juventuse hooaeg 2002
                  Minu arvamus:

                  Nagu kôigile teada lükati serie A algust edasi 15 septembrini. Pôhjus oli selles, et nôrgemad serie A klubid ei suutnud saada lepingut algava hooaja TV ülekanneteks.

                  Paljud inimesed arvavad, et Juve ei ole see aasat tiitli pretendentide seas ja arvavad, et kolm selle aasta soosikut on hoopis Inter,AC Milan ja Roma ning natukene nôrgemad shansid on Juventusel ja Laziol. Loogiline seletus on see, miks juventust ei peeta tiitlipärast vôtlevate meeskondade hulka on see, et juve ei ole teinud selleks hooajaks suuremaid oste.

                  Isiklikult arvan, et see hooaeg tuleb just Juve aasta, sest eelmine hooaeg näitas täpselt, et alati ei kaota meeskond vôitlemis vaimu kui müüdakse môni suurematest staaridest. Minu meelest oli see super tehing mins tehti eelmise hooaja alguses, kui müüdi Zinedine Zidane maha suure summa eest Real Madridi ning selle raha eest osteti 3 väga heast klassist mängjat nagu Buffon, Nedved ja Thuram. Ühesônaga tôi Lippi tuge nii kaitsesse, keskele kui ka super väravavahi puuri tôrjuma.

                  Miks ei ostetud tippklassi mängjaid juurde? Minu arvamus on selline, Juventus on tugevam kui eales varem. Hetke meeskonda polnud lihtsalt vaja liigset summat kulutada, kui on kuulda, et paljud serie A klubide finants seisukoht on eba selge ning ollakse vôlgades.

                  Tereze vigastus. See oli nii juvele kui ka juve fännidele suur hoop kui kuuldi, et Terzeguet on vigastatud, aga siiski vigastus ei ole nii tôsine, et Treze vajaks operatsiooni nagu alguses väideti. Lihtsalt tuleb puhata ning seria A alguse tribüünilt jälgida.Sellegi poolest on vara veel Trezegueti maha kanda. See tähendab seda, et ründe tuumik oleks algavaks hooajaks selline, et Del Piero ja Salas on pôhis ja Zalayeta on 3 ründaja. Natukene riskantne küll, aga jah loodame et vigastusi ei teki ning ka Zalayeta saab heasse vormi. Siiski pole ta ju suurem staar aga vähemalt loodame, et mees näitab, et ka tema oskab hästi mängida ja ilusaid väravaid lüüa.

                  Selle hooajal loodan ma , et Del Pierol on ka hea vorm ning mees suudab näidata, et vara on teda veel maha kanda. Kes siis ei mäletaks hooaega 97-98.

                  Juventuse 3 esimest mängu algaval hooajal:
                  1 voor. Piacenza-Juventus
                  2 voor. Juventus-Atalanta
                  3 voor. Empoli-Juventus
                  Forza Juventus
                  jääme siis ootama 15 septembrit kui toimub avalöök!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Vaata ja pane t2hele - Trezeguet. Kordan igaks juhuks veel - Trezeguet.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Mind paneb imestama miks Zamarano on võrdlemisi kesiseks jäänud.Mõned aastad tagasi oli rahvuskoondiste hulgas üks kardetumaid ründetandemeid just Salas-Zamorano.
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Ee...võibolla on põhjuseks see, et ta juba vana on ja kodumaale karjääri lõpetama läks? Ja koondisest loobus...
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Yee!! Esimene karikas on käes.
                          Superkarika finaal:

                          Juventus:AC Parma
                          2:1
                          (1:0)
                          Del piero 39\',74\'-Di Vaio 64\'


                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Paistab, et Del Piero hakkab oma õigesse vormi minema. Aga siiski aplaus Juvele ja Del Piero\'le
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Üli kôva! Olen täiega rahul. Kes siin räägib, et juve ei ole tugev ja et ei ole ta minig tiitli pretendent! kui vaja siis ikka on ka... Del Piero lôi 2 ilusat väravat ning suutis tôestada, et vorm on mehel hea ning see lisas ka kindlustunnet meeskonda

                              Ühesônaga FORZA JUVE FORZA DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!
                              Ja see mida sa siin Artur rääkisid et Zalayeta ei ole minig mängja on vale!!! Mees tegi jälle kord super subi ning vahetusest tulnud andis kohe ilusa söödu Del Pierole mis lôpseisuks 2:1 Juvele tôi! Ka ZALAYETA oskab ilusat jalgpalli mängida.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X