320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    No jah, olgu bellamyga kuidas on ( väga meeldiv on kui ka lualua platsile saab), aga jah kui ma ei eksi, siis läksid meie arvamused eraldi walesi ja itaalia mängul. Mille wales võitis kuna jah itaalia mängis halvasti ning walesil tuli paaril korral ilus söödu mäng välja, mille taga järjel löödi ka 2 väravat ning võideti Itaali, ise ütlesin selle peale seda, et lihtsalt walesil vedas. Oli nende jalgpallis üks ilus päev, aga sina hakkasid siin kohe oma kogenenud meeskonnast rääkima jne. jah olgu nad kogenenud kui palju tahes, aga lihtsalt üks võit ei pane veel kõike kaalule jah ma ei saa maha salata, et wales on hea meeskond ning mängis hästi (see mäng) ei tee teda veel väga heaks meeskonnaks. Ning lihtsalt ma võisin siin üle pingutada, aga jah....

    oli nagu oli... mis sellest enam rääkida, eks tulevikus näeb!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Newcastle - Juventus 1:0 (Andy Griffin)

      Howay the lads !

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by treze

        Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.
        Niisiis... Ma arvan, et oli hea mäng.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Ja Juve sai tappa nu juhtub. Üldse on Juvel juba 3 mänguline võitudeta seeria loodan et see lõppeb varsti.
          fc pohmell

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            FT Juventus [1 - 0] Udinese

            13\' Jorge Caballero (kollane)

            49\' [1 - 0] Marcelo Salas

            90\' Igor Tudor (kollane)
            I love this game! Milan imes ja Juve lükkas kolm poinza tabelisse juurde! Vôit on vôit

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Originally posted by fcp


                Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele
                Salasele oli see tähtis värav! Mees hakkab taas herr Lippis austust ülesse näitama ning see tähendab loomulikult ka rphkem mänguaega. Samas jah 1:0 vôit on ikka viimasepeal! Ootasin ise ka seda mängu juba pikemat aega, sest 3 mängu järjest polnud vôite nopitud...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Täna Juvel Champions League\'s väga oluline mäng kui võit tuleb pääsetakse kindlalt edasi viik vict jätaks asja veel lahtiseks
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    JUVENTUS on edasi olen rahul!
                    4\' [1 - 0] Marco Di Vaio

                    21\' Shinji Ono (kollane)

                    24\' Tomasz Rzasa (kollane)

                    26\' Alessio Tacchinardi (kollane)

                    33\' Patrick Paauwe (kollane)

                    52\' Mariano Bombarda (kollane)

                    69\' [2 - 0] Marco Di Vaio

                    Kuid jah Di Vaio hea mäng... aga jah oleks pidanud rohkem lööma, vôimalusi oli rohkelt. Veel mängis hästi ka Alex ning ka super tööd teinud Buffon!

                    Forza Juve

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Alex üritas trikke teha, aga tulutult. Ainuke moment oli tal 2. minutil kui jällegi suhteliselt kergelt kukkus (mehest on saamas uus Inzaghi) ja karistuslööki osavalt keerutas. Juventus teenis muidugi v6idu ära. Kui ikka absoluutselt saamatu oled värava ees (Bombarda nt.), siis v6ib asjad kotti panna ja parem matkale minna. Kohtuniku tegevus oli m6nes olukorras arusaamatu. Ründaja on korneri ajal väravavahist poole meetri kaugusel ja saab vea, ründaja proovib teda kinnihoidvast kaitsjast lahti rabeleda ja saab vea... See kuidas Rzasa vastasele küünarnukiga näkku jooksis oleks v6inud isegi punane olla. Mängu parimaks aga taaskord Nedved, kes hoidis vastaste keskvälja surve all ja l6i ise teravaid momente.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Jaa eks ka Juvel oli õnne kuna nagu siin eelpool mainitud Bombarda jättis 100% väravavõimaluse kasutamata ning ka Buffon mudugi tegi imetõrjeid. Nedved tegi jah väga ilusa mängu jooksis nagu segane tüüpiline Nedved. Del piero mängis jah rohkem ilu peale, aga jah peamine et võit kottis ja nüüd pilet järgmisesse alagrupifaasi olemas
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          EHHE JUVENTUS FC täna sünna 1 November siis tähtaeg kukkus 105 aastat täis ja puha

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Nonii järgmine mäng juvel on pühapäeval ning seekord on asjalood niimodi, et mindakse vastu Modenale!! Kui hästi läheb peaks ilusad 3 punkti tabelisse juurde tulema. Pöidlad pihku.....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Kuule, Juventuse fännid, teate asjast rohkem, mis koosseisuga arvate Lippit Kiievisse minema ja mis seisu ootate?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X