Vaata hääletusi tulemusi: mis Fat of the Landi lugu tahaksid kuulda Magu-aini hooaja kokkuvõtte taustaks?

Hääletajad
54. Sa ei tohi hääletada
  • "Smack My Bitch Up"

17 31,48%
  • "Breathe"

4 7,41%
  • "Diesel Power"

11 20,37%
  • "Funky Shit"

3 5,56%
  • "Serial Thrilla"

0 0%
  • "Mindfields"

2 3,70%
  • "Narayan"

6 11,11%
  • "Firestarter"

6 11,11%
  • "Climbatize"

3 5,56%
  • "Fuel My Fire"

2 3,70%
Lehekülg 726, kokku 781 EsimeneEsimene ... 226626676716722723724725726727728729730736776 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 14 501 kuni 14 520, kokku 15616
    Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Maarek ei hammustanud irooniat läbi.

Marchisiole mingit korraliku farewelli staadionil polnudki...

Juve ultratele valmistab pettumust ka staadionil valitsev olukord.
    Around Turin
    1 tund ·

‪On a scale from 0 to 10 where 10 was the superb Curva Sud atmosphere of the first years at the JStadium... yesterday Curva Sud was 1 if not 0.
    The decline is constant. Organized groups are protesting against the Club because they don’t feel supported enough and the protest is expected to last.
    The Stadium is slowly becoming a cold theater where fans in all the sectors will be sitting down and waiting to be entertained. And probably this is the target of the Club.
    Is this the Stadium we want?
    The topic is extremely complex and, as always in these cases, there are pro & cons.
    But let me tell you something... more than Ronaldo, more than anything else... the only thing I really wanted to see yesterday was a proper farewell for Marchisio. A guy who played for 25 years for this Club and, up to now, just got a “thank you” message via social networks.
    I hope there is still time for that farewell... I hope.
    Udinese mängus vist pole üldse Juve ultraid kuna Udinese tõstis võõrsilfännide sektorit ainult Juve jaoks korralikult piletihinda, võrreldes eelmise hooajaga.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Marchisiole mingit korraliku farewelli staadionil polnudki...
    või teisisõnu - korralik gobbi farewell Marchisiole.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2015

Algupärane

40380022_2427999420560606_7703532433928355840_n.jpg

Old Lady vs Young Boys...

ManU kohta on vara midagi öelda, küllap nad esimeseks mänguks ennast ikka käima saavad. Tore on muidugi Pogbat taaskord Allianzil näha ja ehk ManU fannid mõtlevad sama Ronaldost. Üleüldse on äge, et Manchester vastu loositi, viimati kohtuti Meistrite liigas 16(!) aastat tagasi! Ootan kahest mängust vähemalt 4 punkti. Valencia vastu samuti 4. Noored poisid tuleks mõlemas mängus kindlasti kuivale jätta.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Twyxter Vaata postitust

Old Lady vs Young Boys...

ManU kohta on vara midagi öelda, küllap nad esimeseks mänguks ennast ikka käima saavad. Tore on muidugi Pogbat taaskord Allianzil näha ja ehk ManU fannid mõtlevad sama Ronaldost. Üleüldse on äge, et Manchester vastu loositi, viimati kohtuti Meistrite liigas 16(!) aastat tagasi! Ootan kahest mängust vähemalt 4 punkti. Valencia vastu samuti 4. Noored poisid tuleks mõlemas mängus kindlasti kuivale jätta.
    ManU on sitt vastane, eriti kui Mourinho veel jätkab. Muidu peaks muidugi edenema. Väga oluline on Valencia vastu 4 punkti saada.

Reservmängija Kasutaja Jr avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Miks kõrvarõngaste ja geeliga liialdanud printsess oma perset kohale ei viinud?

On ikka eit .

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jr Vaata postitust
    Miks kõrvarõngaste ja geeliga liialdanud printsess oma perset kohale ei viinud?

On ikka eit .
    Viimati ma vaatasin, et Radja on Interi mängumees. A mis tal on sellisele üritusele üldse asja?

valar morghulis Kasutaja Solfice avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Viimati ma vaatasin, et Radja on Interi mängumees. A mis tal on sellisele üritusele üldse asja?
    Laisk troll. Radjal pole juukseidki, et neid geeliga kokku määrida. Toonud näiteks siis Icardi vms. #travõtakokkuennast

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tahtmata jätta Ronaldo räige fanboy muljet, siis mõneti on Ronaldo "fuck this shit" suhtumine arusaadav. Ma saan täiesti aru, kui Modric võtab ballondori, aga jutt oli Meistrite Liiga parimast mängijast.
    Modric. 11 mängu, 1 värav, 1 sööt, 0.8 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.
    Ronaldo. 13 mängu, 15 väravat, 3 söötu, 1,2 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.

Ma täpselt ei saagi aru, et mille poolest Modrici panus CLis Ronaldost suurem oli. Kasvõi mänguehitamises oli tegelikult ju Kroosi panus suurem (rohkem sööte, rohkem võtmesööte jne).

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Tahtmata jätta Ronaldo räige fanboy muljet, siis mõneti on Ronaldo "fuck this shit" suhtumine arusaadav. Ma saan täiesti aru, kui Modric võtab ballondori, aga jutt oli Meistrite Liiga parimast mängijast.
    Modric. 11 mängu, 1 värav, 1 sööt, 0.8 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.
    Ronaldo. 13 mängu, 15 väravat, 3 söötu, 1,2 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.

Ma täpselt ei saagi aru, et mille poolest Modrici panus CLis Ronaldost suurem oli. Kasvõi mänguehitamises oli tegelikult ju Kroosi panus suurem (rohkem sööte, rohkem võtmesööte jne).
    The award recognises the best players, irrespective of nationality, playing for a club within the territory of a UEFA member association during the past season. Players are judged on their performances in all competitions – domestic, continental and international.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Õukei, siis minu viga ja Modric pädev. Aga Ronaldo puhul õige ka. Tehku gaaladel käimise asemel, raisk, trenni, et mõni värav tuleks.

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Õukei, siis minu viga ja Modric pädev. Aga Ronaldo puhul õige ka. Tehku gaaladel käimise asemel, raisk, trenni, et mõni värav tuleks.
    Ronaldo isegi ei liitu koondisega nüüd Septembris, sest mehel on soov Juventuses sisse elada.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    The award recognises the best players, irrespective of nationality, playing for a club within the territory of a UEFA member association during the past season. Players are judged on their performances in all competitions – domestic, continental and international.
    Ikkagist tekib küsimus et on mingi hispaania klubi mängijate soosimine. 2014 oli ka mm aasta ja siis ei antud seda ei sakslastele ega Messile. Siis sai just Ronaldo kuigi Portugal ei teinud mm-l tegusid. Ja CL finaali kangelased olid ju Ramos ja Bale kui mälu ei peta.

Nüüd käib mingi Modrici lohutusauhindadega üle kuldamine. Või otseselt mingi Ronaldo pole enam hispaania klubis teema.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Mitme Reali mängu põhjal antud väide pärineb? Kui juba antud väitega oled lagedale tulnud, siis võiks ju teada, et suur osa Kroosi võtmesöötudest tuleb standardolukordadest.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Mitme Reali mängu põhjal antud väide pärineb? Kui juba antud väitega oled lagedale tulnud, siis võiks ju teada, et suur osa Kroosi võtmesöötudest tuleb standardolukordadest.
    Eks ta maitse asi on.
    Esiteks. Ma eeldatavasti erandlik, aga CLis nähtu põhjal (millest ma esiti rääkisin) on minu meelest viimastel aastatel, ja ka eelmisel, Kroos olnud Real kõige hirmsam poolkaitsja.
    Teiseks. Võimalik muidugi, et mul lihtsalt Modrici rets kaitserügamine, mille kaitseks peab giffe laotama, lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Vabandan!
    Kolmandaks. Las ta olla. Ei teadnud auhinna sisu ja siis võib selle Modricile anda vabalt.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kas jonnipunnile saadetakse nüüd teenitud madalama väärtusega auhinnad posti teel
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

Tont seda teab mille eest neid auhindu jagatakse. Statistikat igastahes seal arvesse ei võeta, sest parimate numbritega mees polnud isegi top 3 hulgas.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Eks ta maitse asi on.
    Esiteks. Ma eeldatavasti erandlik, aga CLis nähtu põhjal (millest ma esiti rääkisin) on minu meelest viimastel aastatel, ja ka eelmisel, Kroos olnud Real kõige hirmsam poolkaitsja.
    Teiseks. Võimalik muidugi, et mul lihtsalt Modrici rets kaitserügamine, mille kaitseks peab giffe laotama, lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Vabandan!
    Kolmandaks. Las ta olla. Ei teadnud auhinna sisu ja siis võib selle Modricile anda vabalt.
    Kroos on kindlasti hirmus aga isiklikult hindan Modricit pisut kõrgemalt. Puhtalt soorituse mõttes on Kroos ilmselt parima sööduoskusega mees üldse, kuid Modrici triblamisoskus ning läbisöödud viimasel kolmandikul on minu jaoks oluliselt kõrgemast klassist. Kõige rohkem häirib mind Kroosi juures see:

Tsitaat Algselt postitas Kiyan Sobhani
    Still, he’s 28 — young enough that we know he’s not finished by any means, but old enough to know he has kinks in his game defensively that probably won’t be rectified at this point. His jogging in transition has been the elephant in the room for a couple years now. When the opponent is flying through on the break, Kroos will jog behind him as if he’s the ball-carrier’s running buddy — either that, or he just wants of a view dat booty.

Some of this is probably by design. There are benefits to not having everyone on the team making the same defensive run to save a goal. You conserve energy to do most of your damage high up the pitch, and if you arrange yourself higher on the field, you can serve as an outlet when the ball is retained — accelerating the counter-attack.
    Kroos mängib tüüpiliselt vasakul pool koos Marceloga, kelle puudulik distsipliin kaitses on ammu teada - see kindlasti võimendab ülal kirjeldatud probleemi. Modric ei vaata niisama pealt, kuidas vastased kontrasse jooksevad ning lisaks sellele on ta palju pädevam ka sööduliinide lugemises (see väljendub ka oluliselt suuremas vaheltlõigete hulgas). "Olematu panus kaitsesse" keskpoolikuga kolme CLi jutti vist ei võidaks nagunii.

Mul poleks midagi ka Ronaldo võidu vastu aga siinsed jutud teemal Luka Modric läksid minu hinnangul natuke liiga kaugele reaalsusest.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Feb 2015

Algupärane

Mis seis Dybalaga on? Teist mängu järjest alustab pingilt. Kas vorm pole korras vms?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
    Mis seis Dybalaga on? Teist mängu järjest alustab pingilt. Kas vorm pole korras vms?
    Ilmselt Ronaldo on rohkem korras

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Mandzu on äge. Teda lihtsalt ei tohi praegu pingile jätta.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid